Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

olienka12
26. okt 2011

cervena je lepsia ci jak? ono to tak smiesne s ciernym objektivom ....

lenka3007
26. okt 2011

@olienka12 a ja ti ani neviem, ja som to dala do googlu a prvu mi naslo tuto, tak asi pre to. mne je jedno ked by bola aj kriklavo zelena, len nech uz je 😉

barbarka
27. okt 2011

nahodou ta cervena je pekna🙂 vacsina ma cierny fotak(myslim zrkadlovky) ja by som tiez brala cerveny, kebyze si mam vybrat - cierny alebo cerveny

nelicefo
27. okt 2011

Sranda s tými farbami. 🙂

Kočky technická otázka....je lepší Canon EOS 60D alebo Nikon D7000? Asi sa mi ani jeden z nich nepodarí ale aj tak ma to zaujíma kdyby náhodou. 😅

nikonka
29. okt 2011

@nelicefo to je akoby si sa opytala ci je lepsia Skoda Fabia alebo Hyundai i20 - su to porovnatelne auta, ale kazde inej znacky a lisia s v par veciach... canon a nikon su porovnatelne a pokial vyberas v rovnakej triedem tak tych rozdielov najdes minimum... takze je na teba, ktoru znacku si zvolis, zavazi aj fakt, ze ci mas v blizkosti servis na nikon ci canon, do buducnosti ked si budes chciet kupovat objektivy, ktora znacka ma pre teba prijatelnejsi sortiment (v tomto si dovolim povedat vyhrava nikon) a nepodstatnym faktorom je podla mna aj fakt, ci niekto z tvojich kamaratov foti zrkadlovkou a teda akej znacky, ono je to super, ked sa mas s kym poradit, podelit a pokecat 🙂

nelicefo
29. okt 2011

@nikonka Ja viem ja mám niekedy dosť čudné otázky 😅 😀 😀 Tak to berte s rezervou. 😀
a ďakujem za odpoveď. 😉

lenka3007
29. okt 2011

baby este mam otazocku, mozno dost divnu, ale kolko GB karta staci do zrkadlovky? 8, 16, 32?

nelicefo
29. okt 2011

@lenka3007 ja mám v mojom 8GB a v poho cca 3000 foto. 🙂

lenka3007
29. okt 2011

@nelicefo super, dakujem 🙂 to som nevedala, ze ci to potrebuje nejaku velmi velku, alebo staci aj ta mensia 🙂 este raz dakujem... 😉

nelicefo
29. okt 2011

@lenka3007 Za máličko. 😉 Ešte som zvedavá čo napíšu kočeny čo sú skúsenejšie než ja. 🙂

ronie111
29. okt 2011

kočky zvažujem kúpu nového fotáka, vy ste tu už zbehané, co je dôlezite pri výbere digitálnej zrkadlovky? prečítala som si aj niektoré vase prispevky, nie vsetky je ich tu totiz pozehnane...Na ktorú značku sa upriamiť?.. plánujem fotiť len tak pre seba a radosť 😵

majina.b
29. okt 2011

@ronie111
http://digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/ vedľa názvu je recenzia majiteľov foto, snaď pomôže pri výbere

nikonka
29. okt 2011

@lenka3007 podla toho do akeho formatu fotis, ak jpg, tak staci aj 4 ci 8 gigova karta, ak by si fotila do raw, odporucila by som 16gigovu... ono je vzdy lepsie mat radsej viac mensich kariet ako jednu velku.... viem o com hovorim, som si tento tyzden odpalila priserne drahu 32gigovu kartu ☹ takze teraz ja uz idem len do 8gigovych a kupim radsej 4 ako zas jednu 32gigovu

lenka3007
29. okt 2011

@nikonka dakujem, no asi v JPG formate budem fotit, to este sama neviem 😉 k tomu som sa este neprestudovala... ale dakujem za radu s kartami, na zaciatok asi objedname jednu 8GB a potom uvidim... dakujem 🙂

barbarka
31. okt 2011

@lenka3007 no ja mam jednu 2gb jednu 1gb a jednu 8gb fotim do raw a zatial mi stacili vzdy. suhlasim s tym ze radsej viac mensich 😉

annika11
2. nov 2011

baby, nejako nám stagnuje D.U. nestíhate? 🙂

janefonda
3. nov 2011

@annika11 ja sa snad dnes dokopem hodit do d.u. fotky.
Fotecky su podarene! 😉

nelicefo
3. nov 2011

@annika11 krasne foto....ja veru nic nestiham 🙄 😝

annika11
3. nov 2011

@nelicefo no tie fotky, čo som tam pridala ja tiež nie sú akože the best 😀 ale aspoň niečo...

nelicefo
3. nov 2011

@annika11 veru aspon nieco. ja som fotak asi tyzden uz nedrzala v paprckach 😅 😝 😀 😀

annika11
3. nov 2011

@nelicefo tak ja sa snažím aspoň raz denne niečo odfotiť 🙂 niekedy to nevyjde, ale foťák mám na takom mieste, že ho mám stále na očiach 🙂 aby som nezabudla 😀 😀 😀

zajo79
3. nov 2011

@nelicefo tieto dni by malo byt v stanku nove digitalni foto - cesky casopis, aj s cdckom byva, je tam teraz porovnanie canon alebo nikon...neviem ci zrovna porovnavaju 60tku vs d7000 ... ale sa po tom pozri

nelicefo
3. nov 2011

@annika11 🙂)) hihi...to by u nas bol uz asi na zemi rozbity 😅 😀

@zajo79 dakujem. 🙂) pozriem to 🙂 😉

zajo79
3. nov 2011

@nelicefo ak by to tam nebolo, v starsich cislach mam porovnanie, sa mi zajtra, ci o par dni pripomen do IP, pozriem ti to a napisem ti ze aky bol zaver testov...

dadush
3. nov 2011

ahojte, chcem sa Vas opytat, ktory program najcastejsie vyuzivate , ked chcete pridat fotke nejaky ozdobny ram, pripadne ked robite kolaze??

nelicefo
3. nov 2011

@zajo79 hej? si zlata. dakujem. dufam ze moc neotravujem...to pocka,ked budes mat cas. 🙂 😉

nelicefo
3. nov 2011

@dadush kocky ti asi napisu photoshop. 🙂

Ale kedze ja ho este nemam instalovany ja robim v piknik alebo casto v photoscape 😉

dadush
3. nov 2011

@nelicefo ja mam tiez photoscape, ktory pouzivam momentalne

mirica4
4. nov 2011

ahojte...tak aká nová dú? hor sa z nápadmi tu 🙂

wewerka000
4. nov 2011

baby nepoznate dobru stranku na stiahnutie free retusovanie atd??