Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

michalag
24. máj 2011

@olienka12 ano 😉

barbarka
24. máj 2011

@hajanka tym teplom by to mohlo byt 😒 vdaka ,poskusam , inak fotim do rawu

inak dosla mi odrazka - ale mam otazku - ako sa to sklada na povodnu velkost? 😅

ivka000
24. máj 2011

sem posielať foto do DU 🙂
https://picasaweb.google.com/101464930584620627461 a tu je link 😉

@barbarka a aký máš foták už som zabudla?

barbarka
24. máj 2011

@ivka000 nikon D60tku

kasami
24. máj 2011

@barbarka ty si ako ja 🙂 na take skladanie proste nemam talent 😀

ivka000
24. máj 2011

tak ešte raz 🙂

dala som foto na kritiku do súkromného kuknite prosím fotila som segru len neviem sama čo s tými úpravami nechcela ich také obyčajné 😅

hajanka
24. máj 2011

@barbarka no vyskusaj fotit vnutri, aj tam si to sumi? Skus vylucovacou metodou ist 🙂
Odrazku si chyt do oboch ruk a sprav z nej lezatu osmicku tak, ze jednu stranu budes krutit do jednej strany a druhu do druhej 🙂 ona sa sama stoci podobne ako tieniaca clona do auta

barbarka
24. máj 2011

@hajanka normalne na maturitu to skladanie, idem to znova skusat, sa bojim ze ju hned znicim
@kasami

barbarka
24. máj 2011

@hajanka mne to stale nejde 😕 😕 😕 😅 😅 😅

barbarka
24. máj 2011

@hajanka dakujeeeeeeeeeeeeeeeem uz mam

hajanka
24. máj 2011

@barbarka skusaj 🙂 skus si pozriet aj ine videa

hajanka
24. máj 2011

@barbarka vidis? Ani som dopisat nestihla 😀 😀 😀

barbarka
24. máj 2011

@hajanka doslaka jednoduche jak facka, som tym asi 3/4hodiny stravila

hajanka
24. máj 2011

@barbarka a teraz ju uz len odtestovat 🙂 alebo uz si stihla?

olienka12
24. máj 2011

@barbarka chce to cvik pust si youtube a podla toho chlapika chod 🙂)

https://www.youtube.com/watch?v=YjlsP9KDjcs
nostek
24. máj 2011

babulky, hladam dobru dusu co by mi pomohla alebo spravila watermark na fotky. chcela by som pasik a nejak mi to nejde podla predstav. vdaka. isto sa nejak dohodneme ;O)

lili_a_mimi
24. máj 2011

@nostek no pasik je siroky pojem 😉 nemas nejake foto na ukazku, len aby sme mali aku taku predstavu o tom, ako by to malo vyzerat?

nostek
24. máj 2011

@lili_a_mimi a ostatne, taketo cosi. mam svoje logo, ale to by som tam chcela nejak vlozit na ten "pasik".

hajanka
24. máj 2011

@nostek ved tam mas uz nejaky pasik

nostek
24. máj 2011

@hajanka to neni moj obrazok... to som stiahla na ukazku z netu... moje logo je asi taketo. to by som chcela do toho pasika zakomponovat. predstavujem si to asi tak, ze ten pasik a moje logo na tom. skusim cosi sama stvorit.

hajanka
24. máj 2011

minule som tu videla par stran dozadu ze niekto robi pekne loga 🙂 len uz neviem kto to bol.
Ja sa s tym tiez obcas hrajem.

hajanka
24. máj 2011

@nostek ten pasik si sprav jednoducho s rectangle toolom trebars v bielej farbe ako obdlznicek po celej sirke fotky, podla toho ako to chces a zmen len opacity. Aby bol priesvitny. A na to hod svoje logo. A cele si to nahraj ako akciu alebo brush.

nostek
24. máj 2011

@hajanka no chcela som vam ukazat ako by to asi malo vyzerat a zmajstrovala som celkom OK . asi si ho aj necham. som si myslela, ze ake je to zlozite a je to pohodicka. dakujem ale za cas.

nostek
24. máj 2011
barbarka
24. máj 2011

tak odrazka otestovana fotky coskoro dodam
@hajanka jeeej krasne loga, ja svoje este tiez nemam, furt sa mi znepaci, tak teraz davam len meno 😒
teraz som uz macherka pri skladani odrazky potom co som si to kukla az nechapem jak ze som na to sama neprisla 😅

nostek
25. máj 2011

@hajanka nadherne loga.

baby, potrebujem pozadie kupit. ake su vase skusenosti? chcem aby malo aspon 2m na sirku. ale neviem ako budem riesit jeho upevnenie, lebo do steny vrtat nechceme, kedze sme v podnajme. vdaka.

olienka12
25. máj 2011

@nostek ja som si kupila mobilny stojan na pozadie je to poskladane v taske nezabera miesto ale uprimne je to dost labilne maly to na seba uz skoro zhodil..

lili_a_mimi
25. máj 2011

@nostek skus sa kuknut aj tu: http://www.fotovideoshop.sk/shop/cid/122.xhtml 😉
a tiez som ti chcela navrhnut podobny postup ako hajanka 😀