Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

cruela
24. mar 2011

@kasami nahodou, ta biela kvetinka (jablon? ceresna? zuzu80 by iste vedela, ja sa v tomto nevyznam 😅 ) sa mi velice lubi, len by som orezalo tie kusky vpravo co trcia z druheho kvietku, trosku mi to tam vadi.... tie cervene kvietky v kvetinaci si mohla zobrat kustik zhora, aspon podla mna 😉 a ten konarik! tak tam je paraaaaadne svetlo! 😉

kasami
24. mar 2011

@cruela nie t biele je taka ozdobna kvetina .... teraz ma nenapadne nazov 😅 prestne pre to pretrcanie som myslela, ze by som u cvakla este raz
tie cervene som cvakla aj takto
a za ten konarik dakujem 🙂

qetinka
24. mar 2011

🙂 baby prosím o kritiku 😝

cruela
24. mar 2011

@kasami noooo, totok sa mi uz vacej paci 😉 a konarik je ozaj fasa 😉

olienka12
24. mar 2011

u nas este nic nekvitne :(( iba podbel a sem tam vidim v zahradkach krokusy ale do dvora mi nepoleziem 🙂)

kasami
24. mar 2011

@olienka12 ja som to fialove fotila cez plot na ulici 😀 😀 😀
ta prva biela kvetinka je u svagrinej v zahrade ... ale to akoby u mna 😉 to dalsie u svokrusy ... u mna len toto

kasami
24. mar 2011

@qetinka maly je krasny 🙂 skoda tej rucky

qetinka
24. mar 2011

@kasami no to hej... ruka..+.inac kvalita fotiek tu na mk ked som to tu teraz dala..je fakt dost 😖
skusim ešte jednu..nie je tam prepal?

qetinka
24. mar 2011

a dnešne fotenie vonku...

olienka12
24. mar 2011

@qetinka tazko povedat ci je tam prepal skus si zapnut zobrazovanie prepalov vo fotaku,alebo v zonerri sa to da pozriet

cruela
24. mar 2011

@qetinka na ruke sa mi zda, ze ma prepal, ale inak sa k fotke nemozem moc vyjadit, kedze ju ani poriadne nevidno...

kasami
24. mar 2011

@qetinka mne sa zda rucicka

qetinka
24. mar 2011

baby díík,mne sa okrem ruky zda aj tvaricka..z oboch stran na kusku..sama sa učím a komentáre..resp.kritiku potrebujem ako sol 🙂

qetinka
24. mar 2011

@olienka12 idem to pohladat v zonerri...s programom sa len zoznamujem...

cruela
24. mar 2011

@qetinka hej, aj na tvaricke je zlava asi prepal... ale ten mi tak nevadi ako ta rucicka... inak fajn fotky, len ani nevidno poriadne detaily, blba kvalita tu je ☹

ivka000
24. mar 2011

ahojte môžem sa k vám pridať? som začiatočníčka , mám nikon D3100 asi mesiac a chytilo ma to totálene 😝 cvakám všetko čo vidím, hlavne malého 😉 rada sa niečo naučím vidím že ste tu samé profesionálky 😵 za každú kritiku budem vdačná tak prikladám pár foto nech vidíte či zo mňa vôbec niečo bude 😀

cruela
24. mar 2011

@ivka000 vitaj medzi nami 😉 dalsia nikonacka na palube, uz mame silnu prevahu 😉

baby, co mate objektiv 18-105mm a nikon d90 k tomu - naisto viem, ze tuto dvojkombinaciu ma @zuzu80 a teda ak sa aj ine najdu a mate chut zmerat si sily, odporucam http://www.dpreview.com/challenges/Challenge.as...

zuzu80
25. mar 2011

ahojte ale ste toho popisali a novych fotiek pribudlo 😉 Vsetkych novych nadsencov vitam 😉
@barbarka ta 50-ka 1,8 motorcek nema, ale moj fotak ma, takze ja mam po probleme. Ale ostrim aj manualne 😉
@cruela tak suboj? vecer na to hodim ockom 😉

barbarka
25. mar 2011

ahojte
@zuzu80 skoda ze nema, inak by som na neho mala sancu nasetrit odost skor ako na f1,4 😅

davam par fotiek z mojho prveho fotenia za prasule - teda za 1e 😉

zajo79
25. mar 2011

@kasami ten konarik s tymi "chlpinami" v protisvetle je super 😵 a tie kvety v crepniku - pridu mi stratene v zabere.

😕

A vitam nove tvare.

@barbarka fotenie za 1e... teda... neaka divna modelka. 😅 🤐 🤐 🤐 🤐

zajo79
25. mar 2011

@cruela jeeeeeeeeej, nozicky nemaju chybu. som zatazena na detske nohy 😵 😵 😵

kasami
25. mar 2011

@zajo79 dakujem 🙂 s tym crepnikom mas pravdu 🙂

@cruela ja sa ospravedlnujem 😔 som si ani neuvedomila .... az teraz ked zajo pise ....
tie nozky su super 😉 krasne 🙂 tej mojej sa stale hybu ... neviem ich zvecnit 😝

@barbarka wao ze fotenie za prasule 😀 no to mne nehrozi 😀
@ivka000 vitaj 🙂

cruela
25. mar 2011

@kasami za co sa mi ospravedlnujes? 😲

kasami
25. mar 2011

@cruela tie nozky 🙂 sa mi velmi pacia a nic som nenapisla .... niekedy tu chodim a citam, lebo malu mam na rukach alebo priamo na dide 😀 a potom ked som zase obojrucka tak zabudnem okomentovat co som chcela 😅

cruela
25. mar 2011

@kasami 😀 ahaaaaa 😀 tak teda dakujem 😉

kasami
25. mar 2011

@cruela 😉

lili_a_mimi
25. mar 2011

ahojte 🙂 Niektora z vas sa tu minule pytala na nejaky ten Photoshop postup. Tak pridavam stranku, kde su celkom zaujimave postupy 😉
http://s-a-b-i-k-a.blog.cz/rubrika/photoshop
a este jedna:
http://www.photoshop.com/tutorials
a este jedna 😀
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

Dufam, ze vam to pomoze 😉

lili_a_mimi
25. mar 2011

baby, a este nieco som nasla 🙂 Kuknite sa, aj tu si baby davaju DU - kazdy tyzden a maju celkom zaujimave temy 🙂 Niekedy sa nimi mozme inspirovat... 😀
http://fotomamy.blogspot.com/search/label/domác...

maatuulka
25. mar 2011

ahoj maminy, davam sem foto z dnesneho doobedia 🙂 milujeme bublifuk :D

barbarka
25. mar 2011

@kasami za 1e, to je taka kamoska kamosky a chcela fotky tak sa ma opytala ze co by som za to chcela tak vravim ze 1e 😅