Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

adenka
15. apr 2011

caute, baby pomoooc... snazim sa fotit tak ze zaostrim na oci, drzim zaostrene, prekomponujem a cvaknem... a vsetko mam neostre ☹ ☹ ☹ ja uz som zufala.. co mozem robit zle????

kasami
15. apr 2011

@adenka nemas zase prepnuty objektiv ?

adenka
15. apr 2011

@kasami nie nemam... mne to zaostri, aj mi signalizuje zaostrenie a ked prekomponujem tak zle zle zle....

kasami
15. apr 2011

@adenka divne 😅
mne vcera blbla expozicia ... skus vypnut a zapnut 😉 mozno sa umudri 😉

adenka
15. apr 2011

@kasami lenze mne toto robi stale... od kedy som zacala takto fotit... podla mna ten fotak je uplne nanic... alebo ja som totalne neschopna...

silvia.t
15. apr 2011

@adenka robis pomocou AE/AF-L ????lebo pri jeho stlačení sa nezamkne len autofokus, ale zapisu sa aj expozičné hodnoty...tak moze to byt zrejame aj tym 😒 skus zaostrit potom prepnut do režimu manuálneho ostrenia,prekomponovat a cvaknut 😉

cruela
15. apr 2011

@adenka no, mozno pustis spust a tak sa to rozostri... alebo ostris zle, len si to nevsimnes...

adenka
15. apr 2011

@silvia.t nie, lebo vsak ja nepotrebujem uzaknut expoziciu... a to co pises by som pri foteni mojej malej nemohla... nevidim zmysel to hadzat do manualneho rezimu...

adenka
15. apr 2011

@cruela doteraz som ostrila vzdy medzi ocka a mala som krasne ostre zabery, az na to ze nad hlavou kopec miesta... teraz robim presne to iste, akurat pred dotlacenim spuste zidem z oci cca na krk... ale stale drzim v strednej polohe spust... a je to zle...

cruela
15. apr 2011

@adenka mne sa osvedcilo ostrenie palcom

adenka
15. apr 2011

@cruela ???

silvia.t
15. apr 2011

@adenka som precitala ze preexponujem 😅 a uz nerozmyslam...asi som zrela na postel 😝

silvia.t
15. apr 2011

@cruela to je cooo to ostrenie palcom 😕 😅

adenka
15. apr 2011

@silvia.t aha, no to nic 🙂 aj mne sa stava... 🙂

cruela
15. apr 2011

@adenka sa mi nechce vysvetlovat (a ja ani vysvetlovat neviem), precitaj si 🙂 http://www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/zaciname-...

cruela
15. apr 2011

ostrenie palcom je dobre ked menis kompoziciu ale chces mat zaostrene... lebo mne sa stavalo ze som povolila spust a potom som mala samozrejme rozostrene... takisto nemusim menist ostriace body, vacsinou to mam na stred, zameriam si, prekomponujem, cvaknem....

silvia.t
15. apr 2011

@adenka no niekedy sa az cudujem 🤐 hlavne ked mam na rozume milion veci...uz radesej nic nepisem ,lebo uz teraz nechapem svojim vlastnym prispevkom 😅 idem zalahnut,dobru noc zeny 😔

adenka
15. apr 2011

@cruela dakujem idem to kuk...

adenka
15. apr 2011

@cruela tak som asi dosla na chybu... ja mam rezim zaostrenia nastaveny na AF-A, cize ked som prekomponovala, tak automatika si to zle vysvetlila.... uz som to hodila na AF-S.... mozem zajtra skusat... ale ze ake fasa fotky som si dnes dosra.aaaaaaaa 😠 😠 😠 😠

cruela
15. apr 2011

@adenka asponze si na to dosla...

barbarka
15. apr 2011

@silvia.t takze v du by mala byt fotka odfotena az po jej zadani? spravne?
alebo to potom hodim len sem na inspiraciu len neviem teraz kde tu fotecku mam 😅

adenka
15. apr 2011

@cruela no to ano.. asi zacnem citat manual k fotaku 😀

cruela
15. apr 2011

@barbarka kludne tam daj aj staru fotku, ked splna zadanie ja s tym problem nemam 😉

barbarka
15. apr 2011

@cruela ok, tak poslem mailikom naraz aj so stromami - aj ked zatial mam len jeden 😅

barbarka
15. apr 2011

inak ja si vsimam ze ma fotak problem zaostrit malemu na oci - on ma take jemne crty a nemam ani jednu 100% ostru jeho fotecku tvare

olienka12
16. apr 2011

protiklady 😀 😀

silvia.t
16. apr 2011

@olienka12 super 😵

silvia.t
16. apr 2011

nejako prazdno tu je 😕 😕 my sme dnes boli v zoo,nieco som nafotila ale malo,bola som sama s malym tak sa moc nedalo 😒 no nic moc...zajtra ak bude pekne tak asi pojdeme zas 😀

saskarisko
16. apr 2011

ahojte,
ja mam jednu foto na protiklad ako vysitu (len je z minuleho roka). len mam na jednom mieste trocha prepal, chcela som to upravit., a miesto toho som bola s malou na pohotovosti, lebo sa zosypala z postele na hlavicku. ☹ takze hadam zajtra.

cruela
16. apr 2011

ja som dnes cely den lietala, boli sme v IKEA, nakupila som tri stoly, tak som skladala... a zajtra este pokracujem plus musim popratat... katastrofa, jak ja taketo veci neznasam... fotak mi aj prachom zapadne kym sa ja k nemu dostanem, lebo v pondelok este aj na sluzobku idem, tak zas nic nepofotim

@saskarisko hmm, "zaujimavy" program 😖 snad je vsetko OK