Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

cruela
26. apr 2011

@kasami poslem ti mejlom navod na obsluhu, myslim ten PS

@adenka super, tak ak si dovtedy nekupim, tak by som vyuzila tvoju ponuku... v piatok idem urobit utok na Megafoto, tak ak nekupim, tak si pridem pozicat, uz aj viem kde byvas 😀

@ivka000 taketo kurzy byvaju drahe,... ja som za taky podobny dala tiez okolo stovky, to som bola vo PhotoAcademy

adenka
26. apr 2011

@cruela jasne kedykolvek 😉

kasami
26. apr 2011

@cruela aj moja ponuka plati ... len pozadie nemam 😝 a dakujeeem 😉

cruela
26. apr 2011

@adenka @kasami berem vas za slovo, obe! 😉

zuzu80
26. apr 2011

@cruela presunies ma zo schranky do DUprotiklady? prosim 😉

cruela
26. apr 2011

@zuzu80 idem na to! o minutu to mas 😉

zuzu80
26. apr 2011

@cruela poklad

cruela
26. apr 2011

@zuzu80 uz len zakopat 😝

zuzu80
26. apr 2011

@cruela ani napad 😉

dosa
26. apr 2011

@cruela - z casu na cas ta tu obtazujem, tak snad ma nejako este strpis 😉 konecne som sa trocha rozhybala a chcela by som ist na kurz fotenia (este nie ten rekvalifikacny, co sme sa bavili naposledy). aj photoacademy aj akademia kreativnej foto maju zvyhodneny balicek na zaciatocnicky kurz, rozdiel je nejakych 8 €, na ktory by si sla? do photoacademy alebo akademie kreativnej foto?

http://akf.sk/Fotokurzy/Zvyhodnene-balicky-foto...

http://www.photoacademy.sk/?kurzy-fotografovani...

cruela
26. apr 2011

@dosa jooooj, tazka otazka na mna, bo nemozem zodpovedne odpovedat... skusenosti mam len s Photo Academy, s AFK som este nemala osobnu skusenost... ale Photo Academy bolo fajn a tych by som bez vahania odporucila dalej... rada by som vyskusala aj AFK, mam vo vyhlade tento kurz http://akf.sk/Fotokurzy/Nase-kurzy/Svetlo-vo-fo... tak hadam sa v nablizsej dobe zadari, v juni robi tento kurz Dominik Bugar, zname meno v oblasti fotografie, takze predpokladam, ze ak skola ponuka zvucne a zname mena, je to jeden z ukazovatelov kvality, takze by som sa nebala ani AFK

dosa
26. apr 2011

@cruela zname to meno? no mne veru nic nehovoria, zatial 🙂 mozno neskor 😅 pri kazdom kurze je napisane aj kto ho robi a aj na tych zaciatocnickych som videla jeho meno, len aby vedel aj vysvetlit, tak ako vie fotit... lebo ja sa utrzkovo trapim doma sama, pri detoch mam tak v noci na to cas a to sa neda... tak som sa nastvala a idem do kurzu... v prvom momente som mala vybraty ten v AFK, tak sa na to este vyspim a potom objednam...

cruela
26. apr 2011

@dosa no, jeho meno poznam hlavne z ephoto, uz som bola na nejakych prednaskach ktore viedol, takze mam s nim osobnu skusenost... a kurzy su ozaj dobra vec, hlavne zaklady a kompozicia... ja som sa s tym trochu vytrapila sama, potom som isla len na rozsireny kurz a to bolo fajn... aj ked som si celkom nesadla s lektorom, moc som si hubu otvarala a on ma mal potom cely kurt v zuboch 😀 takze tam uz na kurz ja nepojdem 😀

dosa
26. apr 2011

@cruela no idem do neznameho, takze je to asi zajedno, urcite sa naucim viac ako doma... vyskusam teda bugara... aj na photoshop som tak bola, nevedela som si doma s tym rady, tak som nasla kurz a hlavne super prednasajuceho a divajme ho, ake je to jednoducheeeeee 😀

cruela
26. apr 2011

@dosa kde si bola na PS?

zuzu80
26. apr 2011

slimak, slimak vystrc rozky.....

dosa
26. apr 2011

@cruela to som bola v macrosofte (v dome techniky za istropolisom). prvy kurz som bola u nejakej kocky, ale nemala som z toho nic, dost obklukou to viedla... potom som kvoli havarii nedokoncila dalsi den a tak mi dali nahradny termin u juraja mroceka a teda moooozem povedat, ze super vysvetlil, ako moj muz hovori, od strku... a pochopila som... to bol tiez len zaciatocnicky, ale chcela by som ist aj na dalsie... to sa ale najskor musim naucit fotit a oboznamit sa s formatom raw... joooooj, este dlha cesta ma caka... hoci, radsej by som sa naucila pekne fotit, aby som co najmenej upravovala 🙂

kasami
26. apr 2011

@cruela mam ho doma 🙂 takze kludne 😉

kasami
26. apr 2011

@zuzu80 super slimak 🙂

olienka12
26. apr 2011

kocky kuk ak chcete poradit ohladom objektivov http://www.cameralabs.com/lenses/lens_buyers_gu...

cruela
26. apr 2011

@kasami uz mas to pozadie aj doma?? no pekna bleskovka 🙂

@zuzu80 parada!

cruela
26. apr 2011

@olienka12 ja ani neviem ci chcem este poradit, bo uz teraz mam hlavu jak kon.... kuuurna, mat tak balik a nemusiet rozmyslat, ze ktory si kupit a moct si kupit vsetky co chcem... co je v mojom pripade 4 kusy.... plus nove telo, samozrejme... ani nie som narocna, co? 😀

dosa
26. apr 2011

@olienka12 - jeeej, no to sa mi hodi, stale si neviem vybrat objektiv 😒

zuzu80
26. apr 2011

@cruela 😀 😀 neskromna, ale ja by som postupovala rovnako 🙂 A dik za slimaka 🙂 aj @kasami
Baby aky mate kabelkovy fotak?

cruela
26. apr 2011

@zuzu80 ja mam nikon d90 ako kabelkovy 😀 preto nosim velke kabele

olienka12
26. apr 2011

hah akurat som v takom polodepresivnom stave a rozmyslam co vsetko este potrebujem a co to bude stat :( no fotenim tolko zatial nezarobim a z rodicaku moc dotovat nemozem :(( tak si asi kupim nevyberatelne prasiatko a budem setrit 😀 😀

zuzu80
26. apr 2011

@cruela presne som tuto odpoved od taba cakala 😀 😀 😀 😀 sak ja tiez chodim stale s cestovnou taskou 😀

cruela
26. apr 2011

@olienka12 inak, presne tie objektivy co mam vo vyhlade som nasla aj na tej stranke v tych sekciach, na co sa chcem specializovat, takze som si dobre vybrala... aj ked teda ten vyber objektivov zas nie je taky velky 😀
ja mam nastastie take obcasne firemne fotenia, to beriem ako peniaze navyse a z tych si kupujem doplnkovu vybavu, z mojej vyplaty by som si na nic nenasetrila ☹

cruela
26. apr 2011

@zuzu80 😝 ale chystam sa na tu coolpix 7000, len ho musia este kus zlacniect.... zas uplne obycajne mydlo nechcem

zuzu80
26. apr 2011

@cruela no ved ale ta cena, ved to uz mam aj pol objektivu 😀 😀