Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

barbarka
25. máj 2011

ahojte kocenky.
otazocka - ten novy objektiv ma dost silnu chromaticku aberaciu, okraje mam cervene alebo modre, alebo aj aj 😒 da sa s tym nieco robit ako prevencia? pri foteni - lebo dodatocne mi to nejde 100% opravit

ivka000
25. máj 2011

pridávam pár foto zo zoo 🙂

olienka12
25. máj 2011

@ivka000 maly podareny 🙂)

krista
26. máj 2011

Ahojky holky,
já se omlouvám že sem tak vpadávám ale mám na vás dotaz... koupila jsem v pondělí Nikon D3100 + 18-105 ale každý den se mi sekne, přestane během focení reagovat, nejde vypnout (nebo resp. otočím na Off ale pořád svítí display) na žádná tlačítka nereaguje, jakoby nic... manžel to první den omlouval tím že jsme ho zkoušeli tak toho má chudák asi moc 😝 ale mě se to teda už nezdá, mám tu 14ti denní lhůtu na vrácení tak bych ho nejradši vrátila, blbý je to že ho máme z obchodu ze zahraničí, ale bojím se, že je to prostě vadný kus 😔

majulcek
26. máj 2011

@barbarka a to je ako mozne ze to robi?to je chyba? 😕

@ivka000 ti papagaaaaaji ci co to je su super!!! 😎

@krista ja by som ho vratila 😉
@cruela halooooooooo 😕

brisilda
26. máj 2011

@krista isto by som taky fotak vratila ! je to vadny kus nakolko mam tiez nokon 3100 a nieco take mi este nikdy neurobil !
@ivka000 super 😉 maly je uzasny 😀

krista
26. máj 2011

@majulcek
@brisilda děkuju holky za reakce, už jsem volala i do obchodu jaké kroky je nutné udělat, tak doufám, že se podaří ho zpátky doručit v pořádku a že mi vrátí peníze, snad seženu jinde, to je fakt nevýhoda nákupu přes internet, že teď vypláznu strašně moc peněz za poštu 😒 asi budu šetřit a připlatím si pár tisíc abych ho mohla koupit v kamenné prodejně 😔

brisilda
26. máj 2011

@krista mne pri reklamacii za navigacku preplatili aj postovne 😉 skus sa na to opytat

ivka000
26. máj 2011

@brisilda začína prichádzať s fázy "nechcem sa fotiť" do fázy "maminka poď ma fotiť " ale teda vždy je to s nejakou opičkou, ksichtom ,.. 😀

ivka000
26. máj 2011

@krista aj ja mám D3100 a pozerala som že mu klesla cena skoro o 100 € od začiatku roku ako som ho kupovala ja ... a ani mne to nikdy nespravil klop klop klop dúfam že ani nezačne som s ním nadmieru spokojná 😵 len keby mal ešte vstavaný motorček aby som nemusela motorčekové objektívy ...

barbarka
26. máj 2011

zopar foteciek z dna rodiny v nr

krista
26. máj 2011

@brisilda reklamaci by mi taky proplatili, ale já ho vracím v té 14tidenní lhůtě, já ho reklamovat nechci, nějak se toho bojím, už od začátku jsem měla blbý pocit co kdyby na tohle došlo, pořád ty pošty platit... raději to teď všechno poplatím a koupím ho v tom kamenném obchodě, měla jsem to udělat hned 😔

@ivka000 tak díky za info, asi mám fakt vadný kus teda 😒

@barbarka krásné fotečky! 😵

Tak holky díky za všechno a já teď budu smutnit bez foťáčku, rychle jsem si zvykla, snad někdy v budoucnu zase 😉

barbarka
26. máj 2011

@krista moj fotak niekedy tiez sekne ale ja ho uz mam cez dva roky, kebyze sekne ako cisto novy tiez ho beriem spat. a dakujem za pochvalu fotiek 😉

krista
26. máj 2011

Já jsem se ještě rozhodla pro takovou poslední věc, zformátovala jsem jinou kartu a dala ji tam a budu celý víkend fotit jako divoká co to udělá nebo neudělá, kéž by se takto problém vyřešil, mě se tak nechce ho vracet 😔 jako být bez něj 😅 za těch pár dní jsem si zvykla 🤐

@barbarka kompakt se mi taky takhle sekal, ale ten jsem reklamovala a problém vyřešili a taky už ho mám skoro 2r. tak já nevím jestli mám na tohle nějakou smůlu 😒 😝

krista
26. máj 2011

@ivka000 a tobě musím taky pochválit fotečky na této straně 😵

Občas mrknu i někam dál a líbí se mi teda snad všechno, jste moc šikovný, já bych se zatím styděla svoje prezentovat 😀

majulcek
26. máj 2011

@barbarka a kde totok bolo v parku? 😕 pekne si tu smotanku odfotila 😵

@krista radsej ho vrat ako ho potom neustale reklamovat a mat s nim len problemy... 😉 a inak teraz ako je teplo a fotak je zahriaty tak vtedy mu tiez sibe,teda mne sa to este nestalo ale citala som o tom 😕 a za fotky sa nehanbi,keby sa tu niekto hambil tak by to tu bolo bez fotiek 😀

barbarka
26. máj 2011

@majulcek bolo to v nedelu v parku pod hradom 😉 a si sa pytala na tu aberaciu, no som sa docitala ze svetelne objektivi s tym maju problem , tak neviem 😒

maruskak13
26. máj 2011

baby moje dieta sa zamilovalo do odrazky..
ked ju vytiahnem tak si ju rovno berie polozi doprostred pola a lahne na nu 🙂
opravujem.. ani ju nemusim tahat ked zastaneme tak rovno si ju vybera a uz s nou ide..

kasami
26. máj 2011

@maruskak13 jeeej 🙂 tieto su krasne 🙂 maly je podareny 🙂

pozerala som vas iba z mobilu a viem, ze tu niektora len uz neviem ktora 😝 hladala pozadie ... jeden chlapik predava na ephoto za 55,- mobilne, perfektne skladne a uplne nove stojany 😉
super lahko sa zlozi, je v prenosnej taske a vobec nezaberie miesto 😉

olienka12
26. máj 2011

@kasami tiez som o tom povedala, no nezda sa ti labilne? mne dost

kasami
26. máj 2011

no uprimne .... ja som na to svoje zatial iba deku alebo latku prehodila ... pozadie kupim az na jesen ... ved teraz najviac fotime vonku 🙂 ale Adenka ma tiez podobne a pouziva ho original pozadim a je spokojna 😉

barbarka
26. máj 2011

a to pozadie je aj z nejakymi papiermi ci ako to funguje? 😅

barbarka
26. máj 2011

@maruskak13 jeeej sranda fotky, zlatucky je

pridavam aj ja jednu odrazkovu 😉 hups je to opacne , tak otocne monitory 😀

majulcek
26. máj 2011

@barbarka dobry klobuk,beres na dovolenku? 😀 😀

barbarka
26. máj 2011

@majulcek 😀 no bez neho sa uz ani z domu nepohnem 😀

olienka12
26. máj 2011

moj drobak tiez ide za odrazkou jak motyl za svetlom 🙂))
baby dnes som fotila jednu rodinku a este nikdy som nebola s vysledkom tak spokojna 😀 😀 😀

majulcek
26. máj 2011

@barbarka no nemala by si,slnku sa treba vyhybat 😀 i ked akoze vazne vas obdivujem ze si to kupite a este to aj vlacite so sebou,ja mam dost ked uz mam brasnu tahat so sebou 😝

majulcek
26. máj 2011

@olienka12 juuuj a nemozes nejaku taku fotecku hodit?

kasami
26. máj 2011

@barbarka je to cisto skladaci taky teleskopicky stojan ... ak chces pohladam ten link ... ale myslim, ze som ho sem uz davala .... pozadie si na to kupis akekolvek ... normal rolku, ci chces papier alebo textil to je jedno ... to mozes menit 🙂
tu su moje foto za tento tyzden 🙂 lebo dlho som nic nepridala

barbarka
26. máj 2011

@majulcek mam to len 2dni tak teraz vlacim 😉 ale ked tak rozmyslam neviem ci to moje ditko uz vobec videlo, zajtra mu poukazujem
@olienka12 to by chcelo daku ukazku 😉 inak ja mam dnes za sebou tiez dost uspesne fotenie aspon to tak vyzera , este ich len taham do compu
@kasami vau super, najviac sa mi rata princezna v kresielku a motorkar