Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

olienka12
17. aug 2010

@monika0001 bola si lignane? chystame sa tam v sept. 🙂)

zajo79
17. aug 2010

@saskarisko toto vidis? http://www.facebook.com/album.php?aid=22260&id=...
niektore boli katastrofa, hlavne fotene na slnku... cisty otras. v hlave mala som toho viacej, len nebol cas sa viacej pohrat. ale boli spokojny ... tak na prvy krat hadam ujde.

monika0001
17. aug 2010

@olienka12 - hej hej v lignane. kráásne.. hneď by som šla znovu. Prajem vám tak krásne počasie ako sme mali my!!! budúci rok ideme určite tam ak (náhodou) ešte stále nebudem tehu... 😉

monika0001
17. aug 2010

@zajo79 - sú krásne!!! ja som vedela, že ty to zvládneš 😉

michalag
17. aug 2010

@zajo79 ved su krasne 🙂 a pacia sa aj im tak mozes byt spokojna, aj ked vlastna kritika je to co nas posuva v zdokonalovani sa 🙂 😉

olienka12
17. aug 2010

@monika0001 v ktorom hoteli ste boli? ja chcem cez taliansku cestovku objednat apartman na tyzden to vychadza do 200e,co je pecka uplna

monika0001
17. aug 2010

@olienka12 - rezidencia pri Mori... Názov hovorí že to bude super no posteľ hrozná.. 😀
Ale nevadilo mi nič .. tešila som sa na dovolenkuuu.. 😀
a tú som si užila 😉
Budúci rok chceme nejaký domček s dvorom brať kvôli hafovi a chcela by som budúci rok aby s nami šla aj sestra s rodinou.. uvidíme...
ako sa hovorí.. človek mieni Pán Boh mení..... 😉

monika0001
17. aug 2010

@olienka12 - a keď pôjdete na mušličkový ostrvo a do toho mestečka rybárkseho tak hneď ako prídete na námestíčko tak na ľavo je taká krčmička a tam majú tú najlepšiu zmrzlinu na svete!!! ja ovocné moc nemusím ale ked som videla melonovu dala som si a potom som sa vrátila pre duplu 😀 Najlepšia akú sme kedy s mmm jedli....

zajo79
17. aug 2010

dakujem...som rada ze sa vam pacia, i ked vidim vela chyb a chcela som este vselico ine... no nebol cas, tak som si to vyskusala ake to je pod tlakom fotit

monika0001
17. aug 2010

hľadám si fotky na vyvolanie keďže teraz je super akcia a našla som zopár (podľa mňa) vydarených fotiek...

monika0001
17. aug 2010

tá sestra s malým tam nemala byť.. 🙄
neviem ako sa tam dostala... hm...

monika0001
17. aug 2010

@zajo79 - ono asi vždy nájdeme nejaké chybičky ale o tom to je. veď ako sa hovorí na chybách sa človek učí. a sú ozaj krásne 🙂
Je to super skúsenosť fotiť takto.. poznám to... a viem, že do budúcna to chcem robiť.... 😉

amunet
17. aug 2010

@zajo79 fotky su celkom fajn, niektore by ale chcelo poupravovat zosvetlit a hlavne neveste vyretusovat plet, mohla by som si dve stiahnut a upravit na ukazku?

amunet
17. aug 2010

a tie prstienky na babetku sa mi moc nepacia 😝

zajo79
17. aug 2010

vcera som stiahla prirucku.. .si ju pojdem muzovi dat vytlacit do roboty. bez upravy su surove.

prstienky na babatku.. ani mne sa to moc nepaci, nieje ani babo ostre a ani prstienky moc nevyniknu. im sa to pacilo, tak neriesim. z fb to za par dni mazem, nech to tam nestrasi. 😅

zajo79
17. aug 2010

a ked si otvorim cs4 tak neviem kde zacat...musim kuk do prirucky.

kamilecka
17. aug 2010

@zajo79 ja by som sa ta chcela opytat, ze preco si vacsinu fotiek fotila krivo? teda ten dojem krivej fotky. A mam jeden postreh...ak sa nenahnevas.... nevesta na fotkach kde sedi na trave sa velmi hrbi, neposobi to dobre, skoda ze si ju neupozornila ( f 78,80 ) 😉

zajo79
17. aug 2010

nenahnevam, v pohode.

mam vela fotenych aj na rovno.. ale tie krivo sa mi pacia viacej. su ine.

nechcela sa ani usmievat ani nic... aspon ze ta mala pozovala o dusu.

fotiek bolo cca 800 ... takze fakt sa nedaju dat vsetky. A kostol a pripravu som tam nechcela davat, to su ich sukromne...

zajo79
17. aug 2010

fotak mam cca pol roka, takze zacinam, nechceli profi fotografa, moje fotky sa im predtym pacili...tak snad vedeli do coho idu. Ked su ony spokojny, neznamena ze ja som, vidim kopec chyb...

a na takom priamom slnku, som rada ze sa podarilo co sa podarilo. Mate recept na fotenie na priamom slnku?

Mam sa co ucit, nehovorim ze nie... ale o tom to je, ze clovek sa ma stale kam posuvat.

lili.nicol
17. aug 2010

@zajo79 velmi pekne fotky .-) si to zvladla super aj mne sa zda nevesta malo usmiata ale je to velmi pekne aj s babetkom ....a dobre napady si mala.mne tie nakrivo nevadia ale len ked ich nie je vela su ine je to pekne.....ved kazdy mame iny vkus nemozeme mat vsetky rovnake aj to upravovanie mne sa tiez take pacia ako mas v albume take svetle.

aduska no tie tvoje fotky su tiez perfektneeeeeeeee nemam slov......nadhera 😉

lili.nicol
17. aug 2010

@monika0001 ta vcielka,jasterica a motyl nadherne fotky....

monika1
17. aug 2010

@monika0001 myslis akciu fotolabu ci inu? mne tiez treba robit fotky,tento rok som este nedala robit tak ich bude kopec a neviem ci stiham vybrat 😒

aduska nadherne fotky, uzasne a ten CS4 si musim uz aj ja poriadne pozriet co vsetko sa tam da robit 🙂

@amunet co hovoris na moje vcerajsie fotky? dakujem za kritiku,chcem vediet co je na nich dobre alebo zle 🙂
@zajo79 pekne fotky zo svadby ale nevesta to tam fakt "kazi" 😅 akoby nebola stastna ze sa vydava 🤐 skoda...ja som mala svalovku na licach od usmievania sa ked nas fotil na svadbe, stale nam prizvukoval usmev,iba na zopar fotkach sme vazni 🙂 ale napady pekne si mala 🙂

lili.nicol
17. aug 2010

Toto je ksichtik moj nefot furt mama ..... 😀

monika0001
17. aug 2010

@lili.nicol - Ďakujem 🙂

@monika1 áno fotolab. dobrá ekšn 😉

adusa
17. aug 2010

@monika0001 aj mne sa pacia tie close up foto, mas macro objektiv?

@lili.nicol dakujem, teraz sa tesim, mojej tete sa narodila vcera dcerka, pojdeme ich pozriet dufam uz skoro, a urcite pofotim. Novorodenecke este nemam. Je to pre mna nove, velmi som zvedava, ale kedze je to rodina nebudem v takom strese.

lili.nicol
17. aug 2010

@adusa ja mam ist ku kamaratke tiez chcem malinku pofotit tesim sa na take babatkovske fotky tie su najmilsie .-)

amunet
17. aug 2010

@monika1 foto mas pekne sem tam ti chyba kusocek prstika alebo hlavicky ci nozicky ale to nerieseim, aj mne sa to stava v poslednej dobe hlavne ked fotim s pevnym objektivom lebo fotim vecsinou uz zo sedacej polohy lebo mam velke brucho nechce sa mi posunut 😀 😀
@zajo79 mozem tie 2 foto ujpravit 😵

zajo79
17. aug 2010

@amunet jasne, budem rada.

ako... nechcem to sem pisat... ale napisem to v skratke...ani ja by som sa neusmievala. 😔

monika1
17. aug 2010

@amunet dakujem pekne za odpoved, presne tychto chyb som si vedoma ale deti su na mna akesi rychle a nestiham zaostrit a uz je to tam 😅 musim si davat vacsi pozor 🙂

vie mi niekto poradit ohladom ostriacich bodov na dve osoby naraz ? pri nikone? da sa to?

a taka "blba" otazka...pevna napr. 50tka znamena ze nema zoom?

monika1
17. aug 2010

@zajo79