Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

puhinka
20. feb 2012

Ahojte baby,dlho som tu nebola...
no mám na vás otázočku
idem si kúpiť odrazovú dosku s priemerom 80 cm a neviem sa rozhodnúť medzi striebornopu a zlatou,osobne som viacej naklonená k zlatej,pretože mám rada teplé odtiene pleti
vy si čo myslíte?

puhinka
20. feb 2012

@lucqa ,Ahoj,môžem sa opýtať,čo ťa vyšli tie blesky s dážnikmi a stojanmi?

lucqa
20. feb 2012

@puhinka ahoj, kup si odrazovu dosku 5 v 1 a mas aj aj: http://www.fototechnika.eu/odrazne-dosky/90866-...

to su trvale svetla, nie blesky. jedno som kupovala sadu 2 svetla+dazdniky+stojany za tusim 179 a potom som este doobjednala jedno svetlo za 269 (tiez to bola sada svetlo+stojan+softbox)

puhinka
20. feb 2012

@lucqa ,ďakujem za odpoveď,ešte nejdem riešiť atelier,ale robím si prieskum 🙂

puhinka
20. feb 2012

@lucqa a ďakujem aj za ten link,super 🙂

lucqa
20. feb 2012

@puhinka nemas za co, ja som to riesila pred rokom 🙂

puhinka
20. feb 2012

@lucqa ,hehe a ja si hovorím teraz aj s manželom som volala,že taký atelierový set by som možno riešila o rok,že uvidíme...miesto by aj bolo,veď sme v RD...ale máme malé dieťa a plánujeme ešte jedno,tak to ešte počká chvíľu 🙂

adus123
20. feb 2012

Ahojte baby....tie co mate takto zriadene ateliery...uz vsetky fotite aj za peniazky, ci len tak pre seba?

katuska26
21. feb 2012

@lucqa Luci a to pozadie má aj miesto pre tyč na zavesenie? asi si ho idem kúpiť ...bude to asi naj, keďže nemám atelier a budem sa s tým presúvať.. a si s ním spokojná?

janefonda
21. feb 2012

@katuska26
@lucqa baby a kde ste kupovali tie pozadia. Ja by som si tiez chcela jedno zadovazit, zatial urcite len pre svoje potreby 😉

katuska26
21. feb 2012

@janefonda tento link dávala Lucka
http://www.phototools.sk/detail.php?produkt=tex...
že ho má tak asi si ho idem kúpiť lebo potrebujem sa presúvať a s rolkom 3 metrovou ťažko 😀 jeep ani nákladiak nevlastním tak toto bude asi naj voľba 😅 😉

janefonda
21. feb 2012

@katuska26 dakujem pekne za link, zatial len pozeram, ale nebolo by na skodu take jedno mat. Len by bolo dobre mat ku tomu asi aj stojan na to pozadie.

katuska26
21. feb 2012

@janefonda áno alebo to vyriešiť ak to nebudeš prenášať ako Lucka stránku pred dala foto 😉 ja stojan už mám len to pozadie 😝

lucqa
21. feb 2012

@katuska26 @janefonda to pozadie ma hore tunel na zavesenie, je to taka tenka latka, ako tenka plachta, takze sa to da fajn poskladat a napchat do sacku 🙂
objednavala som to z phototools, je to nejaky clovek na Orave tusim, objednavala som od neho aj tu sadu svetiel, ale to som bola na nervy, najprv zo ziarovky odpadol zavit, tak poslal druhu ziarovku, ta prisla rozbita, tak som to reklamovala... nakoniec som celu reklamaciu vzdala 😠
Druhe svetlo, to drahsie, som kupovala cez nejaky obchod v Banskej Bystrici, tam boli ziarovky original zabalene a tam som pre zmenu reklamovala softbox, dosiel stvorcovy a mal byt oktagon... tak som si uzila, kym som to poskladala vsetko 😅 Ale z tej BB by som kludne objednala znova, z phototools len nerozbitne veci 🙂

@puhinka ja som najprv chcela tretie dieta a nakoniec mam fotenie 😀 ale 3 dieta by sme financne asi neutiahli 😔

@adus123 ako pride, nebranim sa ani za peniazky, lebo stale nieco dokupujem, ale casom planujem zivnost 😕

janefonda
21. feb 2012

@katuska26 Lucka si to dobre vymyslela 😉 Len ja to prenasat asi budem, takze budem musiet zvazit aj ten stojan 🙂

lucqa
21. feb 2012

@janefonda ak to pozadie nebudes prenasat, tak v Baumaxe maju take lanko na zaclony, navrta sa to od steny k stene, je to rozsrobovatelne a celkom dobre to drzi 😉

janefonda
21. feb 2012

@lucqa jej Luci dakujem za odpoved.Ja sa zatial foteniu planujem venovat hlavne pre moje potesenie tak ako doteraz. Ale snazim sa nastudovat si okolo toho vsetko potrebne a chystam sa na kurz, tak verim ze mi to pomoze a vela da.
Ja musim popozerat co ponuka nas rakusky trh a za ake ceny. 😉

katuska26
21. feb 2012

@lucqa a kde v BB ja som odtiaľ 😀 že by som tam rovno zašla 😅

sunnysummer
21. feb 2012

ahojte, davam do pozornosti (dufam, ze mozem) : https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/meny/cl... este su tam 2 miesta volne, ale mozno sa aj niekto odhlasi 🙂

katuska26
21. feb 2012

@puhinka inak prečo chceš 80cm??? tu je 110cm a za super cenu.. rozmýšľam že ich vezmem
http://www.phototools.sk/detail.php?produkt=odr...
neviem nieje lepšie čím väčšia či blbosť?? opravte ma.... 😉

lucqa
21. feb 2012

@janefonda ja sa tiez chystam na kurz, nakoniec som sa rozhodla, ze si spravim nejaky kompletny 3-mesacny na jesen.
A ked najdes nejake vyhodne ceny v Rakusku, tak hod pre info, ved tam je to od nas n skok 🙂

@katuska26 katka tu: http://www.fotovideoshop.sk/kontakty.xhtml
a odraznnu dosku mam aj ja 80 cm, to staci, cim vacsia, tym horsie sa Ti s nou bude pracovat... aspon si myslim

@sunnysummer super, dakujeeem, uz som si zaklikla 🙂

katuska26
21. feb 2012

@lucqa dík za info tak aj ja pojdem do menšej a používaš ju pri každom fotení a ktorú??? 😕

lucqa
21. feb 2012

@katuska26 ja ju pouzivam malinko, lebo deti mi moc neobstoja, ale chystam sa ju na jar vytiahnut a poriadne sa s nou naucit robit. Ale keby si sla do toho obchodu v BB, tak tam sa mozes popytat, tam Ti lepsie poradia ako ja 😉

katuska26
21. feb 2012

@lucqa jasné len nieje času tam zájsť ani neviem kde tu je taký obchod 😝 to je asi len netový mám dojem.. no ale aj tak si idem objednať ...
tak baby ak niektorá chcete objednať tak tu sa oplatí 5v1 odrazová doska, kto chce môžem objednať... naviac si len poštu čo je do 2€ uhradíte 😉 len dajte vedieť ak tak dnes večer sebe objednávam 😉
http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-5-1-80CM-CIRCULAR...

puhinka
21. feb 2012

@katuska26 ,nooo...tak asi objednám túto 🙂 ale to je tiež 5v 1?

katuska26
21. feb 2012

@puhinka no je to 5v 1 😉 nakupuješ na ebay? či chceš aby som aj tebe?

puhinka
21. feb 2012

@katuska26 ,nenakupujem,ale ak budem niečo potrebovať,myslím do fototechniky,tak sa ťa opýtam 🙂 ďakujem moc 🙂

katuska26
21. feb 2012

@puhinka kľudne rada pomôžem aj objednám ak niečo budeš potrebovať, tak ja som si už objednala a dnes som si aj to pozadie látkové ale z tadiaľto, z ebay sa neoplatilo asi narovnako vyšlo a to kým príde 😝 len že som si skorej nerozmyslela 😒 minulý týždeň mi z tej istej int. stránky došli stojany na pozadie nemusela som 2x poštovné platiť 🤐

nelicefo
21. feb 2012

@katuska26 Kati mne prosím ťa objednaj 🙂

katuska26
21. feb 2012

@nelicefo ok a nechcete ešte niekto??? lebo ja som si ešte s jednou babuľou z tadiaľto a vtedy dá 2libry dole zato že kupujem viac ako jednu vec, čiže to vyjde na osobu 13,50€ 😉 zajtra to už môže byť iná cena závisí od momentálneho kurzu 😉