Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

saskarisko
16. sep 2010

@amunet - maly je krasnucky 😵

mishusha
16. sep 2010

@bambi2 aj ja chcem do sukromnej.... vezmete aj mna??? 🙂

mishusha
16. sep 2010

@amunet maly je na spapanie, taky je chutny, krasne babenko mate 😵

nika12
16. sep 2010

@csikike dnes som sa pytala na rozdiel medzi 1.4 a 1.8, vies mi napisat, preco sa priklanas k 1.8 ke??

@amunet krasny chlapcek, gratulujem este raz 🙂

nika12
17. sep 2010

@csikike dakujem, som myslela, ze hovoris o canone 🙂

csikike
17. sep 2010

aha, tak to som akosi zabudla napisat 😅 , o canone neviem, mam nikon, tak mam deformaciu, ze vsetko sa tyka nikonu 🤐

idris
17. sep 2010

Babule krasne fotecky robite no chcem sa spytat aky program pouzivate na korekciu fotiek, a aky fotacik je najlepsi na zaciatok mam na mysli zrkadlovku. Ja mam zatial radovy digital no aj s nim sa daju zazraky z casu na cas

zajo79
17. sep 2010

@idris zalezi kolko chces do toho vlozit...

a inak, skus prelistovat par stran dozadu... sa o tom bavime na kazdej tretej strane tusim 🤐

bambi2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
17. sep 2010

baby, otazka, s cim osvetlujete fotenie v inerieri? lebo mame dost tmavy byt a ked je vonku tak ako dnes doobeda, tak sa nedaju moc dobre fotky robit 😔 a zapnuta lampa stojanova nie je nic moc, lebo velmi skresluje farbu

bambi2
17. sep 2010

@csikike tu su tie fotky neni dobre vidiet, su moc tmave na mk...

csikike
17. sep 2010

videla som aj to ovocie, to je super

bambi2
17. sep 2010

viete mi niekto poradit ako zmenim v coreli anglicky jazyk na iny??

cruela
17. sep 2010

@csikike ak mas externy blesk, tak s tym fotit vnutri, najlepsie odrazit svetlo od stropu (ak je biely), nie to priamo oblysknut... alebo ak nemas, tak skus tu stolovu lampu, ale tiez pouzit odrazene svetlo, nie priamo predmet osvetlit

qetinka
17. sep 2010

Baby prosim si aj ja pozvanku do sukromnej.. 🙂

csikike
17. sep 2010

@cruela dakujem, zajtra skusim, externy este nemam, ale uz vidim, ze si ho budem musiet zadovazit 😀 , len neviem ako to podam manzelovi 😅

csikike
17. sep 2010

@bambi2 skusala som, ale je to len improvizacia, lebo nemam po ruke sklo a ani cierny papier pod a za, iba tmavohnedy obrus 😅 a ani makro 😅

cruela
17. sep 2010

my si davame obcas foto-rande, aj dnes sme mali a tema bola street photo... nefotili sme len ludi, ale cokolvek na ulici... to je zopar mojich cvakov

monika0001
17. sep 2010

@cruela - tie lavičky sa mi neskutočne páčia....

cruela
17. sep 2010

@monika0001 aj mne sa pacili, mam asi 10 zaberov jednej lavicky 🙂

csikike
17. sep 2010

@cruela wau, tak to je nadhera, co tu ja v tejto teme vobec hladam 😅 , ved tu su same profi fotky

cruela
17. sep 2010

@csikike ale co si! 😀 ja si len tak cvakam, skusam, ucim sa a aj ty sa naucis 😉 ja by som zas nezvladla nafotit tie prstienky co si ty dala 😉

lili.nicol
17. sep 2010

@cruela ozaj krasne si pofotila .-)

briketa
autor
17. sep 2010

moj mlady muz http://www.flickr.com/photos/25224472@N07/49980...

@cruela vyborne!

a tu je nas pristav, strasne rada tam chodim (milujem morske prisery a ryby) tak je to moja srdcovka
http://www.flickr.com/photos/25224472@N07/42188...

cruela
17. sep 2010

@briketa uff, ten pristav je super! skoda, ze nama tiez take cosi po ruke 😵

silvia.t
17. sep 2010

@cruela krasne fotky 😵

@csikike ja som tu nova 😅 zrkadlovku mam este len cca mesiac,a ucim sa aj ked to ide tazko,ja mam nikon d5000 som spokojna je to aj pre takeho laika ako ja,po precitani manualu som vela pochopila ,aj ked by som chcela novy objektiv lebo s tym mojim vela zazraku nenarobim 😀

csikike
17. sep 2010

@silvia.t , ja mam zrkadlovku skoro tyzden 😀
mam nikon d3000 ale dokupovala som este objektiv 18-105VR, tak sa vytesujem, po vsetkych uvahach som zvolila radsej slabsie telo a chcem investovat viac do objektivov az kym si nekupim moju zatial vysnivanu D90 na ktoru mi to snad bude pasovat
a izi, pouzivate niekto tie makro kruzky ako predsadku? uvazjem nad kupou, maju celkom fajn ceny

minitrouble
17. sep 2010

@cruela krasne fotky ...som uz videla na FB bo tam mas jednu holku co poznam 😉 🙂
mohla by som aj ja do sukromnej temy? aj ked som moc zatial neprispela? ale ja sa hambim sem davat fotky lebo proti tym vasim su tie moje desne 😎 ☹ a vobec neviem co mam robit inak ☹

minitrouble
17. sep 2010

baby este by som chcela radu na nejaky konkretny objektiv na Canon eos 1000d, mam pocit ze s tym co mam mi to fakt nejde nejak dobre zaostrovat nech sa snazim akokolvek - ved nemozem byt zase az taka nesikovna 😒 ☹