Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

lili_a_mimi
11. jún 2011

@rainee neskusit to hodit na kritiku do picassa? tam si myslim, ze ta kvalita bude oooomnoho lepsia 😉

olienka12
11. jún 2011

@prsky hned by som brala :( mno tak troska daleko 🙂)

maruskak13
11. jún 2011

baby mam jeden napad k temam farby.
aby sme vyuzili viac farieb ako 4 pocas mesiaca tak by mohla byt okrem jednej farby aj tema napr. vymyslim si "biela na zelenej" 🙂 ci?
teda nie zeby mne taketo fotenie moc islo len vidim ze ste tu moooc sikovne vo foteni takych roznych zatisi..

ivka000
11. jún 2011

baby držte palce zajtra idem fotiť kamoške prijímanie už sa teším 😵 inak už som hodila asi prvá niečo do úlohy "biela" 😀 k tým HDR niekedy musím skúsiť ... 🙂

kasami
11. jún 2011

@ivka000 Ivka ja som bola fotit 2 svate prijmania obe v maji 🙂 a fotky sa vydarili 🙂 a ides aj do kostola ? u nas sa na jednom v kostole nedalo fotit, ale na druhom ano 🙂

ivka000
11. jún 2011

nie len pár "portrétoviek" princezničku s tortou a rodinkou a trochu vonku ak počasie dovolí 🙂 uff do kostolíka nemôžem s foťákom majú fotografa a jeden vraj musí stačiť približne na 200-300 detičiek ( to tvrdí pán farár) chápem a vynahradím si to mimo kostolíka 😉 celé prijímanie by som si netrúfla ...
inak tie čo chodievate takto fotiť prímania svadby asi máte aj záložný foták že ? aspoň na ephote som to čítala ale neviem či to tak je aj reáne 😅

kasami
11. jún 2011

@ivka000 ja tiez len zacinam s fotenim 😉 zalozny fotak nemam ....
fotila som len jedno dievcatko znamym a to len mimo kostola a u nich doma ... mala som v plane aj repku a tak s nou ... ale tak sa pokazilo pocko, ze jej bola dost zima a aj prsalo ... ze sme prerusili fotenie a fotili sme potom zase podvecer 🙂
a druhe dievcatko som ani nepoznala ... ale kamoske som fotila trosku malu a sa jej fotky pacili a ze ci by som nesla nafotit jej krstnej mamy dcere sv. prijmanie ... ze by jej to dala ako darcek 🙂 tak som isla 🙂 a tam sa dalo aj v kostole ... a odtial mi fakt zabery podla mna vysli 🙂

kasami
11. jún 2011

@ivka000 inak uz som aj olutovala, ze som staru zrkadlovku predala ... ale pockam nejaky rok dva a kupim synovi nejaku pouzitu 🙂 on tiez rad foti ... tak ho budem pomali ucit 🙂 zatial zdedil kompakt 🙂 ale bude to dobra vyhovorka aby som mala zalozak 🙂 inak uz ma nasetrenych 170eury 🙂 ale nie ... zatial je velmi nezodpovedny .... musela by som na vsetkio moooc velky pozor davat ... ale ako 9rocny snad uz bude trosku rozumnejsi 🙂

cruela
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rainee
12. jún 2011

@lili_a_mimi no to fakt, som si to potom pozrela ako som ich sem pridala a vyzera to kvalitou uplne hrozne, som myslela ze miniatury budu kvalitnejsie ☹ ale musim nesebakriticky povedat ze v originale su krasne 🙂 viem ze nie kazdemu sa tento styl paci a moze to vyzeat umelo, ale ved kolko ludi tolko nazorov..... tiez som neverila ako lahko sa da k vyslednemu efektu v PS dopracovat.
ja mam nejake fotky (este dost stare) na flickri, aj celkom dobre ohlasy a hodnotenia na ne. ale ak mam byt uprimna nerada davam fotky takto na web lebo hocikto si to skopci kade tade a pripadne moze vydavat za svoje, mam s tym uz negat.skusenost takze som teraz opatrnejsia 😕 a kam to vlastne pridavate do picasa?
vcera som isla oficialne otestovat ten moj fotak do terenu, teda asi bude dlhsie trvat kym budem s tym vediet dobre fotit 😀 a hlavne vsetky funkcie ponastavovat 🙂 mne totiz nestaci len ostro odfotit, ja rada robim rozne experimenty s fotkami, takze mam co robit 😕

prsky
12. jún 2011

@lili_a_mimi dik, len ja som na tomto jednom bode uz velmi dlho, i ked je pravda, ze aj preto, ze som moc nefotila posledny rok - nejak som nemala chut hladat si na to cas 😒

qetinka
12. jún 2011

kočeny🙂!!!! mám za sebou skvelý vikend v Tatrách...unavena ako jeden kôn..hehe..ale co to som poftila🙂
idem vecer počítať co ste popísali...

silvia.t
12. jún 2011

@qetinka tesim sa na fotecky 😀

adus123
12. jún 2011

Ahojte baby, mam ten isty problem ako saskarisko...tiez sa mi nezobrazuju ostatne albumy, teda ani mesacne temy...zobrazi sa mi iba enem tak a na kritiku. MOzete mi prosim pomoct, co s tym? dakujem.

silvia.t
12. jún 2011

@adus123 napis mi tvoj mail na gmail do IP..ja to posniem lucke a povoli ti vstup 😉

adus123
12. jún 2011

@silvia.t ..poslala som Ti IP....dakujem za pomoc.. 🙂

adus123
12. jún 2011

@ivka000 ...akym objektivom si fotila bielu v DU?

mirica4
12. jún 2011

ahojte tak dnes som bola fotiť du, ale ešte niečo chcem pofotiť a potom až stiahnem do pc, za dnešok mám toho fakt dosť..a tu čo nové?

barbarka
12. jún 2011

@cruela draha moja, sice neviem o co ide, ale bola by som velmi nerada keby si kvoli niekomu, kto sem poriadne ani neprispieva opustila nasu temu a MK, velmi by si mi(a myslim ze mozem aj za ostatne baby povedat NAM chybala) tak dufam ze si to este rozmyslis 😔

silvia.t
12. jún 2011

@mirica4 aj ja som dnes fotila du,este zajtra nieco chcem pofotit ak mi vyjde cas 😀
@barbarka aj mne bude cruela chybat ☹ ale sa jej necudujem ze sa tak rozhodla ☹ aj mna by sa to riadne dotklo a urazilo a viac by som sem nepachla 😠 ale co narobis niektori ludia su uz raz tak taki 🤐

adus123
12. jún 2011

@cruela ...pripajam sa k nazoru @barbarka/y.....mne si na zaciatku velmi pomohla a dodala mi chut fotit ... urcite mi vsetky baby daju za pravdu, ze si jednou z hlavnych postav v tejto teme na MK, tak prosim aj ja, vrat sa spat. Nedovol, aby Ta niekto od nas odtrhol a vystval odtialto....

hajanka
12. jún 2011

@adus123 ahoj, ty si sa ma par stran dozadu opat pytala na to nastavenie, neviem kde presne som ti to opisovala, ale napisala som tam takmer presne co a ako treba nastavit. Nepamatam na ktorej strane to uz bolo. Skus ak sa da fotak aj Photoshop nastavit do sRGB a pracovat v ronakom rezime. Aj ked, ako som ti pisala, ak fotis do RAW je to jedno, lebo pri tom vystupe si aj tak sama zvolis/vyberies do akeho rezimu chces ist. Uz sa presne nepamatam co za moznosti ti to ponuka...

ivka000
12. jún 2011

@adus123 pevnou 50 🙂

brisilda
12. jún 2011

@cruela Neblazni !!! pekne krasne sa tu vrat 😉 bez teba to uz nebude ono !

katartina
13. jún 2011

@cruela ahoj mne sa tiez nezobrazuju vsetky albumy, treba mat pozvanku?

amunet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amunet
13. jún 2011

@cruela len som zabudla dodat, ze nemam nic proti tebe ako osobe, len sa mi nepacia tvoje fotky a kedze ma poznas, mozes si to teraz na mne vybit....

ved v sade na svete sa rozoberajú fotky fotografov negativne aj pozitivne, niesi vynimka...

adus123
13. jún 2011

@hajanka ... no presne s tym vyberom moznosti mam problem, lebo je to napisane pre mna "cudzou" recou....velmi tomu nerozumiem... 🙂 Tieto moznosti su tam...
POuzit voleny profil (misto pracovniho prostoru)
Prevest barvy dokumentu do pracovniho prostoru
Vypustit vlozeny profil (bez spravy barev)

zuzu80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adus123
13. jún 2011

baby, oplati sa mi kupovat aj polarizacny aj UV filter? ak nie, tak ktory rasdej?