Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

olienka12
2. mar 2011

a termin je.... 😉 😀

cruela
2. mar 2011

a fotky bude kolektovat .... 😉

zuzu80
2. mar 2011

.... a vitazom sa stava..... 😀 😀

lili_a_mimi
2. mar 2011

Baby, a co keby to bola vikendova sutaz? Aj ja by som sa totiz rada pridala, len takto cez tyzden nestiham ☹ A so sutazou prisla zajo79, takze @zajo79 sem s nazvom prvej temy 😉 A neviem ako vy, ale mne sa pacilo, ked sa minule v sukromnej teme k tym fotkam vyjadrili vsetci 🙂 hmmm? 😉

kasami
2. mar 2011

@olienka12
@zajo79
@zuzu80
@cruela
na FB by sa dalo take nieco spravit 😉 uzamknuta skupina a len my (teda myslim vsetky co sme tu a by chceli ... ale len vy ste to tu rozoberali 😉 ) by sme si tam videli a pridavali, ci nie ?

lili_a_mimi
2. mar 2011

@kasami no, na FB je aj vyssie rozlisenie a lepsie vidiet fotky 😉 dobry napad! 🙂

kasami
2. mar 2011

@lili_a_mimi
no bolo by to super 🙂 dat si kazdy tyzden nejaku temu a teda mozno na nu 7 dni ...a po siedmych dnoch by vyhrala ta, co by mala najviac hlasov 🙂

kasami
2. mar 2011

@lili_a_mimi 🙂 my sa nejak predbiehame 😀

lili_a_mimi
2. mar 2011

@kasami takze by sme to mohli tak, ze v pondelok sa vzdy zada tema, cez vikend (sobotu a v nedelu doobeda) sa hlasuje a v nedelu sa to vyhodnoti?
@olienka12 @zajo79 @zuzu80 @curela Co vy na to, baby?

lili_a_mimi
2. mar 2011

@kasami myslime asi rovnako 😉 ale hlavne slovo maju profesionalky 🙂

kasami
2. mar 2011

@lili_a_mimi 😉 ano 🙂 my amateri sa radi pridame 😀

zajo79
2. mar 2011

@lili_a_mimi nazov temy...no snezienky nie? 😀 ako poslovia jary.. nech sa uz potesime trochu. buduci tyzden hlasia 15stupnov..

@adusa a @briketa to budu mat asi tazsie... kedze byvaju kde byvaju...
ale kto pride s niecim inym tak v pohode.

@lili_a_mimi mysli aj na pracujucich... by som nechala na vymyslanie co fotit nechala prave vikend, hlasovat sa moze aj cez tyzden

zajo79
2. mar 2011

@kasami myslim ze by bolo lepsie, aby boli fotky pristupne az po uzavreti sutaze. je to tak fer... nehovorim zrovna, zeby niekto potreboval obkukavat 😀 ale ked uz sutaz, tak sutaz 😝

briketa
autor
2. mar 2011

@zajo79 @kasami
@lili_a_mimi @cruela @zuzu80
na facebooku zabudnite na normalne fotky, to je to iste ako MK. uplne su po preneseni zdevastovane.
to musi byt aspon Flickr alebo Picassa alebo cosi take. inak nevies absolutne fotku posudit

zajo79
2. mar 2011

@briketa tak potom do webovych albumov cez picasa.

saskarisko
2. mar 2011

ahojte,
no ja sa pridavam za sutaz. vsak kedysi davno uz padol navrh na zadanie urcitej temy, len potom sa to dalej neriesilo a nerozoberalo. akurat neviem, kde by som zatial tie snezienky zohnala, bo u nas este nie su 😀

saskarisko
2. mar 2011

a tiez sa priklanam k picassa albumu

briketa
autor
2. mar 2011

@zajo79
@saskarisko
u nas uz kvitnu broskyne 😀 😀

saskarisko
2. mar 2011

@briketa - provokaterka 😀 . ja tu uz tuzobne ocakavam jar, a ty takto, ze broskyne 😀

zajo79
2. mar 2011

tak ok, s jarou nic 😀

vymyslite temu, mna nic take nenapada...

olienka12
2. mar 2011

@zajo79 picasa je fajn tam je aj info o fotke

lili_a_mimi
2. mar 2011

@zajo79 ano, hned ako som to tu napisala, tak ma napadlo, ze asi ani ja nebudem moct fotit cez tyzden... 😅
Tema je fajn, len mi potom musite objasnit, ako s tym Picassa albumom... tam som este nic nedavala 😵

briketa
autor
2. mar 2011

@briketa zbehla som dolu len na rychly cvak. a nie ze puciky, ale kvitnu!

olienka12
2. mar 2011

myslim,ze by bolo dobre vytvorit emailovu adresu pod kt.budu aj albumy vsetky posleme foto emailom a ten kto to bude spravovat prida do albumu je mozne fotky aj komentovat

briketa
autor
2. mar 2011

kolke ste na Picasse a kolke na FLickri?

ja mam Flickr

briketa
autor
2. mar 2011

@olienka12 suhlasim, mkfotografky@gmail.com ???

jankaku
2. mar 2011

ahojte chcem sa spytat ci sa do sutaze mozu pridat aj uplni zaciatocnici 😉 Aspon by som mala vacsiu motivaciu.

cruela
2. mar 2011

ja som na picase aj Flickri, takze mne je jedno a velmi rada sa zucastnim 🙂

kasami
2. mar 2011

@briketa ako poviete tak bude 🙂
dufam, ze budem za vami stihat ... 😝

briketa
autor
2. mar 2011

@jankaku

samozrejme, zucastnovat sa moze kazdy volne . ved to nie su statnice 😀
ked sa niekto bude citit na fotenie zucastni sa, ked nie, tak nie. nech je to pre nase potesenie a naucenie sa.
nehovoriac o tom ze o par dni rodim a budem sama s tromi detmi (manzo je v praci od cca 7-8 do 8-9 sest dni v tyzdni) .... kolko casu budem mat?
uz tam je ten email o hodnoteni fotky
takze este raz
mkfotografky@gmail.com
heslo: modry konik