Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

kasami
14. apr 2011

@cruela vlozim zatial sem po jednom

cruela
14. apr 2011

baby, ta moja fimo kralovna je uz aj na sashe, takze davam do pozornosti http://www.sashe.sk/agardimirka
zatial tam ma toho len par, ale postupne prida... kto ste na FB, tak tam ju najdete http://www.facebook.com/pages/Miri/136288639761911

kasami
14. apr 2011
cruela
14. apr 2011

@kasami uz to je aj na picasawebe

kasami
14. apr 2011

no tak uz to je aj tam .... ako kukam som sa k tej salke ani nepodpisala 😝 a to ani logo nemam 😀

kasami
14. apr 2011

@cruela 😉

silvia.t
14. apr 2011

no nic zeny idem ja spat 😔 prehladala som cely PC a nemam tu foto,skoda 😒 to som fotila v turecku na muriku sedeli 3zeny jedna bola bez satky,druha mala satku len cez vlasy a tretia bola cela zahalena len oci jej bolo vidno...to som fotila nejaku vezu myslim a az doma ked som davala foto do kompu som si vsimla ze pod tou vezou sedia tie zeny 😀 tak som sa tesila tej fotke

cruela
14. apr 2011

@silvia.t fiiiiiha! to znie zaujimavo! tak hadam ju este najdes 😉

kasami
14. apr 2011

@silvia.t to musi byt fakt pekna foto 🙂

aj ja uz pojdem ... este nieco pomrkam ... tak dobru ak by som sa nestihla rozlucit 😉

kasami
14. apr 2011

@cruela jeeej 🙂 teraz som videla hodnotenie 🙂 dakujem 🙂 s tym stredom... ja viem ... je to uhol pohladu .... uz som vela sprdov dostala za to ze objekt nebol v strede 😀 fakt neviem co je kedy lepsie .... musim viac fotit 😉

cruela
14. apr 2011

@kasami niekedy sa az pyta davat na stred, ale niekedy nie... mas pravdu, je to uhol pohladu... a ten moj pyta veci nabok 😀
dobru noc, aj ja pojdem uz 😉

kasami
14. apr 2011

@cruela 🙂 hej .... ved kym sama pridem na to co bude lepsie .... 😝
dobru 🙂

zuzu80
15. apr 2011

No pozdrav panboh 😕
Co ste sa odtrhli vcera? Esteze som dnes prisla skor do prace 😀 😀
Buduca tema sa mi paci 😉 Snad budem uspesnejsia ako teraz 😒

olienka12
15. apr 2011

no baby ked cizmujeme,tak som pridala aj ja jednu 🙂) nasla som ju na prechadzke zahrabanu na mieste,kde sme mali povoden minuly rok 🙂) tak ma aj nejaku tu history za sebou 🙂))

saskarisko
15. apr 2011

ahojte,
@cruela - dakujem 😉
@silvia.t - tak na tom amfo boli zaujimave foto. inak bezdomovci su vyborny namet na fotenie. ja uz som aj zvazovala, ze ich pofotim, a nieco by som im dala. a teda hladaj smudlo hladaj, mna by teda zaujimala ta foto zien 😉
@kasami - a preco by si nemohla mat logo s rovnakym menom 😕 😉 . je to tvoje meno je, tak co. zmen pismo a ides.

saskarisko
15. apr 2011

a podarili sa mi nejake komentare k drobnostiam, poobede hadam stihnem stromy 😉

zuzu80
15. apr 2011

baby krasne ste popridavali, poobede okomentujem a musim aj ja teda nejaku pridat 😉

saskarisko
15. apr 2011

tak nova tema je protiklady ? hm, hm, budem rozmyslat 😉

lili_a_mimi
15. apr 2011

ahojte! Super tema na novu DU 🙂 Dufam, ze ma napadnu aj take zrealizovatelnejsie napady a pridam viac foto nez do poslednej DU 😅 Mimochodom, zvazujem kupu noveho skla... pevnej 50-ky... ale musim s AF-S, tak ma troska odradza ta cena 😠

kasami
15. apr 2011

inak fakt co sa temy tyka .... mam tolko napadov .... len ci sa mi ich podari zrealizovat a ako budu v konecnom stave vyzerat 😀 😝

adenka
15. apr 2011

ahojte

tesim sa na novu temu 🙂
@lili_a_mimi neolutujes... ja ju mam a je svetovaaaa

silvia.t
15. apr 2011

Ahojte baby...ked sa mi pri mojom pomalom nete podari dostat na mail a otvorit foto tak okomentujem 😉 dieta mi uz spi tak by trebalo aj navarit...nieco som cvakla ale len taka rychlovka 😀 protiklady sa pritahuju ♥

barbarka
15. apr 2011

ahojte. boli sme par dni neocakavane mimo domu 😉 tak uz terajsiu du nestiham, nieco som aj odfotila ale mam to v mm compe a ten je v robote tak nic z toho, no uz sa polepsim a teraz sa urcite zapojim 🙂 aspon okomentujem dake foto az bude trosku casu

cruela
15. apr 2011

@silvia.t takze aky je presny nazov novej temy? iba "protiklady"? je aj nejaky blizsi popis, specifikacia, upresnenie?

idem uzavriet drobnosti, ak vam to nevadi 😉 a zaroven robim novy album na novu temu, moze byt?

cruela
15. apr 2011
silvia.t
15. apr 2011

@cruela vsetko co si pod tym predstavujete medze sa nekladu,nemusi to byt len jedna foto moze byt aj kolaz z 2-3-4.... trebaz zapad-vychod slnka,den-noc....

barbarka
15. apr 2011

otazocka - mozem dat do du aj veci co uz mam odfotene? 😅 napr. teda nejaky protiklad?

qetinka
15. apr 2011

moj syn-najmladší nenormalne vzdoruje☹((skušala som ten luster hodit do sépie..a celkom sa mi to páči...

qetinka
15. apr 2011

dnes som našla další poniklec 😵 má velmi rada tie kvety 😵

silvia.t
15. apr 2011

@barbarka ak sa ti foto paci a chces aby sa k nej baby vyjadrili tak daj radsej do kritiky a nazov protiklady,do du nech je radsej termin dodrzany 😀 aby nevznikali zbytocne konflikty,aj ked mne osobne to nevadi 😉