Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

cruela
1. máj 2011

a co tak popasovat sa trochu so svetlom, expoziciou a so sebou? 😉 tema "malo svetla" je moj navrh.... citam, ze mame problemy s fotenim v horsich svetelnych podmienkach, tak aspon by sme sa trosku navzajom potiahli... hmmm?
a kedze niektore mame svetelne objektivy a niektore nie, tak tie co maju by mohli dat aj take foto, kde by pouzili clonu aspon f3.5 kedze to je najnizsia clona, ktoru dosiahnu bezne objektivy

cruela
1. máj 2011

mame uzavrete 2 temy a cakame na dalsie dve nove 😉

silvia.t
1. máj 2011

@cruela ja suhlasim...,,so sebou,, myslis ako autoportret 😅 ? alebo to je jedno co ?

silvia.t
1. máj 2011

este k tej teme protiklady aj ked som ju zvolila ja a nezucastnila sa tak by som chcela dodat ze 1miesto ma u mna smutny saso,a 2.kurca a silaci 😀 ale aj ostatne boli super 😀

cruela
1. máj 2011

@silvia.t noooo, so sebou som myslela ako so svojimi schopnostami ovladat fotak a tak podobne 🙂 ale ani autoportret nemusi byt zla tema....

qetinka
1. máj 2011

tema-svet očami detí🙂?asi každá tu máme aspon jedno dieťatko...je to možno obšírna téma,ale o to viac možností ponuka...a každy si pozná svoje dieťa...jeho nalady,oblubené činnosti...

cruela
1. máj 2011

@qetinka hmmmm, tak toto by bola pre mna asi dost zlozita uloha.... mam sice dva kusy deti, ale neviem, co by som cvakla ako ze svet ich ocami.... asi mam ja malo fantazie, tak by som musela pockat, co by pofotili druhi 🙂

saskarisko
1. máj 2011

ahojte,
tak u mna silaci, a potom kura, sasko, ...

a paci sa mi ta tema svetlo

olienka12
1. máj 2011

@maruskak13 nie len ma tak zaujimalo ci nahodou nie na nasu stranu 🙂) ja som z PO resp. Velky Saris

ivka000
1. máj 2011

ahojte trochu som sa hrala hodte komenty 🙂

cruela
1. máj 2011

@ivka000 hod to radsej na picasu, tu sa k tomu neviem vynadrit ponevac to nevidim 🙂

ivka000
1. máj 2011

ok je to tam 😉

ivka000
1. máj 2011

hodila som tam aj farebnú verziu pre porovnanie 🙂

olienka12
1. máj 2011

@ivka000 farebne krajsie 🙂

cruela
1. máj 2011

@ivka000 ako vravi aj olienka - farebna je ta fotka krajsia 🙂

cruela
1. máj 2011

davam jednu foto zo vcera, len som vyvazila bielu, este neupravujem...
a dam aj na picasu 🙂

hajanka
1. máj 2011

@ivka000 pekne, rada by som videla aj vo farbe, mozes poslat link na Picasu? Dievcata ako vas tam najdem? POdla mena?
Ja nemam album na Picase, mam ale na Flickri.
A na tomto prave pracujem 😉 (dufam, ze to tu bude ok viditelne, lebo mam aj na Flickr ale len F&F)

olienka12
1. máj 2011

taaak ja som sa dnes dostala k svetlam a som moooc spokojna,ze som ich kupila juuj vytesujem sa
upravujem foto potom pridam par

olienka12
1. máj 2011

@hajanka zlatunke

adenka
1. máj 2011

ahojte,

ja som dnes trosku fotila bambulku, skusala som konecne to mobilne pozadie a je to paraaaada.. upravim foto a pridam 🙂

@maruskak13 ja som tiez z KE ale zijem uz 4 roky v BA.... alebo 5?? ani neviem... 🤐

@hajanka kraaasna fotecka

@cruela ty si kuzelnik... nechces mi dat skolenie ako fotit bez blesku? ja som dnes fotia doma, na bielom pozadi a slnko mi zvietilo do okna, ale bez blesku som sa proste nepohla... teda mozno keby som sla do isa 1000 a viac, ale to by som tie foto mohla potom rovno hodit do kosa... a ked fotim s clonou 1,8-2 tak to mam uplne neostre foto, takze ja zacinam fotit na 3,5....

hajanka
1. máj 2011

@adenka ja som dnes fotila v kostole krst, bez ex. blesku (z toho som mala bobky ze ako to dopadne) a kupodivu, bolo to super, ani svetla nebolo malo, prave naopak fotky maju taku krasnu zvlastnu atmosferu vdaka tomu svetlu prenikajucemu cez velke okna zo vsetkych stran, vyzera to velmi prirodzene, ziadne odrazy, tiene a pod...
fotky mi este lezia vo fotaku, tak ked sa k nim dostanem tak prihodim.

lili_a_mimi
1. máj 2011

@adenka zabudla som ti vcera napisat, ze ano, som priamo z BA 😉

adenka
1. máj 2011

@hajanka a s akym isom a clonou si fotila?

@lili_a_mimi tak ak mas chut mozme niekedy s deckami vybehnut do medickej, alebo niekam do parku 🙂

barbarka
1. máj 2011

@cruela neorezala, ako sum bol len malinko pri 100% v tvarach. no este tie fotky pokukam porovnam. moj setacik moc vacsie iso nezvlada 😒

barbarka
1. máj 2011

@cruela fiha ze tema malo svetla 😵 zaujimave. no to by chcelo mozno konkretnejsie specifikovat, trebars naozaj fotit do kostola s clonou 3,6 lebo tazko povedat co je malo svetla 😒

maruskak13
1. máj 2011

@adenka 🙂 my sme na zapade od skoncenia vysokej skoly.. najprv sme byvali na prenajme v BA
a potom sme si kupili byt v PK a tam sme zostali.. zatial 🙂

cruela
1. máj 2011

@adenka ale co by som bola kuzelnik... sak sa dnes s tymi fotkami trocha trapim.... som myslela ze mam dobre nastavenu bielu, ale jak som stiahla fotky do pocitaca, tak vsetky su zlte a musim kazdu jednu upravovat.... aj ma natiahne kym to spravim... ale zas radsej si vyvazim bielu, jak by som mala fotky blbo oblyskane, lebo to sa upravit neda nijako...

@barbarka hmmm, tak tomu nerozumiem... skus dat tu foto

@lili_a_mimi lubi sa mi aj ta tema... vyjadri sa niekto k teme? ak nie, vymyslime to my dve 😉

maruskak13
1. máj 2011

citam chvilku navrhy na temy.. a co keby sme tu temu MALO SVETLA dali len ze SVETLO VO FOTOGRAFII
teda ked sa mozem zapojit 🙂

monika1
1. máj 2011

Ahojte 🙂
som tu nebola asi sto rokov, pozeram ze vacsina z bab zo sukromnej temy je tu tak sem idem aj ja kedze tam akosi skapal pes 😀 😅 dufam ze sa mozem opat pridat 😅
@maruskak13 aj ja som z Ke 🙂 a fotky mas peknucke a obrovitansku vyhodu fotit od zaciatku so super fotakom a este pod vedenim skolitela 🙂

citala som ze rozoberate objektivy, taktiez mam setak 18-105 ale nedam nan dopustit, aj ked nie je tak svetelny ale na vonku super ale fotim aj s 50tkou, clona na doma 2,2 a ostrenie mam vzdy na oci, chce to ale zvyknut si ze treba pouzivat nohy 😀 a aj na vonku je super, ta kresba je uzasna 🙂 a chystam sa na 85tku 🙂
s 50tkou som v piatok fotila vonku tehulku a tiez mam rada tu atmosferu 50tky v interiery bez blesku, je to take ine 🙂