Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

lili_a_mimi
6. máj 2011

@majulcek 😀 aj ja mam ten isty problem... 😀 😖

silvia.t
6. máj 2011

@nostek pekne fotky,akuratie tie pozadia a krasna viky by som sa s tym viac pohrala,poriadne vyretusovala vsetky nedostatky,tiene,zvyraznila oci a tak...a s cim fotis?

silvia.t
6. máj 2011

zeny tak som sa rozhodla ze si zrobim blog aj ja,ale nie taky na prezentaciu ale na kritiku...pridam tam fotky od uplneho zaciatku aby som mohla porovnavat moje napredovanie vo foteni 😀 nech to mam pokope a naociach a budem vam vdacna ked mi aj tam napisete kritiku alebo pochvalu 😉 😀 ale kedze nemam sajnu ako sa ten blog robi a moj internet pracuje rychlostou svinskeho kroku netusim kedy bude hotovy...ale priebezne vas budem informovat 😀

maruskak13
6. máj 2011

ahojte, dnes sme sa boli zase fotit kusok.. 🙂
pripajam ukazku.. vecer potom dam na flickr dalsie..

olienka12
6. máj 2011

baby ja sa tak tesim dnes ma doma cakalo prekvapko 🙂) D7000 jupiiiiii

olienka12
6. máj 2011

@michalag makro vsetko to vies fotit aj setakom za tu cenu mas aj zrkadlo a lepsie zrkadlo z druhej ruky...

silvia.t
6. máj 2011

@olienka12 gratulujem 😵 😵 😵

olienka12
6. máj 2011

@silvia.t dakowam 🙂

nostek
6. máj 2011

@silvia.t vdaka za pozstreh. tien en tu viki na krku je strasny, viem. 😠

a ja mam Pentax K-x.

maruskak13
6. máj 2011

@olienka12 tesim sa s tebou 🙂 vela dobreho svetla s D7000.. nech ta poslucha 🙂

olienka12
6. máj 2011

@maruskak13 kokoooz no ma to tolko tlacitok ze som z toho jelen hehe ale ja ho preskumam 🙂)) mam sa co ucit

maruskak13
6. máj 2011

@olienka12 🙂 keby som vedela pomoct tak rada 🙂
tiez som si hovorila ze tolko tlacitok to kym sa naucim.. 🙂

majulcek
6. máj 2011

@lili_a_mimi mat tak fotak a manualy ked som bola slobodnaaa 😀 😀 😀 teraz ked si sadnem za pc uz Hanci dobehne zvedava co robim a vsetko musi mat okomentovane... 😵

@olienka12 supeeer!!! no tak sup do terenu 😵 a to mas takeho dobreho muzika ,ci kto ti prekvapko nachystal? 😕 😵

maruskak13
6. máj 2011

@olienka12 tak sa tesim na fotky 🙂

lili_a_mimi
6. máj 2011

@olienka12 woooow, super, gratulujem!!! 🙂 😵 🙂 aj ja chceeeem.... 😲 takze mas krasny vikend pred sebou na skusanie, skusanie a skusanie noveho fotaciku 😀

olienka12
6. máj 2011

@lili_a_mimi hehe zatial sa na nom bijeme 🙂)) no snad bude cas vybehnut niekam do pola

maruskak13
6. máj 2011

tak som ich zopar pridala

http://www.flickr.com/photos/58299914@N08/

@olienka12 nedaj si ho 🙂

olienka12
6. máj 2011

@maruskak13 maly je krasny no skus sa pohrat so svetlom vsetky mi pridu na jedno kopyto prepac za vyraz 😉

maruskak13
6. máj 2011

@olienka12 jasne 🙂 dik.. zase nabuduce skusim..
no to sme sa ani dlho nefotili lebo zacal sa hadzat na zem a nechcel vstat len lezal a kukal do oblohy 🙂
aj som ho skusala premiestnit na ine miesto s inym svetlom ale to uz bol strateny cas 🙂
tak zase inokedy 🙂

maruskak13
6. máj 2011

@olienka12 to som mu hovorila ze ma seriu za dnesok 🙂
strasne s nim.. nevydrzi sa fotit.. bud mi lezie do objektivu a ma tendenciu chytat objektiv
alebo sa mi otoci chrbtom a nech si robim co chcem..
pripadne takto po 15 minutach si lahol na zem a uz ani posadit ani vstat len lezal a trhal travu a kukal hore 🙂

maruskak13
6. máj 2011

@olienka12 a ako D7000? 🙂 nejake nove spravy? 🙂

adus123
6. máj 2011

ahojte, chcela by som sa spytat na ten flicker...to si treba spravit nieco take ako blog, alebo je to nejaka www stranka, na ktoru sa daju pridavat fotky?

maruskak13
6. máj 2011

@adus123 ahoj to je podobne ako to picasso na gmaily..
alebo mozno lepsie je prirovnanie k facebooku len toto je cisto o foto..
staci ak si tam vytvoris konto a prihlasis sa a mozes loadovat fotky, pridavat si kontakty a hlasit sa do roznych foto skupin..

olienka12
6. máj 2011

@maruskak13 nabija sa a ja riesim foto z dneska este so starym fotakom 🙂)

ivka000
6. máj 2011

@olienka12 gratulujem super fotáčik 😵 😵 😵 tak nech slúži 😉

@maruskak13 presne aj ja som mala dojem že tam máš veľa podobných... ale teda tie jazýčkové sú úžasné 😵 no podľa mňa ti neuveritelne dlho dokáže pozovať ja kým si lahnem na zem (aby som bola v úrovni očí) tak ten môj čertík je už na druhej strane lúky 😝 tak ja kým urobím toľkoto fotiek tak to je celá večnosť 😀

@michalag tiež sme rozmýšľali aj nad niečim podobným ale teraz by som si tĺkla hlavu o stenu určite zrkadlovku aj za cenu že budeš mať stále na nej len seťák ja som tiež drahému povedala že žiadny objektív potrebovať k tomu nebudeme ale zamilovala som sa do fotenia ... zrkadlovku mám od februára a už sa neviem dočkať pevnej 50 😅

silvia.t
6. máj 2011

zeny mam jednu dementnu otazku...ako zmensim fotku??? 😅 chcem dat nejake na blog ale ked ich nahram su obrovske...to sa mi este nestalo,kedze davam len na fb,gmail a tam mi to nerobi...a neviem ako to upravit,k dizpozicii mam zoner a ps

prsky
6. máj 2011

@silvia.t napr tymto http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/p...[hledano]=foto%20resizer&g[oz]=1.0.3

zuzu80
6. máj 2011

@silvia.t v ps ALT+CTRL+I v tabulke ktora sa ti objavi si zmensis na pozadovanu velkost, len nazabudni zakliknut v lavom dolnom rohu, zachovat proporcie 😉
Zoner nepoznam ale da sa aj v skicari aj v IrfanView

silvia.t
6. máj 2011

@zuzu80 aha ide to dakujem 😀 a ake by mali byt tie cisla? 😅

maruskak13
7. máj 2011

@ivka000 🙂 ty uz mas kusok vacsieho sibala a ja som si vzala vcera na pomoc babku aby ho kusok zabavala..
ale netrvalo to naozaj dlhsie ako 15-20 minut..
kusok dalej bolo uz pekne slniecko tak ze reku aj tam sa pofotime no len by som chcela 🙂
este sa mi asi nepodarilo tak vela fotiek naraz celkom dobrych ako vcera..