Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

ivka000
4. jún 2011

my sme boli dnes na oslave krsniatku a jasné že som skúšala tú 50 ale mala som čo robiť aby som sa tam ako tak zmestila a potom som fotila aj vonku a to zasa nezvyk behať s tým 😀 asi začnem športovať lebo fotečky robí super 😵 a teda pri nízkych clonách si človek musí dať poriadne pozor kam zaostrí tam sú vidno aj milimetre 🙂

ivka000
4. jún 2011

jáááááj to som mohla pofotiť baloniky na oslave 😀 no tam ma ani nenapadla úloha 😅 ale zajtra idem fotiť deň detí tak sa teším zasa sa tam vyjaším 😀 😵 😵

mirica4
5. jún 2011

@michalag ej pekné, pekné.. uf ja na vás nemám 😒

brisilda
5. jún 2011

@ivka000 tak sa nam potom pochval a pridaj foto nech mam aj ja nad cim uvazovat 😀 ale aj tak mna skor laka 85 tka,no este si musim strasne vela veci nastudovat a odskusat v praxi az potom hadam pouvazujem nad niecim lepsim

michalag
5. jún 2011

Ahojte

dnes som doma nasla 2 stare fotaky na film minolta HI- MATIC F a druhy VILIA. Normalne som zabudla ako sa foti s fotakom na film 😅 .

silvia.t
5. jún 2011

ahojte zeny...uz fungujeme v normle,konecne komplet prestahovani 😀 chlap je v robote tak konecne mam cas 😀 😀 😀 idem vas docitavat 😉

hajanka
5. jún 2011

@barbarka, pekne ti to ide s patdesiatkou 🙂

barbarka
5. jún 2011

@brisilda dakujem
@hajanka dakujem, som z nej dost nadsena aj ked uz prichadzam aj na nedostatky - teda ten zoom 😉

moja 50tka na promociach samozrejme bez blesku

cruela
5. jún 2011

babulky, niektora ste pridali na picasu krasnu fotku ceresnicky, ale nie je tam nick... ktora to bola? a druhykrat treba do subjektu spravy dat vas nick a fotka bude automaticky oznacena vasim menom a budeme vediet komu fotecka patri 😉

barbarka
5. jún 2011

@cruela ja som poslala vyretusovanu fotku cervenej ciapocky na posudenie, ja neviem ktora je lepsia, len som to nevedela zaradit tak som ti do subjektu daco v tom zmysle napisala 😒

brisilda
5. jún 2011

@cruela a ako sa tam daju pridavat fotky? 😕 ja som dnes cvakla nasho Claida 😀

cruela
5. jún 2011

@brisilda treba to poslat ma mail, najdes ho kdesi aj tu, par stranok dozadu

adus123
5. jún 2011

@ivka000 ... dakujem... 🙂

adus123
5. jún 2011

@saskarisko ...dakujem za radu...kazda zlava dobra....urcite si ju vybavim.... 😉

cruela
5. jún 2011

@barbarka a kam si tu fotku posielala? ju neviem nejak najst....

ivka000
5. jún 2011

ja len pár foto s novou pedesiatkou ešte nie je je ono musíme sa poriadne skamarátiť ... 🙂

mirica4
6. jún 2011

ahojte na ktorú stránku dávate fotky a potom ich posudzujete? aby som vedela kam ich dať, kde sa prihlásiť a poprosím aká je téma? všimla som si že farba červená a čo ešte?

adus123
6. jún 2011

Ahojte kocky, mozete mi prosim dat nejake typy na brasnu na tu moju d90? Vcera som bola pozriet v Datarte, ale tak pod 50 Euro ziadnu nemali. To su fakt take drahe tie brasne? Dakujem. 🙂

adus123
6. jún 2011

A este vas poprosim o radu, ci je lepsia brasna kde treba pred odlozenim objetiv oddelit od tela, ale bo ta, kde sa vklada cely fotak(komplet bez rozobratia). Diiiky.

mirica4
6. jún 2011

@adus123 ja má lowepro kúila som v fotolabe lebo v datarte bolo drahé

silvia.t
6. jún 2011

@adus123 ja mam tuto http://fotonka.cz/fotobrasna-vanguard-sydney-27... tiez na D9O a som spokoja kupovala som ju v riadne v obchode,a staka akolo 40eur

qetinka
6. jún 2011
https://www.youtube.com/watch?v=d90NWhuLffc


ja mam tu tasku v cier nej farbe ...je výborná..vypadá skor ako bezná športová taška..nikdo nevie že máš v nej drshý foťák🙂vkladam celý foťak aj s objektívom..netreba rozoberať 🙂 😉

qetinka
6. jún 2011

oprava ...drahý..hehe

cruela
6. jún 2011

kto chce posielat fotky do ulohy, tak cez mail 101464930584620627461.upload@picasaweb.com do predmetu spravy dat svoj nick, to testu spravy nepisat nic, len prilozit fotecky, da sa aj viac naraz poslat
fotky najdete tu: https://picasaweb.google.com/101464930584620627461

Aktualna celomesacna tema je Farby a farby sa budu kazdy tyzden menit, do piatku je aktualna cervena

tesime sa na kazdeho noveho prispievatela 🙂

ak chcete fotky komentovat, musite byt prihlaseny v sluzbe google (ci uz ako uzivatel gmail alebo priamo konto na picasawebe)

adus123
6. jún 2011

Dakujem za typy. Ako vidim, tak cca do tych 50 eury si mozem nachystat..... 🙂 Som myslela, ze to nie je az take drahe...ale zase radsej investovat do kvalitnejsej brašne, ako potom znicit fotak kvoli "slabej" ochrane brasne...

majulcek
6. jún 2011

@adus123 ja keby si mam druhykrat kupovat tak batoh na zrkadlovku,do toho sa zmesti vsetko aj viac objektivov bo teraz mam malu tasku a tam len fotak s objektivom nic viac 😝

ivka000
6. jún 2011

presne tak aj ja mám takú tašku že sa mi tam zmestí len foťák a ked potrebujem druhý objektív tak už nie je miesto minimálne na dva objektívy by sa zišla 😉 ale určíte nie takú do ktorej by si musela objektív odmontovať podľa mňa by sa to rýchlo zničilo 😒 a hlavne by sa ti to nechcelo stále skladať a rozkladať teda ja už ked mám foťák a ide niečo zaujímavé neviem si predstaviť ako by som to rýchlo skladala 😀 😕

silvia.t
6. jún 2011

ja do tasky dam fotak aj s nasadenou 50 a mam este miesto na 2objektivy

barbarka
6. jún 2011

ja mam len taku malu co dam fotak s objektivom, druhy sa nemesti, ale to si asi budem pytat na vianoce, asi batoh nech sa to lahko nosi. vyhoda tejto malej je ze to zase lahko stcim dokonca aj do prebalovacej tasky 😉