Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

mirica4
4. júl 2011

ženy hlásim, albumy mi už idú, tak hurááá 😀

qetinka
4. júl 2011

@ivka000 viem ,že nema motorček,ale ta cena...🙂) 😉 🙂 podla mna super objektív,a za tu cenu 😲 😲 urobí super prácičku 😵 a svetelonost 1.8 mne bohate stačí...
ináč ja by som si uz priala aj normalne počasie 😒 vsak sa my neda ani poriadne s detmi vonku byť....vsade voda,blato..alebo prši...

silvia.t
4. júl 2011

Ahojte baby ja som tu vzdy len nikto nic nepise tak neprispievam 😅
tu je tiez otras pocasie ani neviem co mam fotit ☹

mirica4
4. júl 2011

@silvia.t ja som už nešťastná z takého počasia, aj foťák by som vzala von, ale ako budem utekať aj s malým v daždi 😅 doma som skúšala malého no katastrofa, svetla málo a blesk nechcem použiť 😠 , nápady by boli ale nemám kde realizovať, v tej tme nemám chuť

silvia.t
4. júl 2011

@mirica4 sak to..mna to pocasie ubija 😠 nic sa mi nechce,na nic nemam naladu 😠

ivka000
4. júl 2011

všetky sú super ale najviac sa mi páčia geometrické tvary .... 🙂 inak napadla ma aj téma jedlo a pitie možno je to blbosť 😀 ... to máme denno denne každá ... nejak zaujímavo nafotiť či prípravu alebo samotné servírovanie, dieťa pri jedle ... hoci čo čo sa týka papania ...prípadne nejaký nápoj zaujímavo vyzerajúci ...

inak zasa aj mesačnú tému treba tak sa vyberú dve 🙂

@bublinkajasminka jéééj na tvoje albumy som už kedysi natrafila strašne pekné fotečky máš 😵 😵 😵

@mirica4 skús poslať a kuknem to či to došlo skúsim prípadne cruele napísať ... 🙂

ivka000
4. júl 2011

@mirica4 hahaha prečítala som si len stranu pred tým tak super že to už ide 🙂

mirica4
4. júl 2011

tak ako znie téma?

silvia.t
4. júl 2011

ja som dnes poslala este 2 foto farby 😅
ja som za 1.jedlo a pitie - tyzdenna
a mesacna neviem vsetky su dobre 😀

kosta123
4. júl 2011

Môžem sa spýtať kam dávate tie vaše výtvory nafotené???nech okuknem 😀

bublinkajasminka
4. júl 2011

@ivka000 dakujem moc..obcas sem nakuknem

silvia.t
4. júl 2011

@kosta123 pristup k tym albumom maju len baby ktore prispievaju,takze nie je to verejne 😉

kosta123
4. júl 2011

@silvia.t - aha-škoda 😒

silvia.t
4. júl 2011

@kosta123 ale bude sa zadavat nova tema,tak sa kludne mozes zapojit 😉

kosta123
4. júl 2011

@silvia.t - ja som totálny amatér,mám zrkadlovku ale učím sa, tak neviem či sa bude s čím zapojiť, 😀

silvia.t
4. júl 2011

@kosta123 ale urcite 😀 aj my sa tak ucime,a radime si navzajom...a fakt uz vidno ako sa niektore baby zlepsili 😀

ivka000
4. júl 2011

tak ak budú súhlasiť ostatné tak by bola jedlo a pitie téma dvojtýždňová lebo týždeň je podľa mňa málo to bolo vidno aj pri farbách niektoré nestihli ... 🙂 a mesačná tak hlasujte nech sa môžeme do toho pustiť 😵

@kosta123 jasné pridaj sa 🙂

brisilda
4. júl 2011

jedlo a pitie ? hm..... ok suhlasim hadam nieco vymyslim 😀 tento tyzden som bez Samka tak budem stihat 😀
@kosta123 ja som tiez amater 😀 ale treba skusat a fotit vsetko co sa len da 😉 tak hor sa do DU 😉

kosta123
4. júl 2011

@brisilda - škoda že je stále tak škaredo mohli sme ísť fotiť na to ihrisko 😠

brisilda
4. júl 2011

@kosta123 hovor mi o tom nieco 😒 som na to pocasie riadne nasrata lebo sestrina mala prisla len na 2t a cely cas prsi cize nemam ziadne foto 🙄 ale tak to by nam ani tak nevadilo ved a v dazdi sa da fotit ale sestra jej nepribalila ziadne teple oblecenie a v obchode ako narokom maju vsetko lente vecicky

bublinkajasminka
4. júl 2011

dnes sme mali navstevu bratranca a jeho dcerku som esre nevidela nakolko ziju v zahranici ale aspon podarene boli baby pri foteni 😉 😉

kosta123
4. júl 2011

@bublinkajasminka - krásni 🙂 🙂

silvia.t
4. júl 2011

@ivka000 tak dajme tie geometricke tvary okolo nás 😉

mirica4
4. júl 2011

takže 2týždňová jedlo a pitie a mesačná geometrické jo?
to už aby som dumala 😅 🙂
idem spať lebo som jasná 🙄

mirica4
4. júl 2011

@kosta123 a jasne pridaj sa aj ja som nová amatérka 😉

kosta123
4. júl 2011

Tie geometrické tvary myslíte ako??

silvia.t
4. júl 2011

@kosta123 hocico co sa okolo teba nachadza a ma to geometricky tvar 😉 a vyfotit to zaujimavo..napr. nejaka kocka -hračka , kruh , lopta , kukatko , gombik ... viac ma nenapada 😅

prsky
4. júl 2011

dobra tema..akurat som do svojej 365 fotila karfiolove fasirky 😀

qetinka
5. júl 2011

tak znova..skusala som cez svoj gmail...nedostanem sa k albumom,len foto na kritiku,kto my poradí??dikes