Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

adenka
20. sep 2010

no pozeram ten manual a o expozicnom case ani zmienka.. cas zavierky a clonu nastavit viem, ale ten treti udaj sa mi nikde nezobrazuje...

adenka
20. sep 2010

@adenka ok...beriem vsetko spat...nic som sa nepytala... ja som nieco zle pochopila 😅

minitrouble
20. sep 2010

@briketa - dakujem 🙂 idem studovat 🙂

olienka12
20. sep 2010

@briketa ja ani nemam sb600 mam sb24starsi blesk.. ale to je o inom z tej baby som mala pocit,ze je kralovna vesmiru,ale to mas pravdu mentalita slovakov... inak najlepsie je,ze najviac sa tu naparuju prave ti,co stale fotia mladomanzelov pri tych istych 100rokov starych stlpoch s modrym pozadim brrr

zajo79
20. sep 2010
monika0001
20. sep 2010

@zajo79 - pozerala som tú tašku a môj názor na ňu.. mám troška väčiu a pre mňa je malá 😝
A keď dostanem teraz blesk neviem veru kam ho dám 😀

monika0001
20. sep 2010

@zajo79 a idem skúsiť tú 900.. blesk.. juchuu.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

alesia
20. sep 2010

ahojte .. som sem zase po čase zablúdila .. máte niekto SB-900 dlhšie? ja ho mám asi pol roka, bola som z neho nadšená a fungoval super .. až teraz som s ním bola jednej párty a začal sa mi prehrievať :( spravila som pár záberov a už pípal a potom trvalo aj 10 min kým vychladol, nepomohlo ani stiahnutie výkonu ani výmena bateriek, nič .. dočítala som sa, že je to velká chyba tohoto blesku a lepšia vraj bola SB800, ten sa ale žial už nevyrába a je ťažké ho zohnať .. nemáte s tým niekto skúsenosť?

monika0001
20. sep 2010

@alesia - hm. ja ti vôbec neporadím 😒

alesia
20. sep 2010

@monika0001 snáď ty budeš mať šťastie na bezchybný kus .. ja som spravila chybu, že som predala SB600, mala som si ho nechať ako záložný ..

zajo79
20. sep 2010

@alesia fuha, tak to citam prvy krat o sb900vke.. mas ju v zaruke?

alesia
20. sep 2010

@zajo79 ja som sa to tiež dočítala až ked som začala na nete hladať, že čo sa mohlo stať .. v záruke by mala byť, objednával mi ju známy cez svoj obchod, písala som mu mail, či nevie čo s tým, tak čakám na odpoveď ..

monika0001
20. sep 2010

@alesia - fuha. tak teraz neviem či sa mám tešiť alebo čo....

zajo79
20. sep 2010

ja mam 600vku a som spokojna.. i ked sa este len ucim.

alesia
20. sep 2010

@monika0001 nebála by som sa toho, ja som s ním fotila doteraz fakt vela, vlastne skoro stále som ho mala nasadený a naozaj nebol žiadny problém. Len táto jedna akcia .. bolo tam velmi zle svetlo a podmienky na fotenie hrozne, ziadna biela stena, odkial by sa dalo odrazit svetlo .. same kriklave .. mozno to bolo aj tym .. a fotila som aj potom a znova fungoval na 100% ..

alesia
20. sep 2010

@monika0001 inak neviem či si čítala aj komentáre k tej recenzii, čo si sem dala, práve tam to rozoberajú ..

monika0001
20. sep 2010

@alesia - no zatial som nečítala. iba som to pozerala a neviem či si ho budem vedieť nastaviť. :-O ved to je aaa.. náročné.. či ani nie?

alesia
20. sep 2010

@monika0001 neboj, tiež ho nemám ešte zmáknutý a stále sa učím .. má fakt veľa možností, ale nazačiatok ti pomôže manuál 😉

monika0001
20. sep 2010

@alesia a dá sa teda zmáknuť? aj pre také tipy ako som ja? technicky na nule 😀

nika12
20. sep 2010

@monika0001 ja tu tasku mam, vyzera super ...mne na moje telo a jeden objektiv co mam staci, ak ma niekto toho viac, tak mu bude asi malaa 😒

monika0001
20. sep 2010

@nika12 - no ja som teraz došla s tým bleskom a už do mojej tašky nič iné nedám 😝

cruela
20. sep 2010

aktualne - taky sme mali zapad slnka cca pred 10 minutami 🙂

idris
20. sep 2010

@cruela aj si to upravovala ?? ? ta druha sa mi viacej paci aspon sa mi zda sytejsia

idris
20. sep 2010

ja som dnes chcela malu fotit v parku ale kym sme a vyhrabali tak bolo kopec komarov v parku ... tak sand zajtra bude pekne

lili_a_mimi
20. sep 2010

baby, kuknite sa, co som nasla: http://technologie.etrend.sk/hardver-a-softver/... zaujimavy fotacik... 😵

cruela
20. sep 2010

@idris nie, neupravovala, len zmensovala... ta druha je viac proti zapadajucemu slnku, preto je farebnejsia... to su pohlady na dve strany

idris
20. sep 2010

@lili_a_mimi jeee tak to je pekne ale hmmm ta cena no asi tazko pre mna 😒 😒

idris
20. sep 2010

jaj babule raz som mala super stranku kede bolo vysvetlene ako sa robia vrstvy a vsetko okolo toho neviete mi poradit kde to je no pametam si ze to bola nejaka babska stranka

alesia
20. sep 2010

@monika0001 no čo hovoríš? nie je až také hrozné,že? 🙂 dá sa zmáknuť, ja tiež väčšinou nastavujem len silu blesku a hrám sa sním,keď fotím len tak. Rýchlo zbadáš, že tie fotky sú o inom ako so vstavaným ..