Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

kasami
2. mar 2011

@briketa inac .... klobuk dolu pred tebou 🙂

jankaku
2. mar 2011

@briketa tak to klobuk dole...citam z toho ze musis byt maximalny optimista a hlavne tusim sa to u nas vola ze ,,dric,, akoze makas nadoraz a ide z teba kopec energie 😉 Mam rada ludi co sa nevzdavaju 😉 Ja to mam s pracou mojho muza podobne ale teda mam len jedno dieta, takze ta obdivujem. Ja niekedy meliem z posledneho 😀 Drzim ti palce aj ked ta nepoznam. 😉

este k tej sutazi na ten mail treba posielat a hodnotit fotky? A pravidla? Ake su vlastne kompletne?

zuzu80
3. mar 2011

Pekny den, takze sutaz je stale realnejsia a realnejsia. Tesim sa a cakam na odstartovanie . 😉

cruela
3. mar 2011

u nas dnes zas nasnezilo... a to som sa vcera tesila, ze ide konecne jar...

zuzu80
3. mar 2011

@cruela no aj moje snezienky su zasypane 😠

michalag
3. mar 2011

Cavte 🙂

a mozu sa pridat do sutaze aj baby co nemaju zrkadlovku?

inak ma tak napadlo k tej sutazi, kebyze sa vytvori nejaky blog?

kasami
3. mar 2011

@cruela u nas snezilo uz vcera ... dnes sa to topiiii
@zuzu80 😀 a ze jar 😝

zuzu80
3. mar 2011

@kasami no pekne nam to pocasie spravilo skrt cez sutaz 😒 Co budeme fotit? Odraz v kaluzi po topiacom sa snehu 🤐

kasami
3. mar 2011

@zuzu80 tema je deti v domacom prostredi 😉

zuzu80
3. mar 2011

@kasami uz je tema vybrata? No dobre tak to zhrnte pre nas menej chapavych. Fotky sa posielaju na ten mail, co sem dala Briketa a budu umiestnene kde?

kasami
3. mar 2011

😉 aj ja som menej chapava 😀
este to baby zhrnu a spravia jednu temu, kde budu vsetky infosky 😉 vzdy aktalna tema 🙂

zuzu80
3. mar 2011

@kasami tak ma potom drgnite, ze sa to uz deje 😀 😀

kasami
3. mar 2011

@zuzu80 😉

zuzu80
3. mar 2011

a este som chcela, mam sa spriatelit s picasom ci s flickrom?

michalag
3. mar 2011

ja nemam ani jeden 😅

zuzu80
3. mar 2011

@michalag ved ani ja

michalag
3. mar 2011

tak potom by nam mohli vysvetlit ako to na tom dotycnom funguje 😝 😀

amunet
3. mar 2011

Ahojte holky, velmi sa ospravedlnujem, ale sutaz je pre uzavretu skupinu, ak mate zaujem o pridanie, napiste zakladatelke skupiny, napiste nejake info o sebe aku mate fotograficku uroven a vybavenie. Pre vas co fotite kompaktmi by to bolo neferove, pretoze ste obmedzene fotoaparatom.
Vazni zaujemci a blazni do fotografie su vsak vitany 🙂 🙂

amunet
3. mar 2011

ale nieje problem ak si aj tu pre zaciatocnikov zorganizujete fotosutaze,
@briketa prosiim, nedavaj heslo do verejnej temy,

cruela
3. mar 2011

hmm, ako sa ale rozlisi zaciatocnik od toho lepsieho?

amunet
3. mar 2011

@cruela aj ja som zaciatocnik 😀 ale pokrocily

cruela
3. mar 2011

baby, co nie ste v sukromnej teme a aj tak by ste sa chceli zucastnit sutaze, dajte vediet, nieco uz vymyslime 😉

amunet
3. mar 2011

@cruela nezavadzaj kazdeho kto ma ferovy zaujem pustime, to znamena aj baby co nemaju zrkadlovky, len vravim ze to bude pre nich nefer

Baby, kto chce do sukromnej NAPISTE 🙂 ide oto, aby sme sa vsetky poznali a cudzi ludia nemali pristup k nasim fotkam 🙂

zajo79
3. mar 2011

@kasami no pekna tema...ale ako moje deti zbadaju fotak, tak tomasko ma taky divny uskrn.... a mato chce fotak. 😅

ale ja som rada ze stiham beznu udrzbu domacnosti... takze ja kazdu sutaz urcite nestiham.

amunet
3. mar 2011

@zajo79 aj ja by som si to mohla povedat treba sa posnazit, ak bude malo fotiek tak sa to zrusi 😕

cruela
3. mar 2011

@amunet nezavadzam... sama si napisala, ze si tu zaciatocnici mozu urobt nejaku sutaz.. tak co je na tom, ze som dala podnet? 😕
len mi to prislo tak, ze sa ideme kastovat na profesionalov a zaciatocnikov a to sa mi celkom nepozdava... zaciatocnik sa najlepsie nauci tak, ze ak mu niekto skusenejsi poradi... takze ak ich automaticky vyradujete, beriete im sancu... ibaze teraz po poslednych vajadreniach to zas vyzera, ze beriete aj zaciatocnikov, aj s tymi kompaktmi... hmm, co prispevok to iny postoj....

amunet
3. mar 2011

@cruela priznam sa, ze som neni zato, aby do sukromnej siel hocikto, na to je tu tato tema, ale ja sama o tom nerozhodujem ,vecsina suhlasi s pridavanim novych, je to len moj nazor, ide tu aj o sukromie, ktoreho som ja zastancom....
ale ty vyzeras ze toho vies dost, pochval sa fotkami 😉

cruela
3. mar 2011

@amunet hmmm, preco myslis, ze vyzeram, ze viem dost 😉 za to, ze mam velku hubu? 😀 sporadicky fotky davam, takze mozes sama zhodnotit 🙂

saskarisko
3. mar 2011

inak, ja osobne by som bola za zobratie vsetkych, prave pre moznost nieco nove sa naucit. kazdeho predsa kritika posuva dalej. a kamoska ma kompakt, a niektore foto lepsie ako clovek, ktory foti so zrkadlovkou. proste ma dobre oko, ale nema peniaze na zrkadlovku

cruela
3. mar 2011

@saskarisko presne to som mala na mysli 😉 ja mam doma na stene obraz, ktory som kedysi urobila kompaktom a kazdy mi ho obdivuje.... a zas kopec ludi ma zrkadlovku a foti na automat a nema ani oko.... takze nie technika je vzdy najdolezitejsia...