Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bambi2
6. aug 2010

uz som doma z vyletu... aj ja som sa tesila na fotky... a z fotiek nic moc ☹ sak sme nevideli skoro ziadne zvierata okrem tych co mam na fotkach... buducich 10 rokov ma tam urcite nikto nedostane... som trochu sklamana z toho ZOO v Zürichu... ☹

bambi2
6. aug 2010

nasla som zato slnecnicove pole... 😀

bambi2
6. aug 2010

skoda, ze som o nom predtym nevedela... mozno sa k nemu este dostanem cez vikend...

briketa
autor
6. aug 2010

bambi, peknucke! tu plechovu oblohu si v postprocese vies vymenit

bambi2
6. aug 2010

@briketa diky, jasne, ale momentalne som taka nachodena, ze to urobim asi az v nedelu... ☹

bambi2
6. aug 2010

toto je vsetko co som stihla odfotit, ono sa neda aj fotit aj davat na malu pozor... tolkokrat mi utiekla za detmi... a zvierata nebolo vobec videt a ked tak boli poriadne daleko... ZOO nic moc... krpata nemala tiez naladu na fotenie, fotky som vsetky vymazala... dufam, ze v pondelok budu fotky lepsie, idem fotit motylov 🙂

bambi2
6. aug 2010

a tie opice, tie skakali, ta rychlost... papagaje a bociany boli hrozne vysoko, vlk bol daleko, ta slepka je fotena cez sklo, ta sa mi celkom paci... ale zas tam bola taka tma, ze som isla s ISOm poriadne vysoko...

bambi2
6. aug 2010

a bolo este aj pod mrakom a zima!!! ☹

bambi2
6. aug 2010

a najhorsie bolo to, ze sa vzdy dalo iba 2-3 miest fotit, zvierata neboli idealne otocene...

zajo79
6. aug 2010

a mne sa pacia aj tie fotky co si dala 😉

my hovor...vetky zvierata za ubrblanymi sklami, vacsina zalezenych alebo daleko.... 😕

nika12
6. aug 2010

@monnika lepsie si ani kupit nemohla. skoda, ze som o tom chlapikovi nedela skor, usetrila by som 250 eciek. nejde mi to ale do hlavy ako moze byt taky velky rozdiel v cene 😕 nemohla by si mi dat na toho chlapika kontakt, keby som v buducnosti planovala dalsi objektiv?? 😝

bambi2
6. aug 2010

@zajo79 kamoska bola dnes v Budapesti v ZOO, tam to vyzera krasne... u nas napr. neni ladovy medved, ta cierna puma, jaguar, tieto exoty tu chybaju akosi... alebo som moc narocna???!!!! 😀 tam by bolo co fotit, dost fotiek urobila so zvieratami...

bambi2
6. aug 2010

nejako sa dnes nikto nehlasi... ☹ tak idem teda aj ja... 😔

zajo79
6. aug 2010

ja studujem ako fotit svadby... a rozmyslam ci to zobrat alebo nie.

este v kostole nafotit to sa da... ale v nitre na hrade?? to nemam ani vyskusane... asi by to chcelo ist najskor na prechadzku.

minitrouble
6. aug 2010

@zajo79 na tvojom mieste by som sa na to dala ...si pozri na mojasvadba fotky ake su - nastuduj ...chod na prechadzku a skus si premysliet kde a co a ako by si fotila - pripadne to skus s niekym len tak bez siat ze ako by to vyznelo ...podla mna budu spokojni 😉 🙂

zajo79
6. aug 2010

v nedelu musim muza vyhnat do nitry.. pozerala som neake albumy.. ako v hlave nieco je, len ci ma to napadne ked budem tam s nimi...

idem off, treba aj smer postel ist... idem nazad ku knizkam. 🙂 dobruuu

a inak..vedia ze niesom profi fotograf, chcu usetrit, ze zavolaju mna...ale aj tak im to pokazit nechcem. tak ak to zoberiem, budem sa snazit aby to bolo co najlepsie.

monnika
6. aug 2010

@nika12 mas IP 😉

amunet
7. aug 2010

zdravicko posielam zaujimave citanie

http://sluzby.mojanitra.sk/sluzby-a-rozne-krasn...

bambi2
7. aug 2010

@amunet Leadu poznam, ma krasnu robotu, fotila kamoskam deti... ak sa dostanem na Sk v oktobri, tak naklusam k nej... fotky kde som ja s malou mi v albume chybaju, lebo stalen fotim len ja...

linnetka
7. aug 2010

@bambi2 v ZOO v Budapesti som bola aj ja a teda, mozem potvrdit, ze je tam krasne. Pridavam zopar fotiek, co som nafotila v ZOO v Kosiciach, tam sami tiez pacilo 🙂 V Budapesti som este nemala poriadny fotak, bolo to pred 4 r. Nezeby som teraz nala poriadny, ale vtedy to bol uplne obyc kompakt 😀

linnetka
7. aug 2010

@zajo79 pre inspiraciu na svadobne foto mozem odporucit aj tuto fotografku http://www.katarinazitnanska.sk/

bambi2
7. aug 2010

@linnetka fotky su super!!! len skoda toho tigra, ze ma odseknutu nohu a opica chvost... pridavam este jednu zo vcera, to opica krpata, strasne bola podarena ale neposedela sekundu...

bambi2
7. aug 2010

a je to fotene cez sklo...

linnetka
7. aug 2010

@bambi2 no nezapozuju tie zvierata a nezapozuju. Furt sa musia hybat vsak? Ja mam napriamo odfotenu len surikatu, ostatne je tiez cez sklo. esteze bolo akotak ciste 🙂
na tej tvojej fotke ma strasne rusia tie bambusy krizom-krazom, opica sa v nich uplne straca😅

bambi2
7. aug 2010

@linnetka ono to bolo strasne daleko a toto bolo najblizsie s objektivom... mna to nerusi, patri to k tomu... a opicu tam je dobre videt... 🙂

kamilecka
7. aug 2010

Ahojte

vcera sme sa vratili z dovolenky z Chorvatska, zapad slnka mi nedal ....no neviem ci som to dobre vyfotila

bambi2
7. aug 2010

@linnetka ten Erdmännchen, ta druha fotka je tiez dost stredova, to ma tiez dost rusi... 😅

briketa
autor
7. aug 2010

@bambi2
............a tie opice, tie skakali, ta rychlost... papagaje a bociany boli hrozne vysoko, vlk bol daleko, ................
bambi, toto si tak zlato napisala, ze sa tu sulam do popuku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saskarisko
7. aug 2010

Ahojte,
ja vas len citam, a snazim zapamatat vsetky rady 😉 fotecky, ktore tu davate sa mi moc pacia, a je sa na nich co ucit. ja len skusam, a ucim sa. ale tu su moje dva pokusy.

bambi2
7. aug 2010

@briketa 😀 😀 😀