Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

lili_a_mimi
7. aug 2010

Ahojte! Som tu uplne nova a ako mamicka na materskej dovolenke som rozmyslala, do coho by som sa pustila. Ked som tu nasla tuto diskusiu, hned som sa potesila a nakoniec som sa aj rozhodla, ze co chcem robit - fotit! 😀 Chystam sa aj kupit novy fotacik. Vyhliadla som si Nikon D5000, len neviem, ake objektivy k tomu... ☹ Kupit si 18-55 + 55-200 alebo len 18-105? Nevieeem... ☹ Poradili by ste mi? Vopred dakujem!

bambi2
7. aug 2010

@briketa v tom ZOO sa fakt nedalo poriadne fotit... na vsetko boli vyhradene miesta a z tych miest si nikdy nic nevidela... take o nicom, iba som sa nabehala akurat.... le pridavam dnesnu, mozno nie je perfektna ale mne sa paci... 🙂

linnetka
7. aug 2010

@saskarisko mne sa ta prva velmi paci 🙂 ako z tych starych filmov, este aj tie capicky na hlavach take. super aj kolorovanie. teda podla mna parada. druha tiez pekna, ale prva viac. 🙂 skoda, ze ich tu zobrazuje take male 😖

bambi2
7. aug 2010

@briketa dnes som skusala difuzer, super... 🙂

monika0001
7. aug 2010

posielm pozdrav z Talianska..
foto dodám aý doma kedže sa za to tu platí...
cmuky zatial pridávajte new foto aby som potom mala čo pozerať 😉

monika0001
7. aug 2010

ale tak jednu dám...
😀
straaašne sa mi páči...
je to originál... nie upravovaná keďže tu nemám svoj noťas...

bambi2
7. aug 2010

@monika0001 super!! krasna 🙂 chybas tu ☹

michalag
7. aug 2010

@monika0001 ta je kraaasna 🙂 , v dobrom zavidim

briketa
autor
7. aug 2010

@monika0001
neupravena, surova fotografia sa vola SOOC- straight out of the camera
moni, jej jedinkou chybou je, ze ta vezicka je kompozicne na stred.
ALE, nadherne zachytena S-cikcakova linia vody a plaze, ktora ma hned uputala.
- drevene molo je perfektny rozdelovnikom na horizonte medzi pevninou a oblohou, kde v pozadi je este aj zelen.
- mozno z tej oblohy by som este trosku usekla, aby bolo zdoraznene, ze doraz je dany na pevninu, nie na oblohu. tu vezicku trochu doprava a mas ukazkovu fotku!
je aj velmi pekne farebne zladena,

bambi2
7. aug 2010

@monika0001 skus to zajtra cvaknut este raz tak ako briketa opisala... 🙂

lili.nicol
7. aug 2010

Ahojte som tu konecne nakukla nebolo kedy jeeeeeeee
@monika0001 ty uz na dovce supeeeer prajem super dovcu ....teplucko a krasne fotky uz sa tesim na ne🙂

@bambi2 krasna fotka havinko ako pozoval 😉 krasny....

@lili_a_mimi to ja ti moc neporadim ja sa tiez ucim ja ma 18-55 ale chcem este jeden a tiez sa neviem rozhodnut.Neboj baby poradia 🙂 este som nepozerala ostatne foto tak idem mrknut.

Pridavam par co som v piatok fotila ale sa mi moc nedarilo zamracilo sa a boli cierne mraky ☹ a mat uz novy objektiv tak by boli urcite lepsie.

bambi2
7. aug 2010

@lili.nicol vdaka, havino nebol nadseny ked som ho tam dala... po minute to nebolo pohodlne tam lezat a vyskocil 😨 fotky su krasne, najviac sa mi paci ta druha a stvrta... ta je prekrasna!! tie detstke nozicky nemaju chybu... 🙂

bambi2
7. aug 2010

konecne sa to tu nejako rozzilo... 🙂 aj s fotkami 🙂

lili_a_mimi
7. aug 2010

Baby, klobuk dole pred vami, robite fakt kraaaasne fotky! 🙂 Tisko vam zavidim... Mozno raz aj ja sa k vam aspon troska priblizim 😔

bambi2
7. aug 2010

@lili.nicol na tie nozicky sa neviem vinadivat, tie su uzasne!!!!

bambi2
7. aug 2010

vynadivat som chcela napisat 🙂

bambi2
7. aug 2010

@lili_a_mimi urcite sa ti to tiez podari aspon tak ako nam!!!! 🙂

briketa
autor
7. aug 2010

Ta obloha!!! Ach ach, ja tu len mozem snivat, tu su oblaky len v zime aj to len obcas. Inak len priamy cisty slnecny svit, alebo solidny opar z vody

bambi2
7. aug 2010

@briketa poslem ti par ked po nich tak tuzis?!!!! 😀

bambi2
7. aug 2010

@briketa od zajtra do stvrtku hlasia polooblacno, tak dufam, ze budu aj mraky...

briketa
autor
7. aug 2010

tak fotit damy, fotit, chcem vidiet uzasne mraky!! 🙂

bambi2
7. aug 2010

@briketa nafotim extra pre teba 😉

briketa
autor
7. aug 2010

triedim sedemsto fotiek z tej modnej show. mala sa uz velmi hneva :( ale po vikende to musim mat hotove

linnetka
7. aug 2010

potrebujem poradit 🙂 akoby sa dala orezat tato fotka? tak ako na 2. foto, alebo 3. alebo uplne inac? 😒
ta prva je SOOC 😉 som sa naucila novy vyraz 🙂

bambi2
7. aug 2010

@briketa tak mas zabavu... a vsetky sa vydarili??

zajo79
7. aug 2010

@lili_a_mimi kup 18-105 je lepsi.

ahojte inak... v pondelok mam vediet, ci bude blesk, ci je skladom... ale tu svadbu asi beriem, aspon zbadam co je vo mne 😀

nestiham docitavat, teraz som si sem sadla, snad zajtra docitam a prispejem viacej.
som KO, boli sme na hriboch mam aj neake foto, svokor sa smial ze co sa furt plazim po zemi.. a ja fotila hriby. 😀

michalag
7. aug 2010

@zajo79 tak snad pridas zajtra nejake foto
inak akurat dnes som citala v tej knizke o foteni svadieb tak som si na teba spomenula 🙂

zajo79
7. aug 2010

ja to v tych kellbyho knizkach citam dokola 😀 na svadbe nemam strach, ani v kostole ak bude blesk... horsie tie pozy vselijake...

michalag
7. aug 2010

@zajo79 ty to urco zvladnes 😉

idem ja do hajan, bruuu noc 😔

kuko7
7. aug 2010

Ahojte baby na mk chodim uz daaaaaaaaaavno ale az teraz som objavila tuto temu, no parada,,,ja som totalny fotomaniak, mam fotak Nikon D90 a stale ho mam v ruke 🙂 pridam len na ukazkku par foto🙂 zaberov mam straaaaasne vela, tak som vybrala len zopaaar 😀