Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

mia1111
16. aug 2010

@monika1 - krásne fotečky...čím fotíš? A akým si fotila objektívom?

monika1
16. aug 2010

mia dakujem 🙂 nikon d90 a 18-105mm

bambi2
16. aug 2010

@monika1 pekne fotecky... 🙂

monika1
16. aug 2010

dakujem 🙂

jarinosk
16. aug 2010
zajo79
16. aug 2010

ahojteee. a som online... len vas teraz docitat 😎

janulka2000
16. aug 2010

@jarinosk ďakujem veľmi pekne idem si to študovať a skúšať čo sa mi podarí.

zajo79
16. aug 2010

ku foto knizkam... mam doma par, no stale najlepsie mi vychadzaju od kellbyho tri knizky.

Je v nich z kazdeho nieco, ziadne dlhe clanky, tak ak vahate, vyskusajte...

lili_a_mimi
16. aug 2010

@zajo79 akurat mi dosli tie knizky, tak idem studovat, dufam, ze aj mne pomozu 😉 A dakujem za radu, dnes som si kupila fotacik Nikon D5000 s objektivom 18-105 😀 uz mi zostava len nastudovat literatury (jje toho straaasne vela 😖 )
juuuj, tesim sa, zajtra ho berieme na prechadzku 😎

zajo79
16. aug 2010

@lili_a_mimi tesim sa na fotky 🙂

inak..ked mi prisiel fotak, tak som myslela, ze co som si to kupila... ze neako nato nestacim. to preslo...teraz mam taky dojem z blesku, ale nato pridem..snad.

nika12
16. aug 2010

@monika1 krasne fotky 😵

kuko7
16. aug 2010

@bambi2 objednala som si Digitalni fotografie od Scotta Kelbyho a Fotografujeme deti od Zoner photo ( G. Felch, A. T. Jones) su uzasne a hlavne tu fotografujeme deti vysostne odporucam, fakt super knizka,,,dnes som sa nevedela odlepit,,,len mala mi stale nedala chvilku volna, tak som sa musela 🙂

A baby chcela by som aby ste mi povedali svoj nazor na tuto upravu, dnes na mna hodila moja neter pozu, ala "Africke deti volaju o pomoc" a ja som toho vyuzila a snazila sa s tou fotkou trosku pohrat v PS,,,tak mi prosim povedzte ci to nie je prehnane 😒 vdaka za nazor 🙂

michalag
16. aug 2010

baby mate nadherne fotky 🙂 , ja si budem musiet pockat kym naskrabem na nejaku zrkadlovku lebo s tymto kompaktom mi nic nejde, ked sa mi aj nieco paci a odfotim to ale potom si to kuknem v PC tak nic z toho poriadne a pekne co by sa mne pacilo ☹

zajo79
16. aug 2010

@kuko7 ja mam rada upravy ked su "ine" tak mne sa to paci... a mala ma super vyraz, ktory si teda vystihla 😀

pekne ocka ma.

a upravy vo photoshope...aaach jo, ja som to este ani neotvorila, lebo neako sa z toho neviem vysomarit, a nechce sa mi to ani hladat kde co a ako... .cele mi to tam pride komplikovane a neprehladne. 😅 😔 🙄 no ale slubujem ze sa do toho pustim. chyba mi moj photoshop lightroom... :(

michalag
16. aug 2010

@kuko7 mne sa to tiez paci 🙂 😉

bambi2
16. aug 2010

@kuko7 tu mam aj ja od felch a jones, ja som ju precitala na jeden dych!!! mne dala ta knizka velmi vela... je super!!!! a kelbyho si kupim v septembri na sk... a co fotky, vydarili sa??

bambi2
16. aug 2010

@kuko7 na mna je to moc blede... neviem ale chyba mi tam ten kontrast..

adusa
16. aug 2010

zahliadla som mne srdcu milenu temu 🙂...

@kuko7 fotka sa mi paci velmi, aj uprava, asi by som zanechala farbu koze viac, ked si nechala aj farbu oci, ale inak je vydarena. Ja mam rada ked sa deti tvaria rozlicne 🙂

kuko7
16. aug 2010

@zajo79 tak som rada, ze sa paci, ja som sa chcela vyhrat s nejakou portretovkov a moja milovana dcerenka mi odmieta pozovat,,,hned sa otoci a zachytit jej ocka je priam nemozne,,,tak som to skusila s neterkou,,,aj ked ten vyraz ako keby trpela hladom,,,,no taky uz nezachytim len tak lahko 🙂 Ja som dnes cely den fotila na manual a je to super, konecne viem kedy co a ako nastavit a ako sa s cim pohrat,,,sa vytesujeeeem,,,,inak pomohla mi ta knizka fotografujeme deti, tam je to uzasne vysvetlene,,,ja som sa na plny manual trosku bala, ale je to super 😀 😀 😀

@bambi2 myslis to fotenie kamoskynych deti? To asi az buduci tyzden spachame, dnes sme sa len dohadovali 🙂 Inak ta knizka je vymakana, ja som z nej na makko 😀 😀 😀

kuko7
16. aug 2010

@bambi2 ja mozem take blede, je to vec vkusu ale mne tieto vlede pridu take nejake velmi krehke ako je detsvo same,,,ale ako hovorim kazda fotka je len vec vkusu 🙂 chcela som aby prave ocka vynikli, aby som podciarkla ten vyraz prosenia alebo ako by som to nazvala 😉

@adusa dakujem za nazor 😵

kuko7
16. aug 2010

@bambi2 a toto??? to je lepsie? 🙂

kuko7
16. aug 2010

uz sa to stahujeeeeee 🙂 🙂 🙂

kuko7
16. aug 2010

A teraz vam pridam jednu, sice trosku rozmaznutu, ale nevadi,,,je to moja Alicka a stale sa hybe, proste neda sa zachytit a zaostrit,,,,,no nevadi, len tak pre oko,,,som sa s nou hrala zasa v PS,,,,tak kuknite,,,aj ked uprav je tisiiiic, jednu vyberiem 😀

michalag
16. aug 2010

@kuko7 🙂 🙂 🙂

kuko7
16. aug 2010
monika0001
16. aug 2010

@adusa - nebudeš mi veriť ale ráno som pozerala tvoj album a napadlo mi, že či by si sa nechcela pridať 😉

monika0001
16. aug 2010

@kuko7 - táto sa mi veľmi páči..
mne sa dnes moc nedarilo.. som sa toľko tešila z malého, že mi fotenie moc nešlo ☹ ..
by som ho stále bozkávala dnes 😉

bambi2
16. aug 2010

@kuko7 aj ja som bola z nej namäkko!!! tam je vsetko super popisane!!! neviem ci sa jej nejaka vyrovna... 😅 hej, je to o vkuse a mozno to je aj tou kvalitou na mk..

adusa
16. aug 2010

@monika0001 dakujem, ked uz viem o teme, urcite sem obcas nabehnem, neviem ako casto, lebo teraz sme u nasich a stale sa nieco deje, ale ked prideme spat domov, tak sa spravidelnim. Teda do porodu mi to snad vydrzi 🙂 A potom ja len dufam, ze budem mat cas aspon fotak do ruky chytit. Ale to si uz nejak vytrenujem doma 😉 .

kuko7
16. aug 2010

@adusa no teraz som si aj ja pozrela album a musim povedat, ze fakt krasne 🙂 aky mas fotacik a aky objektiv pouzivas? A inak v com upravujes fotky? Lebo tie ocka nemaju chybu a paci sa mi co si pouzila v tej fotke : Mala fairy, tak to nema chyby,,,,a ozaj kde robis to tvoje logo? To je uzasne 🙂