Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

majulcek
30. mar 2011

presne ten "gumak" je perfektnyyy 😵 ale mne sa lubi aj to zltohnede cudo 😵

olienka12
30. mar 2011

@cruela jo hrala a stoji mi tu milion fotiek na dokoncenie z foteni a ja sa bavcam s jarou 🙂)))

cruela
30. mar 2011

@olienka12 ani nehovor! ja uz dva dni meskam s jednymi fotkami a druhe mam tiez dokoncit este dnes... a som mrrrrrtva a aj tak nic nerobim.... kuuurna ☹ ale idem na to! aspon nieco musim spravit

olienka12
30. mar 2011

@cruela ja som fotila nasich posrancov a akciu k mdz portrety upravenych cajociek takze je toho vela, no v nedelu dojde jedna rodina na fotenie a v pondelok maly chlapcek,tak musim zmaknut co mam teraz lebo sa nevysomarim. a prosim o kritiku uz su tam

cruela
30. mar 2011

@olienka12 wow! ty teda valis! super ze mas tolko roboty.... samozrejme v tom vyzname, ze aspon nieco z toho kapne 😉 ja zial len take drobnosti, z coho nemam nist... nemvadi....aj lepsie snad bude 😉

kasami
30. mar 2011

@barbarka mam otvorene usta a neviem ich zavriet 🙂 spadla mi sanka 😀 nadherne fotky

@barbarka
@cruela
dakujem za komenty 🙂 a fotila som vsetko z ruky a este k tomu s malou v babysatke 😀 som sa inak snazila 😀

@silvia.t krasne foto ako vzdy 🙂
@majulcek ja som mala 450D este pred mesiacom 😉

silvia.t
30. mar 2011

Dakujem baby 😵
@cruela niektore fotky niesu az tak ostre ako by som chcela...skusala som ten reverzny kruzok na pevnu 5Oku,a mne manualne ostrenie niejde vobec 😒 aj som si jednu sosovku vybrala aby som zblizka lepsie videla...ale po pol hodine som mala pocit,ze uz na jedno oko skulim...tak som to vzdala...tie cizmy ma dedo zavesena na takych kolikoch a caka kym bude prsat aby sa mu vycistili 😀 tu je origos neupravovana

ivka000
30. mar 2011

baby teda ale ste sa činili aj vo fotení aj v písaní 😀 krásne foto ste popridávali 🙂

olienka12
30. mar 2011

@silvia.t to mi pripomenulo minulu jar, ked moja mamca vyklada motyku a hrable na strom aby ich maly synovec nezobral, este neboli listy,tak sme mali motykovnik a hrablickovnik na zahrade a aj ked bez listov uz rodil 🙂))

silvia.t
30. mar 2011

@olienka12 😀 😀
uz mi nahrava tie fotky tak hodim na mail...bude to tam lepsie vidiet

brisilda
31. mar 2011

dievcata waaaw uzasne foto 😉 asi sa pojdem tiez prejst do prirody 😀 ja mam od tak krasnych fotiek sice daleko ale verim ze jedneho dna najdem spolocnu rec s mojim fotacikom 😀

qetinka
31. mar 2011

Dievčatá,dakujem velmi pekne.
Recenzie som čítala,chcela som vediet life skusenosť,najlepšie odtialto..nemam vela casu inde snoriť 😉 🙂
Pevna 50 f2.8som mala teraz pozicanu...ako aj Sigmu 105 macro,...rozhodujem sa teraz ci investovat do pevnej 50tky ci do tamrona...ked nejde oba naraz 😒 ale len postupne...
svadbu pojdem fotit v lete len ako popri hlavnom fotografovi..na ucenie sa 🙂 😉 ale aj tak sa teším.... 😅 bude pre mna super skusenosť...

@zajo79 ako sa cítiš..sa ti to krapčok kráááti...malý ti chodí uz do školky? ci ho maš doma???a aky kočík si si vlastne vybrala?nechceš Phillandteds?ja ho mám a veru prvý rok -rok a pol využitý na maximum!!!velmi mi ulahcil život 😅 🙂

Pekné fotky ste popridávali... 😵

olienka12
31. mar 2011

kocky na margo toho,ze nemam dobry objektiv a mam len setak... tak toto je fotene minuly rok 18-55 setakom ten objektiv krasne kresli detaily dufam,ze to tu nejako ukaze. fotky nie su upravovane niektore len orezane

saskarisko
31. mar 2011

ahojte
@olienka12 - krasne, tie vlcie maky a tulipany, uzas 😵
@silvia.t - ved tie foto mas paradne, a tie cizmy vyborne

saskarisko
31. mar 2011

@silvia.t - z tych novych farieb ti ako rychlo prisiel ten objektiv ? 😕 oni maju ako kontaktne miesto ZA ? (nemas tam nahodou adresu) ?

olienka12
31. mar 2011

@silvia.t tie farby stranka by aj mna zaujimala maju zatial najlepsiu cenu na d7000 vies mi prosim pozriet na doklad o kupe,ci to je polska firma,alebo su registrovany aj na slovensku,resp.nazov slovenskej predpokladam srocky dakujem

zuzu80
31. mar 2011

ahojte
Baby toto mi nerobte, tolko fotiek a prispevkov, kedy to docitam, dopozeram? 😀

barbarka
31. mar 2011

@kasami @silvia.t @lili_a_mimi diky babenky.

aj ostatne ste pridali krasne fotecky

no a nova tema - sklo znie jednoznacne zaujimavo, doma ja toho moc nenafotim so setakom ale skusit mozem 😅

barbarka
31. mar 2011

skvely, poucny a vtipny filmik o aj foteni http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zd...

saskarisko
31. mar 2011

@barbarka - tie lienky su super 😉

inak, mne sa paci tema drobnosti

silvia.t
31. mar 2011

@saskarisko
@olienka12 neviem,lebo na tom dklade to nepise nasla som toto http://novefarby.sk/obchodne-podmienky/ ja som odnich kupovala pevnu 50ku,objednavala som v piatok a v stredu mi ju doniesli az domov k dveram,ten pan co mi ju donesol este cakal aby som balik prekontrovala ci je vsetko ok a potom sa podakoval a isiel...zatial naj sluzby ake som tu na na SK zazila...odporucam

saskarisko
31. mar 2011

@silvia.t - a nemas tam adresu na ZA ?

olienka12
31. mar 2011

@silvia.t ok dakujem maju slovenske ico aj su platcami dph to mi staci 🙂 budu vediet urobit aj fakturku dufam,dame si fotak do nakladov 🙂)

lili_a_mimi
31. mar 2011

wow, wow a este raz wow! krasne fotky ste pridali, dievcata 🙂 hned sa mi zlepsila nalada 😉 dnes sa pokusim zobrat na prechadzku s malou aj fotacik, no pochybujem, ze pri malej nieco pofotim... 😅 ona len uteka prec odo mna a ja ju zas nahanam 😠 stale mi robi napriek a fotit pri tom nestiham ☹
@silvia.t tie gumaky nemaju chybu 😎
@olienka12 krasne fotky si nafotila tym setakom, klobuk dole. vedela som, ze nie je to tvojim fotakom, ale hlavne tvojim super okom, ze mas take super fotecky 😉

kasami
31. mar 2011

@silvia.t ja som tam nasla tiez najalcnejsi fotak zo vsetkych internetovych obchodov ale nedalo sa mi tam dovolat a na mail mi neodpovedali ... tak ma to odradilo 😅
@olienka12 krasne fotky 🙂 ja som sa vcera snazila odfotit motylika ... ale ja neviem ... nemam take krasne farby 😅 nieco robim zle 😠 ale co 🙄

inak aj mne sa paci tema sklo 🙂 a kopec drobnosti .... keby sme mali temu kopec zbytocnosti a bordel ... odfotim pivnicu alebo garaz 😀

lili_a_mimi
31. mar 2011

A este som zabudla, tema na dalsie dva tyzdne znie: "DROBNOSTI V DOMÁCOM PROSTREDÍ" 🙂 tesim sa na vase fotecky a prajem vela vela dobrach napadov!
+ ak si to pamatam, dohodli sme sa, ze termin bude od 1.-do 15.teho v mesiaci, takze do 15teho mozte posielat fotecky 😉
mimochodom, @cruela bude sa posielat na tu istu mailovu adresu ako predosle fotecky alebo inde, ked to bude iny album?

lili_a_mimi
31. mar 2011

@kasami no, myslim, ze k danej teme DU foto pivnice bude uplne v poho - -ved fantazii sa medze nekladu 😉 a aj pivnica ci garaz su sucastou domova 😎

kasami
31. mar 2011

@lili_a_mimi nieee .... tam nie su drobnosti 😅 tam je ze strasnyyyy bordel 😝 to ja si pripadam ako drobnost v nasej domacnosti ... lebo ma kazdy prehliada 😝 zeby som dala autoportret 😅

zuzu80
31. mar 2011

Baby fotky do DU ste krasne popridavali, okomentovat ich zial teraz nestihnem, snad sa k nim vecer dostanem.

@olienka12 fotky nadherne aj tie v du aj tieto setakove 😉
Tema je ok 😉 uz sa tesim

zuzu80
31. mar 2011

@kasami 😀 😀 😀