Ktoré kúpele vybrať?

eva112014
26. jan 2019

Ahojte žienky! Vedeli by ste poradiť, ktoré kúpele sú asi najlepšie? Výber je z týchto troch: Lúčky, Nimnica a Vyšné Ružbachy. Ďakujem veľmi pekne za Vaše názory.

eliskadad1
21. okt 2019

@klaudi31 čo konkrétne ťa ohľadom procedúr zaujíma? pýtaj sa 🙂

@lucia_1985 Lucka ja som v kúpeľoch bola na vlastnú päsť, nebola som cez doktora ani cez poisťovňu. bohužiaľ mám za sebou jeden potrat a potrebovala som sa z toho dostať, vyvetrať si trochu hlavu, tak sme si s manželom kúpili pobyt u nich ale to ešte pred dvoma rokmi.

klaudi31
21. okt 2019

@eliskadad1 no zaujíma ma ako to prebieha všetko či je nás tam viac a tak, prepáč neviem či sme sa bavili s čim si bola?

lucia_1985
22. okt 2019

@eliskadad1 Je super citat taketo pozitivne spravy! Dakujem! 🙂 Prajem teda stastny porod a krasne chvile s babatkom! Vidim, ze Ta to o par dni caka ;)

klaudi31
22. okt 2019

@lucia_1985 ty si bola tiež? Nestihla som to jak si postrehnúť 🙂

lucia_1985
22. okt 2019

@klaudi31 ja este len idem od 18.11.2019 na 28 dni

eliskadad1
23. okt 2019

@klaudi31 Klaudi pred tvojou správou som písala Lucke, že som bola len na svoju päsť, čo znamená, že som si kúpele sama financovala. nebola som cez poisťovňu. no mám za sebou jeden potrat a teraz už konečne mám v bruško bábätko, ktoré dúfam, že za pár dni uvidí svetlo sveta 🙂 ale procedúry sú väčšinou samostatné ale niektoré sú aj skupinové, napríklad také cvičenie a pod. záleží od toho, s akým problémom tam ideš.

eliskadad1
23. okt 2019

@lucia_1985 ďakujem ti veľmi pekne, dúfam aj ja, že to všetko dobre dopadne 🙂 veru už zachvíľku, už sa drobca nevieme dočkať 🙂 😉 aaa aby som nezabudla, tak tebe prajem aby ti kúpele pomohli a aby si si v Lúčkach poriadne oddýchla 🙂

klaudi31
24. okt 2019

@eliskadad1 vau to je super, že si sama na procedúre nie? Gratulujem k bábu ako sa cítiš?
@lucia_1985 vau a tešíš sa asi čo? Sama ideš?

lucia_1985
24. okt 2019

@klaudi31 Tesim, tesim 🙂 Mam trosku sice obavy, lebo moji chlapi zostanu doma sami, ale zvladneme to. Pridu ma raz pozriet a raz planujem ja prist domov, ak sa bude dat. Inak idem sama, nepoznam nikoho, kto by isiel v rovnakom termine.

adrika222
24. okt 2019

Baby a jabisom sa chcela spitat ktore kupele su dobre na klbi bedrove od malicka mam pertes rozpad klbou ties som musela odlozit ked som cakala dcerku . A teras mam na plane to vibavit.

hadecka39
28. okt 2019

@adrika222 Ahoj, pozerala som choroby (problémy), ktoré sa liečia v kúpeloch Lúčky ale túto tvoju diagnózu som tam nevidela. Ale čo viem, tak ľudia tam chodia s ochorením pohybového ústrojenstva, tak možno keby im zavoláš, tak ti povedia, že aj takéto stavy tam liečia alebo vyskúšaj cez doktora. Aj tak keď budeš chcieť, aby ti aspoň niečo preplatili, tak musíš mať vypísané papiere od všeobecného lekára alebo odborného.

klaudi31
29. okt 2019

@lucia_1985 a koľko má maličký? Ideš teda na celý mesiac, ticho závidím, išla by som hneď, neboj s niekym sa zoznámiš a ubehne to ako voda 🙂
@adrika222 obvolaj si kúpele kam by si chcela ísť a ak liečia pohybové veci budú ti vedieť pomôcť ako spomínala
@hadecka39 🙂

@eliskadad1 no čooo už ste na svete 🙂 ?

lucia_1985
29. okt 2019

@klaudi31 Syn bude mat vo februari 5 rokov. Uz je celkom velky a rozumny chalan. Boli sme viackrat od seba na tyzden...zvladneme aj toto urcite 🙂

lucia_1985
29. okt 2019

@klaudi31 A skusala si kontaktovat kupele ako samoplatca, ze by si sla na nejaky tyzden? ...tusim Ty si to niekde vyssie spominala.

adrika222
29. okt 2019

Lucia_1985 no aj ja keď pojdem do kupelou bude musieť bit s detičkami moj muž aj ja dufam čito zvladnu jedna bude mat čochvila tri roki a druha mala v septembri rok. Už som to dost odkladala az 3roki už musim myslieť aj na svoje zdravie. Hadam to moj muž s dcerkami zvladne .

eliskadad1
30. okt 2019

@klaudi31 áno, bolo to super, že sa venovali iba mne. veď neviem či vieš, ale na webovej stránke majú vypísané úplne všetky procedúry, ktoré tam oni ponúkajú a tam je aj napísané, či sú skupinové alebo samostatné, takže si to tam vieš všetko pozrieť🙂 ešte nemáš čomu gratulovať, termín máme až okolo 14.11. a bábu sa zatiaľ von nechce ísť, tak uvidíme keby sa pohne😀🙂

hvolkovamirka
31. okt 2019

@adrika222 to je spravne slovo adrika! my matky sme take, ze myslime na vsetkych ostatnych len na seba nie a to nie je spravne!!! chod do kupelov, zacni robit nieco so svojim zdravym, deti ta budu potrebovat a tych par tyzdnov to vydrzia aj s ocinom, uvidis.

fabrika
31. okt 2019

Ja mam tiez dost velke problemy v kupeloch som zatial nebola, neviem ci by mi to pomohlo, krcok mam zdevastovany po porode :/
@adrika222 a aky mas problem?

fabrika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hvolkovamirka
4. nov 2019

@fabrika treba vyskusat, ist a hned budes vediet, ci ti kupele pomohli alebo nie! pokial mas zdravotne problemy a mas narok na kupele, tak to treba vyuzit! pozeram, ze mas rocnu dcerku, takze uz by si ju aj s muzom mohla nechat. uz pravdepodobne nekojis, ci?

fabrika
4. nov 2019

@hvolkovamirka vies co nie nekojim, ale mala je na mna dost naviazana, neviem ci by to muz s nou zvladol on to nezvlada moc ani ked som tam, asi by musela ist k mojej mamine... muz si nemoze vziat na mesiac dovolenku

klaudi31
7. nov 2019

@eliskadad1 jaaaj on ešte nie je na svete hhe, a ako sa cítiš? vieš čo aj som to kukala a znie to zaujímavo, majú tam aj to balneo centrum, tie jaskyňe 🙂
@lucia_1985 teraz ale ideš až na 4 nie?

hvolkovamirka
18. nov 2019

@fabrika ked bude musiet, tak to zvladne, ver mi! nemozes ho takto podcenovat, lebo potom stale bude vsetko len na tebe. no vidis, tak pokial bude muz v robote, tak bude mala u maminy a potom poobede bude s ockom. uz som ti to aj vyriesila. treba ist, pokial mas zdravotne problemy, netreba to odkladat, lebo sa ti to bude len zhorsovat a to nie je dobre!

fabrika
19. nov 2019

@hvolkovamirka asi mas pravdu, ach jaj no bude sa mi tazko odchadzat, bojim sa, ze budem v strese a neuzijem si a ty ako?? Pacia sa mi nejake kupele, aj by som tu ziadost uz poslala, ale premyslam, ze by sme si urobili najprv len jednodnovy vylet tam.

lucia_1985
20. nov 2019

@klaudi31 ano na 4. uz som tu 3. den 🙂

klaudi31
20. nov 2019

@lucia_1985 supeeeer a čo? Aké máš zatiaľ pocity??? Hovor preháňaj!

eliskadad1
21. nov 2019

@klaudi31 už sme na svete, narodili sme sa v nedeľu 17.11. a sme zdravý😉🙂 tie posledné týždne mi už nebolo najlepšie, veď ako pred pôrodom, no zvládli sme to a som šťastná😍 máš na mysli tú soľnú jaskyňu, hej?

lucia_1985
22. nov 2019

@klaudi31 Mam sa velmi dobre, paci sa mi tu. Uzivam si hlavne ten cas, co mam pre seba a co vsetko nemusim robit 🙂 Denne mam 3-4 procedury, ale medzitym dost volneho casu na zdriemnutie, kavu, prechadzku, fitko, vonkajsi bazen. Ubytovanie v Kubovi je krasne, nove. Spolubyvajucu mam skvelu. Strava je taka kantinova (obedy a vecere), nie ako vo wellness hoteli, ranajky super. Celkovo hodnotim pozitivne.

lucia_1985
22. nov 2019

@eliskadad1 Srdecne blahozelam! 🙂 A prajem vela vela zdravia, vzajomnej radosti a lasky!

eliskadad1
22. nov 2019

@lucia_1985 ďakujem ti veľmi pekne😉 zdraví snáď budeme a radosti a lásky, tej je už teraz neskutočne veľa a po celý život dúfam bude🙂 ale potešila ma aj tvoja správa, že sa ti páči v Lúčkach a že si to tam užívaš🙂😉 je tam taký iný život, že? taký plný oddychu a relaxu🙂