Ktoré plienky kúpiť na začiatok?

uberfrau
7. aug 2012

Kočky, potrebujem poradiť .. Ktoré plienky kúpiť na začiatok? Aká je dobrá cena za plienky? Mám doma asi 50ks látkových, plánujem používať tie (aj keď by som časom chcela skúsiť bezplienkovú metódu) ale predsa do pôrodnice a na cesty potrebujem aj jednorázovky.. Tak mi prosím poraďte, veľká vďaka 🙂

gubcikova
7. aug 2012

@uberfrau kúp si v bille happy bella majú super výrez na pupček.stoja 7€ 42kusov a ja som ich raz kúpila v 101.mali akciu 1+1zadarmo za 8€.inak ked niečo nevieš napíš mi ip

petraxy6
7. aug 2012

@uberfrau môžeš skúsiť aj babylove z DM (predpokladám že teraz chceš skúsiť ako prvé newborn). Ja som mala ako prvé tie, potom pampers...a skúšam a testujem. A to asi každá mamina skúša, čo je pre dieťatko dobré. 😉 Každému bábu vyhovuje niečo iné. Škoda, že sa nedajú kúpiť po pár ks, že by sme si podľa toho vyberali 😎

vonicka
7. aug 2012

Nam vyhovuju naviac pampersky, zial babylove nie, ma z nich cerveneho pipika, asi nesaju az tak dobre.

mahmulienka
7. aug 2012

@uberfrau podla mna na ten zaciatok do porodnice je to uplne jedno, neviem, ake velke sa babatko javi, ze bude, ale napr. najmensie newborn robia pampersky, s tym sme my pri prvej dcerke mali problem, vsetky plienky jej boli velke. a potom sme postupne skusali vsetky mozne znacky, nastastie ani s jednymi nemala problem (okrem kadejakych uplnych lacakov, ktore boli igelitove). vo vseobecnosti ale tie pampersky su najjemnejsie, takze zo zaciatku sme pouzivali tie a potom, ked uz obe baby trosku vyrastli, sme presli na babylove z dm, kedze robia lacne megapacky (1 plienka tam vychadza na nejakych 12centov)

lypka
7. aug 2012

my máme najlepšie skúsenosti s plienkami z lidlu

liz_lemon
7. aug 2012

od zajtra je v tescu akcia na detske veci, a teda aj plienky, my kupujeme pampers premium care 1, je tam 78 ks a zajtra budu stat 11,19 E
http://www.itesco.sk/ katalog baby
@uberfrau

jojkaajojko
8. aug 2012

Ahojte .. my kupujeme len Huggies alebo Pampers. Zatial sme teda len pri 2kach. Mne sa zda, ze Huggies su vzdy mensie. Napriklad newborny Huggies boli ovela mensie ako Pampers, takze ja odporucam tie. Ine znacky som ani nepozerala.
No a najlepsie prsne vlozky su Mam, ultra tenke.

peluskovo
8. aug 2012

ja som malému kúpila do pôrodnice balenie newbornov, tuším huggies a po príchode domov sme už iba látkovali. cena pri jednorazovkách je dobrá ak je pod 5 sk / ks. čo sa týka značiek, cena závisí od použitia množstva a kvality buničiny, ktorá upravuje sacie vlastnosti polyakrylátu sodného / sacia časť plienky / .

megan_
9. aug 2012

Tie bella happy sú super, dokonca mi poslali aj vzorky keď som im napísala. Našla som si ich na facebooku

ducci
26. aug 2012

my sme mli pampers newborn a podla mna boli uplne v pohode