Ktoré ste neplánovali byť mamičky?

hanculka
20. feb 2008

Ahojte, mamičky ja som jedna z nich neplanovali sme babtka ale sme sťastný že ho mame 🙂

marcelka11
21. feb 2008

Realita predbehla moje plány o pol roka, ale teraz by som malú nedala za nič na svete. Som rada, že to vyšlo práve tak.

dzidzuska
22. feb 2008

cerulka-uau! 🙂 😉

luminkasp
22. feb 2008

Ja som vobec neplanovala, chcela som dokoncit vs a potom mozno niekedy... ale teraz nelutujem.

rinuska
22. feb 2008

Ja som neplánovala svoje prvé dieťa . mala som 21 a školu pred sebou , s manželom sme sa poznali len 3 mesiace. Zobrať sa to bol risk , ale našťastie sme neskôr zistili , že sme sa našli a naše manželstvo a aj to "nechcené dieťa" je úplne úžasné a super. 😀

bubadlo27
22. feb 2008

my sme hlavne neplanovali to druhe, ktore mi teraz rastie v brusku 🙂 tak skoro , ale tesime sa na ten zazrak 🙂

dominica
22. feb 2008

bubadlo, gratulujééém, nech sa vám teda zadarí teraz chlap, nech máte párik, Sofinka bude pomáhať

michalag
22. feb 2008

Ahojte,
tak my sme tiez neplanovali a uz mame pomaly 2 rocneho drobca, ktory nam robi velku radost 😉 🙂
bubadlo, gratulujem 😉

maryya
4. mar 2008

ahojte, ja mám 23 r. a mám už 2r. synčeka a bol neplánovaný, ale teraz by som nemenila. mala som iné plány, akurát som skončila školu a čo je zlé, nebola som si istá láskou môjho už teraz manžela, čo došlo až tam, že máme veľmi zlý vzťah, k svadbe ma viac-menej donutili rodičia, no keby sa dal vrátiť čas...tak môj synček je mi naozaj všetkým, ale chystám sa do práce a uvidím, čo bude dalej, no určite nechcem žiť nešťastne do konca života a ešte aj bez sexu ☹

isiska
4. mar 2008

Maryya, to mi je ľúto, že to u vás tak dopadlo ☹ . Ja som vždy tvrdil, že svdbalen kvôli dieťatku nemá zmysel 😕 My sme nepalnovli ani jedno. Teda nie že by sme nechceli vôbec, len to ešte malo počkať, ale človek sa na dovolenke trošku pozabudne a je to. Tak som 2 mesiace ostala tehotná. A k druhému (dcérka) ani neviem ako sme prišli. Njaprv som bola fest nešťastná lebo už som sachcela vrátiť a dokončiť doktorát, ale ešte to rok počká 😅

januliak
5. mar 2008

ahojte,my sme nas zazrak tiez neplanovali, ale som stastna, ze mozem byt maminou takej krasnej dcerky. Na zaciatku nas to riadne zaskocilo, kedze nemame vlastne byvanie,ale urcite to nelutujeme 🙂 Ja tiez neuznavam manzelstvo, kde sa "musi" zobrat, mozno aj preto nie som este vydata 😅 Planovali sme tento rok, ale presuvame na buduci, aspon mi Kika ponesie vlecku 😵

lasenka
5. mar 2008

ahojte 😉
tak ani my sme neplanovali Matuska, ba dokonca, ked som sa dozvedela, ze som tehotna, nebola som vobec stastna... ked si na to pomyslim teraz, tak mi az mraz beha po chrbte, aka hlupa som bola... nemali sme vlastne byvanie, bola som vo 4. rocniku na vyske, predo mnou 8 skusok, zapocty z plavania, skuska z hry na akordeon... nevedela som to akosi psychicky zvladnut...
a teraz? tisic-krat som olutovala to, ako som si mohla vobec niekedy pripustit myslienku, ze mi bude dieta prekazat! som nesmierne stastna ako kazda mamicka, ze mam anjelika, ktory bol cele tehu poslusny v brusku, tisko sa vyvijal bez komplikacii, aby som spravila vsetko co bolo treba v tej skole... pomohol mi spravit statnice - bol ukazkove dietatko, len papkal a spinkal...
teraz koncim dalsiu skolu a planujeme dalsie babätko, tak dufam, ze nam to vyjde 😉

vazicka
5. mar 2008

baby normálne vám závidím - v dorom... 😉 ja som všetko plánovala aj už s terajším m. práca, dom, bábätko... bábätko sa má každým dňom narodiť a myslela som, že budeme najšťastnejší na svete... ale nie sme... ☹

lasenka
5. mar 2008

vazicka - nie ste? a preco? uvidis, ze ak sa ti babätko narodi, vsetko sa zmeni 😉

vazicka
5. mar 2008

lesanka - ja sa teším najviac na svete.. 😉 ale moj m. sa tvári akoby sa ho to vobec netýkalo... ☹ normálne ho nespoznávam... ☹

lasenka
5. mar 2008

uvidis, ze sa to zmeni 🙂 mozno sa toho trosku boji, tak to dava najavo akymsi nezaujmom, ale som si ista, ze ak to stvoreniatko uvidi, zmeni svoj postoj... vies co to bude?

vazicka
5. mar 2008

lesanka - dievčatko 🙂.
ja neviem či sa to zmení... všetko a všetci sú mu prednejší ako ja... vie, že sa trápim ale myslí len na seba... tak uvidím...

lasenka
5. mar 2008

drzim ti palce, moja 😉 bude dobre, uvidis... teraz sa sustred hlavne na seba a na babätko 😉

vazicka
5. mar 2008

lesanka - dakujem.