Ktoré ste neplánovali byť mamičky?

hanculka
20. feb 2008

Ahojte, mamičky ja som jedna z nich neplanovali sme babtka ale sme sťastný že ho mame 🙂

kotenko
20. feb 2008

ja k nim urcite patrim... babatko sme planovali, ale az o rok...

susik77
20. feb 2008

ahoj, my sme planovali, ale trochu neskor-ked sme chceli uz mat zariad. byt. ale mala je strasne zlata a sikovna, tiez sme stastni 🙂

klbikes
20. feb 2008

Ani my sme neplanovali 🙂
A mame 8rocneho syna..... 😵
Teraz planujeme a nic...... 😠

nitka
20. feb 2008

tak my sme neplanovali ani debata o detoch nikdy nebola,ale stala sa nehosa a mame doma exota prvej triedy 😀 😀 😀

nitka
20. feb 2008

preklep nehoda 😉

simula
20. feb 2008

Ani my sme prve neplanovali ,ale tiez sa stala nehoda ,bola svadba a sme radi ze to tak dopadlo /chodili sme spolu 7 rokov/ 😀
Ale druhe sme uz planovali 🙂

sofik
20. feb 2008

ja som neplánovala ale priatel to naplánoval aj za mna, ale teraz som najštastnejšia mamina na svete. maličká mi robí samu radost a stále ma niečím prekvapuje. 🙂

revayova
20. feb 2008

my sme neplanovali ani jedno a ked som zistila ze som tehotna vobec nam to nevadilo.
Su uzasne a sama neviem kedy by to bolo najvhodnejsie keby som to planovala.
Som spokojna

hanculka
autor
20. feb 2008

no aj mi sme najšťastnejší že ho mame a kolko mate rokov mamičky ja 21,5 🙂

simula
20. feb 2008

pri prvom som mala 23 ,pri druhom 26

nitka
20. feb 2008

hanculka 21,5?na tej foto co mas v pase som myslela ze mas takych 25 😉

maruschka
20. feb 2008

my sme neplánovali a pritrafila sa blonďavá princezná 😀 a potom sme už vôbec neplánovali a pritrafila sa druhá blonďavá princezná 😀 hrozím sa toho, čo sa stane, ak nebudeme plánovať tretí krát 😀 😀 😀 😕 😅 ale to neplánovanie nám celkom vyšlo a naše baby stoja za to.... 😎 😎

hanculka
autor
20. feb 2008

maruschka - a kolko máš rokov?

zuzu13
20. feb 2008

no maruschka, podobne...prvé...neplánované...potom sme však plánovali a nič...celých 10 rokov...no a keď sme už neplánovali a dokonca ani neverili...tak máme druhé neplánované...no a do tretice???pre boha...nie... po 40 - tke nerodím 😀
ale všetko je tak ako má byť...keby som aj mohla niečo zmeniť, tak nezmením...je to super... 😀

ramzesa
20. feb 2008

My sme tiez ani jedno neplanovali... az niekedy v blizkej buducnosti 😀 ... Prve sa pritrafilo a druhe uz nejako samo si prislo 😀 . A tiez by som nemenila za nic na svete 😵 😵 😵 . pri prvom som mala 20 a pri druhom 22 😅 . A tretie planujeme tiez v blizkej buducnosti,tak uvidime,kedy si samo zavita 😀 .

katka76
20. feb 2008

tak my sme v plane mali, ale o takych 5 rokov, ale clovek mieni, pan boh meni. druhe sme planovali, ale niekedy je taka jedovita, ze som povedala, ze keby bolo prve take, k druhemu by sme sa neodhodlali 😅

aviril
20. feb 2008

U nás to bol teda gól. Mala som 19 a vtedy ešte len s priateľom /teraz manžel/ sme prvýkrát po dlhšom "chodení" použili gumu /že aby sa nestala nejaká nehoda - bola som na vysokej prvý rok/ a tá praskla v tej "najvhodnejšej" chvíli. A o 9 mes.sa narodil náš najstarší syn. Nikdy dovtedy sme gumu nepoužívali, chcela som si dať predpísať tabletky, ale už som sa k tomu nedostala. Ostatné dve už boli plánované a podarili sa na prvý šup.

ramzesa
20. feb 2008

aviril,tak to teda bol gol 😀 . Ja som tiez otehotnela v 19 tich 😝 .

wladka
20. feb 2008

aviril, joooj.. 😉 pekny gol 😀

my sme tiez neplanovali, ja nieco ine planovala 😅 .. Emi sme splodili cez neplodne dni, akurat cez menzes, asi 4den od zaciatku 😉 , lebo som odlietala na dlhsie na sluzobku.. let k tomu mohol dopomoct 😲 😅 .. a teraz frcim na antibejby kruzku.. uz neriskujem 😀

maruschka
20. feb 2008

hanculka, mám 28.. 😀 😀 a povedali sme si, že už sa nezapovedávame...tretie chceme,ale až po 35 🙂 🙂

revayova
21. feb 2008

Pri prvom 22 a pri druhom 26 a treti do 35.lem co povie na to tretie manzel neviem 😝
wladka- si spokojna s antibaby kruzkom?

wladka
21. feb 2008

ja v prve v 25

revay, velmi velmi.. kukni vo volnej diskusii temu antikoncepcia nuvaring.. 😉

julia225
21. feb 2008

ja som isla do UK studovat, vratila som sa s bruskom 😀 ale s jej otcom sme ju planovali, .... a chceli hned ako sme sa prvy krat milovali sme sa tomu nebranili 🙂
ale v podtate to bolo rychlo...
boli sme spolu mesiac a bolo to... 🙂

otrivinkajanka
21. feb 2008

ja som tiez neplanovala babo mala som dobru robotu a dobre som zarabala velmi ma to zaskocilo a tak isto aj mojho priatela byvali sme v podnajme a nebolo nam vsetko jedno ale nakoniec vsetko dobre dopadlo a mam ´malu nezbednicu

levon
21. feb 2008

my sme vôbec prvé neplánovali - boli sme spolu len tri mesiace keď som otehotnela, ale neľutujem a druhé mimi sme si už naplánovali a hneď sa aj podarilo. nič by som nemenila. 😉

zuzidr
21. feb 2008

my sme sa brali boli sme mladí(teda ešte sme)a na svadbe sme všetkým hovorili,že bábo bude o rok o dva.....a dva týždne po svadbe som už nedostala mrchu 😀 😀 😀 takže na svadbe bola už malá v brušku zahniezdená 😀

asi dva týždne pred svadbou nám prišla nová postel,a ešte sme sa smiali,že snád na nej hned na prvý krát nezarobíme 😀 a stalo sa....

a som veeeelmi rada,hoci moje rovesníčky sa mi čudujú,čo som si neužívala život,čo som nešla do zahraničia pod. 😕 ale ked sa na mna pozre moja "haluša" taaaaak som rada 😀 😀

danulik
21. feb 2008

nase malicke bolo planovane, ale tiez sme na svadbe (07/2007) kazdemu hovorili, ze babo bude tak o 2 - 3 roky.. potom sme vsak nejako zmenili nazor a vysledok je na ceste 🙂 mam sice len 23, ale velmi sa na neho tesim 🙂

dzidzuska
21. feb 2008

ahojte my ani nevieme ako sme k nemu prisli ale velmi sa z malickeho tesime 😀

verulka
21. feb 2008

babulky, my sme uplni experti na naplanovanie deti 😀 my sa im dokkonca uz snazime branit 🤐 ale akosi neuspesne 😉 ale tesime sa z nich uplne najviac 😎

dominica
21. feb 2008

Tak my sme plánovali a nič. Ale zas ani sa nečudujem, lebo manžel bol viac vo svete, ako doma ☹ . Tak sme sa na to vykašľali. No a jedného pekného dňa sa vrátil nastálo/ten deň sa nám stal osudným/ a o 3 týždne som zistila, že dobre urobil, aspoň si synáčik pozná tatinka 😀 Mala som 25.