Ktoré umelé mlieko je chuťou podobné materskému?

gabrielarakotova
26. feb 2018

Ahojte prosim vas poradte nejake UM ktore je chtou podobne MM, maly bol doteraz len na MM ale mam akosi menej mliecka a potrebujem ho aj dokrmovat a on akosi to UM nechce skusali sme zatial nutrilon a Hipp...z toho Hippu nieco vypil ale aj to trochu vypluval a strial sa ked ho prehltal...maly ste niektora podobny problem? Prosim poradte 🙂

lavieenrose
26. feb 2018

take umele mlieko neexistuje...lebo ked mamka si da cokoladu sladke je mliecko ked mamka je palivy madarsky gulas v mlieku je vraj citit ..alebo taka skorica potom je skoricove mlieko...to je overene :D

lavieenrose
26. feb 2018

skus sa sustredit na vacsiu tvorbu mlieka vraj pomaha biela kava,hroznova stava,kvalitna strava oddych a vela vela tekutin ak maly pekne saje funguje dopyt-ponuka ,mozes ho zacat v tomto veku prikrmovat aj zeleninovym prikrmom na obed..

gabrielarakotova
autor
26. feb 2018

Ano dakujem...my uz pomali zaciname prikrmovat

deti95060810
26. feb 2018

moje deti všetky skončili na Sunare.... a tiež sme vyskúšali kde aké značky....
Je to dosť individuálne, susedovci boli na Bebe.... moja z toho zvracala....

emao
26. feb 2018

sunar je sladký.. aj nutrilon..

terka1607
26. feb 2018

Vraj sunar chuti deťom najviac 🙂

shee11
26. feb 2018

jj sunar.

monika_baricic
26. feb 2018

Ahoj. My sme mali prve Nutrilon a France lait- bez uspechu. presli sme na sunar (bud sunar complex alebo premium) a uplne super. Maly je spokojny a napapany🙂

gabrielarakotova
autor
26. feb 2018

Dakujem za odpovede tak skusime este ten sunar

luba41
26. feb 2018

a nemyslíš si, že ked odmieta mlieko vo flaši, že ho odmieta kvoli tomu že ho vobec nepotrebuje?nie že mu nechutí..ved ked začínaš príkrmy tak dojči stále ako doteraz a prikrmuj normálnym jedlom vhodným..

fusy
26. feb 2018

My sme zacali dokrmovat Nutrilonom - tiez som mala malo MM. Malicka sa nemohla
vykakat ani vyprdiet. Presli sme na Bebu - po kazdom papani si cca 8x grcla, az som sa
obavala, ci jej nieco zostalo v brusku. Nakoniec sme kupili France lait a bol pokoj.
Isty cas brala aj coliprev na travenie a espumisan na vyprdenie, ale toto mliecko
pije doteraz a ma rok a 3 mesiace🙂
Este mi pomohlo odsavanie mlieka, trochu sa mi zvysila tvorba MM🙂

gabrielarakotova
autor
27. feb 2018

Dakujem a @fusy my sme tiez brali coliprev asi do 4teho mesiaca kvoli kolikam ale zaprdeny sme stale aj ked koliky uz nemame

mamina133
Odpoveď bola odstránená
Zobraz