Ktorú časť bábätka máte najradšej?

padix
29. nov 2007

Tento nazov temy znie asi trochu divne, kedze kazda z nas lubi svoje babenko cele celucicke, avsak vzdy sa najde nejaky preferovany "kusok" 😅. Napriklad nostek, rucicka, nozicka. U mna vyhrava zadocek, to je nieco uplne uzasne, taku kraaaasnu ritku ako moj maly som este nevidela. Asi som divna, ale ja som na zadky 😀 😀 . Ako je to u Vas?

maca793
22. dec 2007

baby, aj vy ste zistili, že "smrdkajú" aj tie mini nožičky? ja som si myslela, že také malé nožičky nesmrdkajú 😀

kajule
22. dec 2007

To je těžký nedovedu říct, co mám na něm nejradši. Já ho miluju úplně celýho nožičky, ručičky, zadeček, bezzubý dáseňky, když se usmívá, tak to dostává i mě...já ho pusinkuju snad skoro všude. 😵

mumu12
23. dec 2007

Ahojte baby, prajem Šťastne a Veselé, hlavne veľa zdravia a šťastia so svojimi ratolesťami.
Mne sa páči úplne všetko, hlavne pupinka a nožičky, ktoré niekedy fakt dosť smrdia, a ja som si myslela že to iba jej a že to má po otcovi, ale asi nie.

elize
23. dec 2007

ja stále pusinkujem líčka, má ich ako malý škrečok 😀

januskaababoo
24. dec 2007

miluju ji celickou, ale co me prekvapilo...Elishka ma nejjemnejsi kuzicku na čele... 😵

gabika11
7. jan 2008

ja na nej milujem uplne vsetulinko,ale vedu licka,tie male skreckovske licenka, potom bradinka, prekrasny hrudnicek a okruhle brusko. ma rozkosnucky zadocek a prekrasne male stehienka. 🙂

jujka
7. jan 2008

ja na mojom krpcovi milujem všetko 😵 , aj jeho vônu. a pred kupkaním má ešte lepšiu ako po 😀

maji4
9. jan 2008

Na mojej Lilianke sa mi strašne páči chrbátik a zadoček vtedy keď leží na brušku po kúpaní a ja ju krémujem a tá kožička sa mi roluje 🙂 🙂 🙂 No úplné super pocit 🙂 🙂
Ale samozrejme páči sa mi úúúplne všetko na MOJEJ dcérke 🙂 🙂

jana.1
29. jan 2008

celičkého ho mám ráda, bříško, tvářičky, vlásky, očíčka, ručičky.. no prostě celičkého 😅 ale ty nožičky! 😅 😅 😅

lusil2005
29. jan 2008

ja milujem malej nozicky. ako chodidla. oni su este take nezoslapane - take bublinky dve 😀 a jak vie mliet tymi malickymi prstekmi 😅 no na zozratie...

hedunecka
29. jan 2008

ja zase ked je na brusko tak tu jej neodolatelnu bradicku 😀 😀 a krcik malicky..taku ju ma na spapanie stale ju musim bocat 😀 😀 inak ju lubim celu 😉

andrea78
29. jan 2008

všetko... 😀 😀 😀 no naj sa mi zdajú vlásky 🙂

marcelka11
30. jan 2008

Nuž lubim svoje dieta cele, ale v poslednom case mi učarovali chodidielka. Aj ked tiez trosku smrdkaju 🙂 . Aspon teraz viem, ze viacerym babatkam.

ivka19
30. jan 2008

ja sa neviem rozhodnut co viac milujem,milujem na malej vsetko a vybozkavam ju vzdy celu 😵

melory
30. jan 2008

mne sa najviac pacia na mojich detoch ocka, dokazem sa do nich pozerat veeeeelmi dllllho

bystricanka
30. jan 2008

mne sa najviac na mojom bábu páčia očká a tie jeho tučnučké vypasené líčka 😀 Samozrejme aj tie smrdaké nožičky 😉

susika
1. feb 2008

krásna téma - no jasné riťka 🙂 je to také zlaté, ked nou začne mrviť. a samozrejme očká, ako sa krásne rozžiaria, ked sa ráno po dlllllllhej noci uvidíme 🙂 ale úsmev je tiež očarujúci 🙂 no a samozrejme aj tie malinké smrdlavé nožičky 🙂 no ale ručičky tiež majú niečo do seba,hm, majú silu, ked ťahajú za vlasy 😀 no, tak asi u mne nie je tá naj časť🙂)bábätká majú jednoducho čaro,ved sú z nás 😀 😀 😀

kotenko
1. feb 2008

oči, lička a hlavičku

petamarketka
1. feb 2008

Tak já mám nejraději její hlavičku, holé bříško a krčík - tam jí vždy ňuchám a ona se děsně řehní!!!!! 😀 Je to můj poklad! Miluju ji celou!

susy
1. feb 2008

u mna su to ,,smrdkave,, nozicky 😀

michalag
1. feb 2008

ja na nasom drbcovi milujem "smradlavucke" nozicky, rucicky a tvaricku 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nikkos
2. feb 2008

Tak nožičky smradlavky jsou boží 🙂 A nejlepší je ňuchňat ho na krčku na pravý straně, to jej hrozně lechtá a řehtá se jako blázen. Už to vždycky pozná že mu jdu "po krku", krčí ses a nechce mě tam pustit a řehní se už předem 😀 😀 😀 ..... no a když se směje - ta jeho tlamička bezzubá....ježiš to bych ho sežrala 😉 😵 😵

cazadora
2. feb 2008

já nevjíc miluju její ručičky když roztáhne všechny prstíčky tak je to jako malej pavouček, a pak nožičky hlavičku tu plešulku když se s ní mazlim tvářičkou, když mě tou ručičkou sevře prst a kouká na mě se stoprocentní důvěrou, v noci jak je teplounká a úžasná jak už holky psali no prostě uplně celou celičkou 😎

vierkaaaa
3. feb 2008

to je perfektná téma na mojej Nelinke milujem všetko teraz momentálne u nás fičí šteklrnie na krku a strašne krásny rehot 😅 tá pusinka bez zúbkov a tie nožičky nádhera... 😅 celú by som ju zožrala 😀

ely4
18. sep 2010

Ja na mojej malej zboznujem ked sa snou hram a tak nahlas sa smeje je to strasne dobry pocit......