Ktorú časť bábätka máte najradšej?

padix
29. nov 2007

Tento nazov temy znie asi trochu divne, kedze kazda z nas lubi svoje babenko cele celucicke, avsak vzdy sa najde nejaky preferovany "kusok" 😅. Napriklad nostek, rucicka, nozicka. U mna vyhrava zadocek, to je nieco uplne uzasne, taku kraaaasnu ritku ako moj maly som este nevidela. Asi som divna, ale ja som na zadky 😀 😀 . Ako je to u Vas?

gedren
29. nov 2007

Cela nase rodina je zatizena na nozicky, ja jsem to nikdy nechapala, ale ted taky neodolam 🙂 Naopak zadky me moc neberou ;)

apricots
29. nov 2007

no moje zlato mělo už v bříšku strašně vlásků - nevypadaly jí a ted je má krásný a fůru a každej valí oči, že má v půl roce vlasy jak dospělej skoro🙂miluju to na ní🙂

listicka20
29. nov 2007

Chi, mně se nejvíc líbí očička. Jak je vyvalí, když se vrhá po prsu. Nebo jak udělá udivenou grimasu, když jí začnu něco povídat nebo ukazovat. A teď jsme s manželem nejvíc unešený ze zvuků, který začala vydávat - občas to zní skoro jako slova - hungry, oukej nebo héééélp... Je to vážně roztomilý 😀

gedren
29. nov 2007

Jo tak vlasky, ty taky muzu, i kdyz dosud skoro zadny nema, tak ji porad pusinkuju po hlavicce 🙂

sakura77
29. nov 2007

riťulda vitazi u nas 🙂

jaduska
29. nov 2007

Nožičky, hlavne tie drobné pršteky na nich 😀

marorlinko
29. nov 2007

na mojom malom tiez zboznujeme zadocek, je taky chutny bez tej plienky, stale ho pusinkujem, on je cely krasny,ale ten zadocek vitazi, etse aj pery, ma ich krasne plne po tatovi, su sladucke.

margaretka11
29. nov 2007

Ja na mojich maličkých zbožňujem líčka. Majú ich také pekné jemnučké a okrúhlučké, úplne na zahryznutie. A mám slabosť aj pre ich kolienka, sú také rozkošnučké, sem-tam neodolám a uhryznem 😀

dashak
29. nov 2007

Ja taky miluju prdelku 😵 Než se jdem koupat, tak ji dycky do ní štipkam, bo to je takové fajné měkké masko a ona se u toho hrozně řechtá 😀 Pak taky nožičky, to jsem ji pusinkovala od mala a vlásky taky, my jich moc nemáme, teprve roste takové chmíří, tak ji to furt prohrabávám, aby jako vylezly 😅 A ještě ji pusinkuju na čumáček. Takže já mám těch úchylek více 😅 Ale prcina vede 😅

certica
29. nov 2007

pusinu 😀

sakura77
29. nov 2007

sme my ale uchylacky 😀 😀 😀

ikka
29. nov 2007

ja zboznujem ustocka, nostek a stehienka...tam ma take krasne tucnucke faldiky 😵 a manzel, ten je uleteny na ritulku, vzdy ked ju ideme kupat, tak sa od nej nemoze odtrhnut 😀

ada78
29. nov 2007

ja bozkavam co prave trafim, ale najviac sa mi pacia paticky 🙂

baileysa
29. nov 2007

ja milujem hlavicku zozadu, ako sa na nu pozeram, ked ju roznasam na rukach "v smere jazdy", tak ten pohlad na jej hlavku milujem 😉

certica
29. nov 2007

tak ritulu mu dodnes kusem cez oblecko 😀

certica
29. nov 2007

a najradsej mu bozkavam krcik, oblast pod uskom

andilek
29. nov 2007

tak já podle nálady a na co se zaměřím, ale nejčastěji to jsou nožičky, prdelka a zezadu hlavička a občas i baculaté tvářičky (a to se mi nelíbili tlusté děti a teď jsem na ty faldíky přímo úchylná) 😀 😅

certica
29. nov 2007

ja babatkam zavidim tu ich jemnu pokozku 😎

dendisa
29. nov 2007

normálně, já jsem asi mega úchyl, ale když si ublinkne, tak mám první reflex ji olíznout!!! Jak jsem cejťa na všechno možné, tak u vlastního děcka mi nic nevadí - příroda se mnou zacvičila, chovám se jak fena. A musím se jó držet, abych si nepusinkovala přímo na pusu, děsně mě to svádí. Tak aspoň přejíždím svým obličejem po jejím a ňuchám se s chlupama, co má na hlavičce. A u kojení mám hrozně ráda pacičky, začala se teď tak jemně dotýkat věcí kolem sebe, tak si navzájem hrajeme s dlaněmi a já u toho uchcávám blahem.

tatko_bubko
29. nov 2007

no baby, uplna hroza s vami. ja som slusak, som za rucicky. ale u maminy, tam su to ine partie 😀 :-P

kristi
29. nov 2007

ja mam nejradsi jeji jazycek, jak ona ho vyplazuje a ma ho strasne dlouhej, pak ty zahyby na krcku, kdyz ji tam davam pusinky....no a nohy, prsticky...

bramburka
29. nov 2007

jednoznačně, palecek u nohy... on je takovej velkej oproti ostatniom prstikum... 😀

bubli07
29. nov 2007

já mám ráda jeho hlavičku na které má jemné chmýříčko a je jak sametový, očíčka má taky nádherný, zadeček o tom ani nemluvím, ale asi nejvíc miluji tu jeho bradičku! Stále ji pusinkuji 🙂

dddeni
29. nov 2007

dobrá téma 😀 Milujem celú jej malinkú bytosť - ale naj naj mám jej malé chutnučné "škrečkovské" líčka, malý noštek a malú riťulu. hlavne vtedy keĎ sa ide kúpať a zistí, že je nahá, taký šprint spustí na posteli 😀

honzina
29. nov 2007

Hrozně ráda mu pusinkuju nožičky, ručičky, čelo a spánky! 😅 😀

sloboda4
29. nov 2007

jaaaaaj celoho ho zbožnujem, ale tie dva male cesnaky /ritulka/ su na zjedenie.......... 😉 😀 😎

navi
29. nov 2007

Já miluju ty maličké nožičky, pořád ho pusinkuju na chodidýlkách 😀
a když ho přebaluju tak opusuju faldíky na vnitřní straně stehen, někdy si sice připadám jak úchyl, ale když to člověka svádí a navíc se u toho malý šíleně řehtá 😀

A i náš táta se chce přidat, ten miluje jeho pusinku, za to jak se na něj umí krásně usmívat 😵

bielanevesta
29. nov 2007

Celú celučkú ju zbožňujem 😵 😵 😵 😵

dominica
29. nov 2007

Tak aj ja sa pripájam k uchylačkam, keď ho prebalujem bozkávam mu "nožky smradlošky", a potom chutnučké bacuľkaté šunky na stehienkach a takisto milujem jeho pusinku - má ju takú malilinkú a nádherne tvarovanú, ale najlepšie je keď ideme kúpať a vtedy si neodpustím a musím ho vyvozkávať na všetky faldíky okolo pipíka, samozrejme aj s pipíkom 😀
A keď kojíme, tak bozkávam ručičky a prstečky, proste máme také nejaké rituály, že pri každej činnosti bozkávam niečo iné 😉

nikka.vo
29. nov 2007

jééé, já ho asi žeru celýho, nevim co bych pusinkovala dřív 😵 😵 😵 😅

moje tchýně na něm miluje prdýlku - pořád ho hladí, když je nahatej a je unešená, jak je sameťoučká 😀 (taky bych takovou chtěla 😔 )