Ktorú časť bábätka máte najradšej?

padix
29. nov 2007

Tento nazov temy znie asi trochu divne, kedze kazda z nas lubi svoje babenko cele celucicke, avsak vzdy sa najde nejaky preferovany "kusok" 😅. Napriklad nostek, rucicka, nozicka. U mna vyhrava zadocek, to je nieco uplne uzasne, taku kraaaasnu ritku ako moj maly som este nevidela. Asi som divna, ale ja som na zadky 😀 😀 . Ako je to u Vas?

smoulinda
29. nov 2007

Miluju její velikánský kukadla po tatínkovi, dvojitou bradičku po mamince, skoroplešku taky po mamince, pusinku, ouška, noženky, pupíček, prdelínku a nenechavé ručičky, prostě jí miluju od hlavy až k patě 😵 😵 😵 😵

olianko
29. nov 2007

nashu bambulku milujem celu celucicku ale tie je licka..tie musim stale bozkavat a aj rucicky 🙂 a aj nozicky a brusko...no proste cela je na zjedenie 😀 😵

chechta
30. nov 2007

Jé super téma - já ho taky miluju celýho - ujíždím, ale na bříšku a na dlaních - tam ho pusinkuju pořád a pak taky pod krčkem a taky miluju pusinu. No a za nic nasvětě bych nevyměnila to, když se přisaje na prso saje tou svou nejkrásnější pusinkou a valí na mě nejkrásnější očenka 😀 😀

mory
30. nov 2007

ja milujem nozky 😵 stale ich obozkavam a tulkam sa s nimi 😀
mam skoro 5 rocneho syna a dodnes zboznujem jeho nozicky 😉

janicckka
30. nov 2007

Já malej pořád pusinkuji bříško,když jí přebaluji a když jí nosím tak hlavičku a pořád k ní čichám jak krásně voní. 😵

terezkaaa
30. nov 2007

zadeček,zedeček a zase zadeček.má ho fakt k sežrání.parter si o mě určitě myslí, že jsem úchyl 🙂 🙂 🙂

marinka
30. nov 2007

všechny jsme úchylačky 😀 😀 😀

dadulik75
30. nov 2007

všetky časti ale najradšej ju bozkavam na hlavičku aked sa prebalujeme tak nožičky a bruško jej vzdy vybozkavam 🙂

sibuska
30. nov 2007

ja zboznujem jej hubenku, ked spinka a ma ju otvorenu, no je ako anjel vtedy...a este rucicky, ma ich take jemnucke a najviac zo vsetkeho ked ju kojim a ona si chyti prsnik ako flasku, to je take kraaaasne...

susik77
30. nov 2007

ja nozicky a prstiky-su zlatunke 😉

alcatko.j
30. nov 2007

Tak jsem jeste premyslela 😀
Ja jeste moc moc miluju jeji krk♥Je tam krasny, uzoucky 😵
A kdyz se v noci vzbudi a ja ji kojim, jak je teplounka, jemnounka, jak intuitivne si najde mou ruku a drzime se...

cermonca
30. nov 2007

Nejvic miluju jeji brisko porad ho pusinkuju a ona se rehta 😵 No k sezrani je cela 😵 Taky miluju kdyz se kojime jak ji to moje mliko chutna 😵

smisela
30. nov 2007

Na mojej malej zboznujem nozicky,neviem sa ich navybozkavat 😀 ,a samozrejme tie male chutne prsteky,buclate licka a najviac zboznujem ked ju idem kojit a ona zacne od radosti hikat a natahovat rucky za prsickom 😀

mimma
30. nov 2007

Dobrá téma! Ja na mojich detičkách zbožňujem nošteky! Ale to bude rodinný výskyt, ségra je tiež na ne zaťažená. To je Noštek s veľkým N! 😀
Potom milujem tie"gumené"líčka/to je zase rodinné pomenovanie/ a ten krk plný voňavých záhybčekov! 🙂

expertka8
30. nov 2007

... 🙂 🙂 🙂 ...ako tu uz bolo spominane "X-krat"...milujem svoje poklady celucicke ..cele...ALE...najviac som zatazena na ix xarakteristicku vonu..vonu..ktore maju len babatka... 🙂 ..nie vdaka roznym detskym hyg.prostriedkom..ale voni...ktoru nenapodobni nikto a nic na svete 😔 😉 ....ak by niekto vymyslel "texnologicky postup"..ako si "zavarit" tuto babatkovsku vonu...tomu by som dala Nobelovu cenu 😅 ...a v obdobi..ked budu moje deti VELKE...by som pravidelne otvarala zavarninove pohare v spajzi s oznacenim /1.mes.+2.mes/...a zjavne by sa zo mna stala "babka-fetiska" 😅 🙂 😀

seki
18. dec 2007

Ja lubim jeho prdelku taka je mnam naranajky na obed aj na veceru 😀 . A este sa mi paci jeho pusinka.

niega
18. dec 2007

Připojuju se k valný většíně - zadeček a nožičky. Asi jsem úchyl 😀 😝 .

dlinduska
18. dec 2007

ahojky

tak ono se to nejak vyviji a pomalu toho pribiva 🙂 zacalo to usima ted i nozicky lytecka prdylka (hlavne pri masazi)a ted casto v navalu lasky 🙂 a mazleni cela lucinka 🙂

anatanka
18. dec 2007

NOZICKY, i kdyz predstavte si - uz ji kolikrat smrdej jak starymu chlapovi 😀 😀 😀

anatanka
18. dec 2007

A pak taky jak pise Alcatko - uplne ji miluju celou, kdyz ji vyndam z perinky a ona je takova teploucka a jemnoucka a malinka a sladoucka.........

pipi1211
18. dec 2007

no ja mam najradsej krcik ked si k nemu privoniam a citim tu jej uzasnu vonu to sa idem uplne roztopit 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zdenka821
18. dec 2007

...nožičičky voňavučké 😉

danulka2
18. dec 2007

baby fakt sme uchylacky 😀 😀 Aj ja sa dobrovolne priznavam, ze maleho ritulka je na zjedenie. A este krasna pusinka, aj maly jazycek 😵 😵

niega
18. dec 2007

Danulka: S to pusinkou já teda nevim... Edík miluje letadýlko, když ho držím nad hlavou - třepu s ním a hulákám "ratatatata", jako že je bombardér. On se u toho řehní a nestíhá polykat sliny, takže mě bombarduje obrovskejma kapkama slin přímo do obličeje. Fakt super! 😀 Takže u mě fakt vede ten zadeček (když je náhodou čistej) a stehýnečka a nožičky vůbec. Děééésně ráda mu dávám hubánky na kolínka a stehýnka. 😀

bibinka
19. dec 2007

aká milučká téma 😀 . ja milujem na obidvoch malých nožičky-prstíčky a pätičky.sú také mäkkulinké a jemnulinké.a ešte pod brdičkami-obidvaja majú také malé podhrdlinky,ktoré môžem bozkávať od rána do večera 😀 😀 😀
a aby som nezabudla -ušinká 😀

sylviiik
19. dec 2007

Miluju svého chlapečka celého, nedokážu říct, co nejvíc 😀 ale z čeho jsem fakt hotová, když na mě vycení ty svoje bezzubý dáseňky 😅 to bych ho umačkala 😵 😵

radoslava
19. dec 2007

Baby no ja mam rada moju malu uplne celu ale ta jej krasna pusinka.
Nekedy sa tak cuckame no skoro az hrdlace si davame 😀
Dufam ze ma nezavru 😀

aniska
19. dec 2007

ja malemu rada pusinkujem uska

helka101
19. dec 2007

no aj ten môj je taký malý smradoško, jeho nožičky sú proste neodolatené, vždy ked sa zabávame,alebo len tak prebalujeme, si ich vybozkávam a tá je pusinka, no proste dačo neodolateľné, je viac bozkávaný ako môj manžel.. 😀

maca793
22. dec 2007

naši neodolajú hlavne tváričke, ja zase celej bytosti 😵