Ktorý vysávač sa oplatí kúpiť?

pancake
16. jún 2009

potrebujem kupit vysavac. ale zatial som so ziadnym nebola spokojna. ake mate skusenosti vy a na ktory nedate dopustit?? dakujem velmi pekne za odpovede.

danuska.k
16. jún 2009

ja mam Philips, bezvreckovy, stal cca 4000 SKK zhruba pred 1,5 rokom, som s nim spokojna

mirka414
16. jún 2009

od firmy Karcher.je sice drahsi,ale vrecko tam vydrzi dlho a skutocne vysaje vsetok prach a ovladanie je na rucke vysavaca.ja som max.spokojna.

pancake
autor
16. jún 2009

mne sa zda ze vsetky slabo tahaju. bud ja neviem vysavat alebo tie vysavace co som doteraz v ruke drzala su vsetky na nic. 😝

kisska
16. jún 2009

No ja mam vodnika Sirius (Eta)a je to schizofrenia - vysava celkom dobre, aj celkom huci (maly sa ho dlho bal), da sa aj do vody, co je vyhoda, ked tepujem, ale to tepovanie zase nie je bohvieco. Hlavne mi na nom vadi, ze je to velka krava, s ktorou sa tazko manipuluje... takze naozaj treba stroj chytit do ruky a vyskusat 😉

jarka007
16. jún 2009

Najlepsie su Vorwerk, su sakra drahe ale kvalitne a maju dozivotnu zaruku. Inak potom dopadli v testoch dobre Miele. My mame konkr. starsi model Miele S712. Dolezite je ale kupit si k nemu specialnu kefu na samostatny elektricky pohon, kde sa potom este dole toci taka kefa, ktora v podstate akokeby pretrepava koberec a ten prach potom vysaje.
Inak ti obchodnici z Vorwerku predvadzaju taky specialny kusok. Poziadaju ta, aby si povysavala svojim vysavacom a potom oni vytiahnu ten svoj a daju vreckovku medzi sacok do vysavaca trubicu a potom vysaju koberec tym svojim. Potom tu vreckovku vytiahnu a je na nej kopec kopec prachu, ktory tvoj vysavac nevysal. Vyskusajete si doma, my sme si prave kvoli tomuto dovodu kupili novy vysavac (rozhodli sme sa ale pre Miele), ked som videla, co vsetko este v tom nasom koberci ostalo 😝 .

pancake
autor
16. jún 2009

no a tie sa pohybuju okolo .....kolko??? 😕 😕 😕

adrianamickova
16. jún 2009

Elektrolux ergospace,s 13 m káblom,v jednej zásuvke a povysávaný celý dom,nie je veľmi hlučný,dobrý sací výkon
moj každodenný pomocník 😉

zitaje
16. jún 2009

My mame Vorwerk a je fakt super. Drahy jak slak - ale my sme ho dostali. 😀 Pohodlny, ani moc hlucny nie je, tah ma riadny, ale vrecka drahe, i ked ich netreba nejak casto menit. U nas super.

kisska
16. jún 2009

jarka takto podobne robili u nas aj prezentaciu na rainbow... ma ale tak nasrali vtedy, lebo som sa s tym kedysi nsim staruckym strojom skoro na parny pohon namakala jak krava a oni mi este ukazali jak zbytocne 😒 😉

erni
17. jún 2009

electroluxy su vsetky super my mame uz spominany ergospace a aj Philips co ma svagrina vysava este lepsie lebo ma naspodu take kefy co zachytia aj vlasy na kobercoch

kocurik16
17. jún 2009

ja mám elektrolux,taký lacnejší,odporučila mi ho predavačka a som velmi spokojná.Jedno či prach alebo chlpy po psíkovi,všetko perfektne vyčistí 😀

pancake
autor
17. jún 2009

no tie co som mala doteraz veru za vela nestali. vidim ze kazda pisete inu znacku. teraz len sa spravne rozhodnut. 😠

jarka007
17. jún 2009

pancake v Nemecku sa na to robia testy a ako som pisala, vysli v nich najlepsie Vorwerk a Miele s el. kefou. Mam ich aj niekde odlozene, ked ich najdem, mozem poslat. Pre mna bolo dolezite, ze dobre povysava. Ci ma nejaky specialny disajn, alebo super pohodlne ovladanie nebolo az tak podstatne. A nas naozaj vysaje, lebo sacky sa nam plnia veeelmi rychlo. Akurat manzel potom nadava, ze ci viem ake su drahe 😀 ? No ale ked to tak dobre vysava ? To je vlastne ma napada nevyhoda dobre sajuceho vysavaca. Rychlo sa ti plnia sacky 😉.

Cena Vorwerku je tusim najlecnejsi okolo 350 Euroo, ale nie som si uplne ista 😒 . Nas vysiel Miele na nejakych 180 plus 85 Euro ta elektricka kefa.

miracle
17. jún 2009

Volajte ma snob, ale iný vysávač ako môj Dyson už nechcem...okrem vysávania mi aj suší vlasy... 😀 Teda keď vysávam s mokrými

pancake
autor
17. jún 2009

jarka tak to mate v pohode cenu. asi kupim ten co mas ty. 😒

janulka7
18. jún 2009

ahojte. tak ja mam rainboov. bol sice velmidrahy ale mam ho uz treti rok a veru ze sa oplatilo ho kupit. uz by som nemenila. mam totiz dceru ktora ma alergiu a tak mi prisiel velmi vhod. a okrem toho sme prerabali cely byt a naozaj nic mi bt tak nevicistilo ako tento vysavac. okrem vysavania umyva okna , podlahy, cisti madrace, utiera prach, da sa s nim aj malovat byt a cisti aj vzduch takze posobi ako osviezovat vzduchu kym vysavate. takze ja som nad mieru spokojna. aj ked ho este stale splacam. 😅

jarka007
18. jún 2009

wow janulka7 tak to uz je maly robot. Pozerala som si ceny toho rainbow, co bol spominany. 1800 Euro ? 😲
To vazne ? Tak to je dobra palka .
pancake, ved prave, ze to bolo pomerne cenovo dobre. Maju aj samozrejme novsie modely, ale tie vyjdu na drahsie a az tak vela noveho za tu cenu neprinasaju. Takze sme ho mali kvoli tomu, ze ide o starsi model aj v akci 🙂 . Ale ako som spominala, dolezita je ta el. kefa. Niektore modely sa ponukaju uz aj s nou. Si v Anglicku ? Urcite mate aj tam nejake testy na rozne vyrobky. Mozno v nich najdes este nieco lepsie.

janulka7
18. jún 2009

robot to teda je. viem bze je to vela penazi ale fakt sa oplati.nasi ked menili okna tak sme s nim vycistili cely dom za chvilku.ja nan nedam dopustit.

martina7905
18. jún 2009

ja mam vysavac zelmer vodnik a som snim spokojna je bez vrecka a vo vode aspon vydim kolko prachu som mala vreckove uz pre mna niesu lebo co by som povysavala tak mam prachu naspet ja pouivam teda len tento vysavac mam ho uz 3 roky a este stale ide 🙂

pancake
autor
18. jún 2009

jarka ano som. 🙂

somjezibaba
24. apr 2010

jedine vorwerk 🙂 🙂

lemge
24. apr 2010

aj my mame vorwerk.maximalna spokojnost 😉

somjezibaba
25. apr 2010

ahoj lemge a mate komplet s motorovym nastavcom na tvrde podlahy a prislusenstvom alebo len zakladny nastavec na prasenie kobercov a madracov?myslim im pribudlo nieco do prislusenstva,na prasenie sedaciek-v aute ,gauce,calunenie na stolickach a vyprasis s tym aj plysakov .ja sa s tym vzdy vyhram v aute,hlavne po detoch vzdy vyzera ako smetisko.. 🙂 🙂

mimkao
26. apr 2010

My máme Zelmer vodník. Najviac oceňujem tepovanie a vysávanie do vody. 😵
Nevýhoda... najprv ma potešilo, keď som cítila aký silný ťah má, ale teraz je mi to na závadu a nevládzem s ním vysýávať. Chvíľu povysávam a musím oddychovať, koľko sa pri tom napotím. Ale aspoň viem, že dobre vysáva. 🙂

somjezibaba
26. apr 2010

mimkao,mozno ta trochu sklamem,mm robil pre firmu,ktora predavala vorwerk a vela krat som mala moznost vidiet porovnanie vsetkych moznych vysavacov nazivo.vorwerk sa dlhodobo drzi v prvych prieckach hodnotenia ,este su tam take znacky ako lux,to je nieco podobne.dokonca rainbov tak dobre nevysava a to stoji dost vela,ale to co mas je dobre v tom ze ten prach co vysavas aspon nedychas lebo ide do vody,inak to nevysaje o nic viac ako obycajny vysavac...tomu ale neuveis kym to neuvidis....tiez mi skoro oci vypadli ked som to prvykrat videla a to som teda upratovala myslim poriadne-to som si ale mysela len dovtedy...pozri si ich stranku,maju fakt skvele veci..a po skusenostiach s vysavacom so si povedala chcem vsetko co vyrabaju-nie je toho vela ale ich vyrobky su fakt spickove a ani sa s nimi nenarobis ako normalne...

mimkao
26. apr 2010

somjezibaba... ale ja som spokojná so Zelmerom. Perfektne vysáva a navyše mi aj krásne tepuje, tak nemám dôvod meniť značku. 😉

bambusko
26. apr 2010

miele 😵 po kazdorocnej vymene vysavaca som konecne spokojna 😅

lemge
26. apr 2010

ahoj jezibabka 🙂 mame len zakladny.na tvrde podlahy nie.vysavame(lepsie povedane prasime)nim koberce,a madrace s tymi druhymi kefami.
ja som vorwerk jeden cas predavala.to co povysaval obycajny vysavac-teda da sa povedat-poriadne nevysal,vorwerk po nom este komplet dotiahol.lebo aj prasil zaroven 😉

michaela.neb
26. apr 2010

jednoznačne robotický vysávač I-robot, ktorý povysáva sám