Kuchynský robot Ametyst. Aký je?

zade
5. okt 2008

Dnes sme mali doma prezentaciu riadov od tejto fi. z Dubnice nad Vahom.
Ako darcek sme dostali robot Hurikan. Mate ho niekto doma? Aky je? Co vsetko sa v nom da robit?

marse1
30. apr 2009

Chcem sa opýtať na ten robot, už ste prišli na to čo sa s ním dá robiť? Nás čaká tiež tá prezentácia, tak dúfam, že sa nám to oplatí.

titkovamiriam
30. apr 2009

http://www.porada.sk/archive/index.php/t-26549....

nepoznam ,toto som nasla na nete tak snad tam nieco najdete

supervaso
22. máj 2009

a zaujmal sa niekto o to co alebo kto to ten ametyst je?:....ako sa dostali na vas kontakt?

janina2178
16. jún 2009

dobrý den ja tiež hľadám nejaké info o kuchynskom robote Hurikán manžel ho vyhral cez ,nejakú anketu ale je tam podmienka prezentácie

katka13122
16. jún 2009

ja by som zase rada vedela nieco o hrncoch 😉

zuzka1.
16. jún 2009

my sme mali prezentaciu, dostali sme robot a vselijake drobnosti, a tiez sme dostlai paplony z ovcieho runa, dokupili sme take ortopedicko-ekologicko-antialergicko vankuse, sme vlemi spokojni.

robot nepouzivam, paplony a vankuse super, konencne sa nebudim rano polamana.

a hrnce??v inych uz ani nevarime.

odkial mali na nas kontakt sme nerisili, v podstate mi to bolo jedno, kto nechce prezentaciu nespravi, a nic nekupi.

janina2178
16. jún 2009

zuzka1 a aký to je robot lebo na nete vôbec takú značku nemôžem nájsť

bebusyk
30. sep 2009

ahojte. doma nas caka zajtra tiez takato prezentacia tejto fi. vraj mame vyhru, robot v hodnote "4.000 sk" ale treba 3x manzelasky par a prezentaciu u nas doma. vraj nikto neostane nasucho, tiez dostanu nejaky darcek. tak po prezentacii dopisem pre zaujimavost co a ako. opytam sa aj to ako na nas vobec tato spolocnost dosla. tak zatial

maruska22
30. sep 2009

tiez mám robot z tej prezentácie...ale pouzívam ho len ked meliem maso 😒 bola som dost dolho nahnevana, lebo ked nám ho priniesli, tá pani nám hovorila ze je to aj odstavovač a nie je 😠 no ale zasa bolo to zadarmo...hrnce mám tiez a tie su fakt kvalitne 🙂

zuzu13
4. okt 2009

robot je super...da sa v nom spracovat vsetko... hrnce???no comment...tak rychlo a zdravo navarene...mnam...

tinka5
10. okt 2009

nie je to nejake vzlastne, kolko ludi povyhravalo ten robot atd..kazdy ho vyhrava cez nejaku anketu, tak ako aj ja, lebo o nich by sa asi nikto nedozvedel.......

orgo
17. apr 2013

ahojte, mne dnes volali z fy Ametist ze som sa niekedy davno zapojil do nejakej ankety o zdravom zivotnom style a ze som znenazdajky vyhral kuchynsky robot a ze prebratie vyhry je podmienene domacou prednaskou kde podmienka dvoch parov je nutnost na spravne predanie vyhry.
hmmm, no neviem co si mam o tom mysliet, zatial som ich natiahol ze si to premyslim tak mi urcite budu volat 😖
moc sa mi nechce pustat cudzieho cloveka do bytu aby ma potom nevybielili. asi to zrusim, resp. im nedvihnem ked citam ake su na nich postrehy.

lelehej
11. okt 2013

to všetko sa dá kúpiť za kresťanské ceny. Oni ponúkajú tovar za strašne predražené ceny; a keď ponúknu kúpu na splátky, tak je tam skutočne horibilný- úžernícky úrok cez HOME CREDIT, radšej sa im vyhnúť. Ponúkajú paplóny, ktoré vraj udržujú optimálne teplo, z jednej strany hrejú a z druhej chladia, dáte si ich, aby vás hriali a zistíte, že je vám pod nimi zima. Jediné, čo je dobré, sú zubné kefky. Ale v tej hodnote si môžete kúpiť v našich obchodoch niekoľko. Netreba ich nechať ožobračovať ľudí, hlavne dôchodcov. Nech to predsa dajú do našich obchodov! Lenže za tie ceny by im to nik nekúpil, preto takto ohlupujú ľudí, sú na to špeciálne vyškolení.