Kam sa ísť kúpať s polročným dieťaťom?

kmysiakova
25. mar 2019

Ahojte babule. Chceli by sme ísť niekde s drahým a so synčekom sa okúpať. Vedeli by ste niečo odporučiť čo by bolo vhodne aj pre polročného ? ☺️

tyrkysova_kobyla
25. mar 2019

@kmysiakova vana 😂

kmysiakova
autor
25. mar 2019

@tyrkysova_kobyla haha 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

hettinka
25. mar 2019

@kmysiakova detské plávanie alebo more. Take dieťa vo verejnom bazene nemá co robiť.

lubik87
25. mar 2019

My chodíme s dcérkou od 6 mesiacov na plaváreň ..vždy na druhý deň po sanite takže všetko je čisté .má.plienku do vody a neoprénový overal aby jej nebola zima teraz má 14 mesiacov

marcelik88
25. mar 2019

Pol roka je este malo, navyse do nejakej teplej vody, tam je kadeco a tam ani sanitarny den potom nepomoze. Chodte radsej samy dvaja este

renatka100
25. mar 2019

@kmysiakova moja dcera dostala z bazena bakteriu pseudomonazu - 3 roky sme sa toho nedokazali zbavit a to bolo detske plavanie v slanej vode. Dospeli, ktori boli s detickami sa predtym ledva umyli, nedoporucujem vobec bazen, nestoji to za to.

siska53
26. mar 2019

@kmysiakova no ako po skusenosti, ze 2r.nam.v beznom bazene schytal zapal mocovych ciest, tak bud len more alebo plavanie pre deti.

sisaka
26. mar 2019

Chodila som s dcérou od nejakých 9 mesiacov (žili sme v tom čase na Slovensku a nemala som príležitosť chodiť skôr, takze sme čakali s plávaním na leto) so synom od cca 3 mesiacov, nemali sme nikdy žiadne problémy ani s jedným dieťaťom a určite tam neboli jediní vo svojom veku. Neverim tomu, že sa v slovenských bazénoch nekontroluje čistota a nerobí patričné čistenie a dezinfekcia. Osobne by som hľadala bazény, kde nie je príliš studena voda (zväčša plavecké) a ani príliš teplá, tak medzi 27-30 je podľa mna ideál

sonicka96
26. mar 2019

My sme boli už normálne v aquaparku 🙂 len nebol v takej horúcej vode

ankare
26. mar 2019

Hotel Termal Vyhne silno odporúčam..

ewell13
26. mar 2019

My sme boli na plavarni a s druhym tiez v aquaparku a bolo tam vela babatiek dokonca aj kpciky tam mali

dankabetka
26. mar 2019

Ja teda pridam pozitivnu skusenost,syn chodil na baby plavanie od 3 mesiacov , v pol roku bol v tatralandii ale len v tych dvoch slanych bazenoch , od roka uz sme boli vsade, bazeny, jazero a aj more a nikdy nemal ani hnacky ani grcacky ani exzem, ale asi zalezi velmi od duietata k dietatu. Pekny den prajem.

hettinka
26. mar 2019

@ewell13 ja som bola tiež s malým 3-mesačným v aquaparku s kočíkom ... ale vo vode nebol, len v kočíku spal a v tieni ležkal a tak. Boli sme mimo sezony v júni, bolo prázdno, takže pohoda.