Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

tessa
20. jan 2016

@tessa nie s priateľkou ale s pristelkou... :D pisem mobilu 🙂

zuzka767
20. jan 2016

@tessa no super to som rada lebo som si citala na fore zevraj strava nic moc, ale predsa je to fajn ked mas aj kuchynku a je kde si nieco navarit.A aako prebieha den je to velmi narocne pre dieta ja mam len 4 rocneho .A pises ze tam mas kamosku tak da sa hned od zaciatku?A pozeram ze si tiez z Vajnor tak sa mozno aj z videnia pozname.No skoda ze je to uz vsetko obsadene , nam vysiel az na september termin. ☹

ivka43
21. jan 2016
ivka43
21. jan 2016
ivka43
21. jan 2016

Ahoj baby kupele lucivna vam odporucam my tam ideme uz treti krat teraz v marci a co sa tyka financii nie je to drahe ked idete na tri tyzdne a da sa to zvladnut aj s malymi detmi prvy krat sme boli ked mal maly tri roky a v pohode sme to zvladli .kto sa chysta v marci?

marianatrulikova
21. jan 2016

@tessa a kolko vas bude stat ten nadstandart?

tessa
21. jan 2016

@zuzka767 tak neviem ako malý by ti to tu zvládal..je tu jedná holka, ma 3 ročného a ten to tu všetko zvláda na jednotku; )
My máme všetky procedúry doobeda a to decká ešte chodia doobeda aj do školy,zvladame v pohode. Poobede už len korčule, sánky a pobyt na čerstvom vzduchu.
@marianatrulikova vychádza to 19€/deň, čí tak nejak...nepamätám si to presne už...platí sa v deň príchodu do kúpeľov...a my tu už pomaly 2 týždne sme...letí to...

psyxooo
21. jan 2016

@zuzka767 vobec to nie je narocne, bezne su tam mamicky aj s dvoma detmi, pricom druhe mensie je babenko....ja som tam bola s 1,5 rocnou dcerkou a 7 rocnym synom a uplne v pohode. Po ranajkach mas procedury /telocvik a inhalaciu vacsinou/ potom mozes dat na hodinu dieta do skolky a ty si oddychnes, alebo s nim ides von, ak nechce byt v skolke bez teba. Po obede je oddych, das dieta spinkat. Este v priebehu dna zvykne byt jedna procedura, plavanie alebo sauna, to rozdeluju tak, aby to vyhovovalo detom, cize v iny cas daju tym, co chodia do skoly a v iny cas tym mensim. Poobede je uz volny cas, mozete sa lyzovat, sankovat korculovat, alebo ist na preliezky atd. Ak mas so synom normalny rezim doma, ze okolo 7 vstane, poobede si zdriemne, tak nevidim ziaden problem. A je tam aj detsky kutik velmi dobre vybaveny s tramplinami, smyklavkami....ak je zle pocasie, tak sa aj tam zahra. Vacsina deti odtiato ani nechce ist domov.

vmartinah
22. jan 2016

Ahojte prosim vas na tie kupele mam narok aj na papier od doktora ze idem s malou do kupelov ,alebo PN ?potrebujem do prace,alebo to len na moju dovolenku?lebo tolko mi neda a ani tolko nemam 🙂 ako to vlastne je?dakujem

ivka43
22. jan 2016

Socialna poistovna kupele ako PN neuzna aj ja sa chystam teraz v marci a 2 tyzdne mam dovolenku a zvysok neplatene volno .Minuly rok som mala PN-ku ked sme boli v kupeloch a soc.poistovna neuznala

andybay1
22. jan 2016

@ivka43 ako je možné, že neuznali PN ? žienky tu v diskusii píšu, že do 6 rokov veku dieťaťa normálne v kúpeľoch vypíšu PN...

vmartinah
22. jan 2016

@ivka43 fuu to vazne? to ma prekvapuje ved som neni sama na PN idem s dietatom no zaujimave teda

reniko
23. jan 2016

mne nechceli uznať, a to som bola s dieťaťom 4 - ročným, no keď som doložila vyjadrenie z kúpeľov, že ten doprovod bol nevyhnutný / a pritom som bola ako sprievodca schválený poisťovňou ,máme Dôveru /, tak nakoniec uznali, ale robili s tým problémy, bola som teraz v novembri 2015.

andybay1
23. jan 2016

@reniko ahoj Reni 🙂, to vážne ?! a mala si tú PN vystavenú priamo v kúpeľoch ? že by na každej pobočke SP mali iné kritériá ? niekde uznajú, inde nie....

reniko
23. jan 2016

@andybay1 áno vystavovali mi ju riadne v kúpeľoch, tiež som nechápala, lebo doposiaľ čo sme chodili tak keď som mala pn-ku, tak nikdy žiaden problém nebol až teraz takto, musela som tam potom volať do kúpeľov a poprosiť ich, aby mi vystavili a poslali domov vyjadrenie, že môj doprovod bol nevyhnutný a tiež som ešte dokladala to schválenie kúpeľnej liečby poisťovňou

miah
23. jan 2016

my sme boli v auguste 2015 a s PNkou som nemala problem 😕 tak som zvedava ako to dopadne tento rok 😕 🙄

oksu
23. jan 2016

@reniko ja som tu teraz. Mam pn, dr. mi tam pisala nejaku diagnózu.

nadka2
24. jan 2016

@tessa A môžem vedieť v ktorej časti a cena?

tessa
24. jan 2016

@nadka2 Topol, 3lozk.nadštandard. cena je 19€/deň teraz v zime. V lete je to tuším aj 25€/deň a viac...

ivka43
24. jan 2016

Tak potom maju bordel v poittovni

x_shushu_x
24. jan 2016

november/december 2015 -doprovod schvaleny poistovnou Dovera - PN s diagnózou doprovodu - bez problemov vyplatena.....

ivka43
24. jan 2016

@x_shushu_x skusim PN som zvedava co mi na soc.poistovni povedia

nadka2
25. jan 2016

@tessa Aj so stravou alebo je to čisto ubytovanie?

nellynka
25. jan 2016

my sme boli tiez v auguste 2015 a mala som PN a ziaden problem nebol.

nadka2
25. jan 2016

Tak tomu sa hovorí rýchlosť .... v jeden deň mi pred obedom prišla SMS z poisťovne, že zaevidovali moju žiadosť o liečbu a v popoludňajších hodinách mi prišla druhá SMS, že mi liečbu pre syna schválili aj so sprievodcom ... 🙂

nellynka
25. jan 2016

@nadka2 super, a to v ktorej?

tessa
25. jan 2016

@nadka2 nie, to je len čisto ubytovanie

ivka43
25. jan 2016

Kto sa chysta zaciatkom marca do kupelov limba 3.poschodie

matarony2
26. jan 2016

Ahoj, nadka2 - akú máš poisťovňu, keď ti schválili sprievod?

matarony2
26. jan 2016

Je teraz niekto v Lúčivnej - je tam sneh?