Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

ivka43
1. mar 2016

Dobry den prajem co uz na to povedat vo Vseobecnej poistovni ti co schvaluju kupele su svine. Kamaratka ktora mala ist so mnou do kupelou ako vzdy neschvalene a to je jej maly velmi casto chory no co na to povedat

ivka43
1. mar 2016

Z 50tych ziadosti schvalia aasi tak 6 tych

oksu
5. mar 2016

@reniko suhlasim

merikac
5. mar 2016

Baby ja neviem, nemam nikoho za sebou kto by mi potlacil schvalenie...ale mala ma atopicky exzem..a oslabenu imunitu, cize je sledovana u imunologa...a so ziadostou som nemala problem. Pripojila som vsetku fotodokumentaciu z karty nie starsu ako rok a to som dala ako prilohu k ziadosti...

winna
5. mar 2016

@merikac a si v dovere alebo vo vzp?

merikac
5. mar 2016

@winna vzp

ivka43
5. mar 2016

Asi ste mali stastie od nas asi nikomu neschvaluju dokonca ani doktorom .moja obvodna doktorka pre dospelych ma dvoch chlapcov kazdy rok chodia do lucivnej a teto rok jej neschvalili a to sama je revizna doktorka ma na starosti deti pri podavani ziadosti o predlzenej materskej a ostatne prispevky zo socialky

ivka43
5. mar 2016

Baby ake je pocasie v lucivnej

zalu
6. mar 2016

Aj mna by zaujimalo to pocasie.....

ivka43
6. mar 2016

Nastupujeme 10 teho aby som vedela co pobalit

ivicka0502
6. mar 2016

Je tu tak sychravo. Doobeda pršalo. Chodíme von za každého počasia takze pršiplášte a Snehule lebo ja nosím gumáky ale v nich mi je uz potom chladno takze deťom asi este nie.

alola17
6. mar 2016

Zienky mam k vam prosbu,zajtra idem do poistovne odniest navrh na kupelnu liecbu a vedeli by ste mi poradit,ak chcem ist do lucivnej,staci niekde na vrch navrhu napisat lucivna...

tanana22
6. mar 2016

@alola17 . Ja som to mala v hornom pravom rohu na návrhu. 🙂

alola17
6. mar 2016

@tanana22 dakujem,lebo ked som bola odniest mamke navrh tak mi povedali,ze si nemoze vybrat kupele a teraz ked beham po nete tak zistujem ze si kazdy moze vybrat kupele..tak chcem byt pripravena

zalu
6. mar 2016

@ivka43 aj my nastupujeme 10.teho takze gumaky a prsiplaste....

ivka43
7. mar 2016

Kde budete ubytovani

ivka43
7. mar 2016

@zalu kde budete ubytovani

blahuska
7. mar 2016

Ahojte baby sranda aj my nastupujeme 10teho do smreku idem so synom 6 a dcerou 2,5 snad budeme mat aj slniecko

zalu
7. mar 2016

@ivka43 budeme v Limbe 3.poschodie a vy?

ivka43
7. mar 2016

@zalu aj my tak super odkial ste

maruska360
7. mar 2016

Kočky ako prebieha den v kupeloch a strava? deti jedavaju s maminami ci ako to je?

merikac
7. mar 2016

@maruska360 ranajky od cca 7:30 do 8:30, obed od 11:30 do 12:30, vecera od 17:00 do 18..... . zacinas pobyt obedom a koncis posledny den ranajkami. Na stravu sa chodi do jedalne spolu s detmi,,, Den prisposobujes proceduram. Vacsinou su pre neskolopovinne deti sustredene na doobedie,,,,,,, cize ranajky,,,, potom nejaka procedura welnesova, alebo cvicenie, potom nasleduje inhalacia a preplach nosa- toto stihnes doobeda. potom je uz program na tebe ako ho naplanujes, prechadzky v okoli,,,,,,,,alebo sa zucastnite organizovanych vyletov,,,,,alebo pojdete na ihrisko.....v zime poziciavaju sanky, lyze, korcule,,,,,,v lete, pinpongove rekety, kolieskove korcule , bicykle,,,,,,,,, k pravidelnym dennym proceduram patri aj klimatoterapia,,,,, pobyt na vzuchu minimalne 3 az 5 hodin denne............

zalu
7. mar 2016

@ivka43 mame to za kopcom😀 Levoča😉 tak sa tam teda vidime😉 ale este stale neviem co mam balit....

ivka43
8. mar 2016

@zalu my sme boli aj minuly rok v takomto case tak uz priblizne viem co mam brat berem toho viac ako vlani

zalu
8. mar 2016

@ivka43 ano? Tak to je vyhoda uz Aspon viete co vas caka....a co sa ubytka tyka je to fajn? Myslin tu Limbu ....

ivka43
8. mar 2016

@zalu ja som bola spokojna

andybay1
9. mar 2016

@zalu @ivka43 @blahuska budete mať super program 🙂 http://tkl.sk/mesacny-program, hneď by som sa pridala....

ivka43
9. mar 2016

Uz sa tesime sme uz zbaleny

nadka2
10. mar 2016

@ivka43 A môžem vedieť prosím čo všetko tam potrebuje hlavne dieťa? a čo teda chýbalo vlani a beriete teraz?

ivka43
10. mar 2016

@nadka2 hracky mne nic