Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

leginca
17. jún 2016

@milka2008 - tam robia pre tieto deti, čo sú tam samé stále program a sú s nimi stále sestričky a aj animátorky

dfgabika
17. jún 2016

Baby ak dieťa odchádza z kupeľov tiež sa tak dlho čaká za papiermi, ako pri príjme? Aby som vedela...v stredu bol príjem 40 detí, ....dlho trebalo čakať, tak ma to zaujíma, inak je tam super.

psyxooo
18. jún 2016

@dfgabika my sme "odchazali" asi 5 minut, aj vsetci, co tam boli, trvalo to len par minut, prepustaciu spravu zrejme maju nachystanu, a potom len odovzdas kluce, vyplatis, co treba /to mozes aj skorsie dni/

janet24
18. jún 2016

Kocky chcem sa opytat ked je schvaleny sprievodca na jedno dieta a budeme byvat v limbe , co mam preplatene.Mne sa zda ze minuly rok ma neschvalili nechapem.A kedy jedlo preplaca poistovna je to niekde uvedene?

monline
18. jún 2016

@janet24 ak ťa schválili tak máš oproti iným zaplatených 4,98 denne, čiže ťa pobyt oproti neschváleným vyjde o stovku menej. Jedlo sprievodcu neprepláca poisťovňa nikdy. Ak si v Limbe na 3.poschodí, platíš si 3 eurá na noc.

monline
18. jún 2016

@janet24 ako je to ak je niekto sociálny prípad, som moc nečítala, možno to by bol dôvod na preplatenie

janet24
18. jún 2016

@monline s coho si usudila ze som socialny pripad? To co bolo za nemiestnu poznamku

monline
18. jún 2016

@janet24 prepáč, neber to osobne, písala som všeobecne

janet24
18. jún 2016

@monline nic sa nedeje no nie som socialny pripad ale odmietam dat 400 eur za ubytko.Preto limba ja nepotrebujem viac.Ake vdaka za odpoved.

monline
18. jún 2016

@janet24 aj my sme boli v limbe. Ubytko je fajn. Jedine sa naučíš nezabúdať veci, pretože vybehnúť hore dole na tretie pre zabudnutú mikinu či pršiplášť nie je sranda 🙂

janet24
18. jún 2016

@monline ja som bola na prizemi kedy si bola minuly rok?

monline
18. jún 2016

@janet24 nie, nedávno. Najskôr sme nastúpili 15.4., na druhý deň mi ochorel a po 4 hrozných dňoch s horúčkami, vracaním, príšerným kašľom sme šli domov..a nastúpili sme na zvyšných 16 dní o mesiac 17.5., boli sme do 2.6.

milka2008
19. jún 2016

@monline to sme boli spolu... my 24.5.-14.6. ... ale vôbec si tie deti nepamätám, bolo ich tam kopec. ... a kde ste bývali? My v Osike... my sme boli väčšinou na tom hlavnom ihrisku pred Bonsajom ... a teda môjho synátora bolo aj dosť počuť 😀 ...

milka2008
19. jún 2016

Keby niekedy ešte pôjdem do L., tak jedine niečo s wc na izbe... aspoň wc na izbe. tuším to tak majú všetky ubytovania okrem Osiky... škoda toho.

milka2008
19. jún 2016

@janet24 ja som mala platený sprievod a platila som dokopy 250 E ( 2 detia plus ja...) ja som bola celý pobyt bez mojej stravy ... a priznám sa, ja by som zaplatila aj viac za ubytko ... keby bolo volné ...

monline
19. jún 2016

@milka2008
V limbe. Neviem si predstaviť, že by sme nemali WC na izbe. Spoločné sprchy mi nevadili, vždy sme tam boli vtedy, keď sme boli sami. Ja som chcela ubytko v smreku, ale nevyšlo, bolo by podstatne neskôr a ja som už chcela ísť. Ak by som mala ešte ísť, tak by som brala izbu s kuchynkou a bez mojej stravy. Ale uvidíme čo bude. Teraz mám malého zas chorého, teplotuje od včera 😖

loginexistuje
19. jún 2016

@janet24 sprievodcovi poistovna jedlo nepreplaca .. iba ten prispevok cca 5 EUR na den na ubytko.

milka2008
19. jún 2016

@monline ved to... aspoň to wc tam mohli spraviť. ostatné sa dalo. A vieš čo, ja som stravu nemala a dojedala som dosť po synovi... a stačilo.. takže ste sa stravovali v Javori, nie? to sme sa tam možno stretávali...

monline
19. jún 2016

@milka2008 hej, v javori, je možné, že sme sa videli 😉
však pozri môj album z lučivnej, či si také dieťa postrehla 😉
Môj je veľmi zlý jedák a ja som schválne objednala sebe stravu, že nebude mať na výber a budeme obaja jesť to, čo nám dajú na tanier, ale žiaľ nefungovalo to, tak mal často nedotknuté porcie, potom som mu začala dosť často objednávať balíčky, lebo z toho aspoň niečo mal

leginca
20. jún 2016

Ja som minulý rok bola so synom ubytovaná v Osike a bolo super, tohto roku tam ideme tiež, WC bolo na chodbe, ale ani raz sa nestalo, že boli všetky obsadené, Osika má 3 poschodia a je tam 9 izieb a aj toaliet a sprchových kútov je dosť.

oksu
20. jún 2016

@leginca suhlasim

leginca
20. jún 2016

@monline - môj je tiež slabší jedák,tak ja som stravu minulý rok nemala a tento rok si ju tiež neobjednávam

janet24
20. jún 2016

Kocky ktora ste bola v oktobri? Minuly rok sme boli v maji bolo fajn pocasie.Ako tam byva v oktobri?

lucika121
20. jún 2016

Ahojte, už Vám niektorej prišla predvolanka na nástup na júl či august? My mame rezerv. termín od januára na júl- august a volám tam každý týžden a stále mi nevedia povedať či vlastne to cez leto stihnem. Lenže ja musím jedine cez leto, od sept.dovolenku nemôžem mat a tým mi cely pobyt prepadne, kedže cez školský rok nemôžem :( ja už neviem ako im to mám vysvetlit v telefóne, už som tam volala nespočetne veľa krát :(

mayusik
20. jún 2016

@lucika121 ja som mala rezervovane asi od novembra.teda volala som im priblizny termin aky by som chcela.poznacili si to.vo februari som volala zasa no este nevefeli nic, len ze to tam ma poznavene no a minuly tyzden mi prisli papiere a termin mame koncom jula.podarilo sa tak ako som chcela. Vy mate schvaleny sprievod ak sa smiem spytat?

reniko
21. jún 2016

@lucika121
@mayusik my tiež nastupujeme od 18.júla, tiež sme tú takú predbežnú rezerváciu riešili začiatkom januára a akurát minulý týždeň nám došli predvolania...poslali nám ich cca 1 mesiac pred nástupom

lucika121
21. jún 2016

@mayusik
@reniko maly ma 5r.idem s ním, minuly rok sme boli prvý krát. Ja tam skúsim ešte zavolať dnes, ze to naozaj potrebujem vybaviť cez prázdniny.

leginca
21. jún 2016

@lucika121 - ja som si prvýkrát volala 9.januára a predbežne som si rezervovala júl, potom som volala v apríli a v polovici mája som volala asi dva týždne každý deň a dali mi termín od 28.júna do 19.júla, tak som rada. Treba si volať, volať a určite si dohodneš termín, ktorý Ti vyhovuje.

reniko
21. jún 2016

@lucika121 ja som síce tú predbežnú rezerváciu robila emailom , vtedy v januári mi odpísali, že nás dávajú do poradia na letné termíny a čakali sme, no a nedávno nám došlo predvolanie, takže u nás takto to bolo...no ale určite v tvojom prípade je lepšie to odkomunikovať po telefóne, keďže ťa tlačí čas...držím palce, nech to dopadne dobre...

lucika121
21. jún 2016

@leginca
@reniko volala som aj teraz, ze to naozaj potrebujem vybavit do prazdnin, no stale to iste mi tvrdili, ze som v poradovniku a ze musia vybavit deti, ktorym konci v auguste, schvalenie z poistovne. Tak ja neviem, uz mi to je trapne volat kazdy den a aj tak mi viac nepovedia, len stale to iste. Aj som vysvetlila dovod preco musim cez leto, no ona nas posunut nemoze. Tak uvidime.