Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

dfgabika
5. okt 2016

@hotelka mi sme prišli do kupeľov a doberali sme antb ešte pãr dni a normãlka nahlasila som to, ešte ho lekarka potom kontrolovala, moj je bez imunity a každy mesiac chory.

janet24
5. okt 2016

Mame nastup 17.10 do Limby.Mala ma 6 rokov , nastupuje niektora v podobnom termine s priblizne vekovo starym dievcatkom?

lulik01
5. okt 2016

@janet24 ahoj ja nastupujem 14.10. Do Smreku so 6 rocnou dcerou a 4rocnym synom

hotelka
5. okt 2016

@janet24 aj my nastupujeme 17.10. do limby, ale ja idem s 5-rocnym a 2,5 rocnou a na ktore poschodie??my 2

hotelka
5. okt 2016

@dfgabika a pomohli mu tie kupele??

janet24
5. okt 2016

@lulik01 supis hadam sa vidime

janet24
5. okt 2016

@hotelka aj my druhe poschodie.

dfgabika
5. okt 2016

@hotelka myslim že ãno...aj keď imunita je stãle dole, ale treba skúšať aj kupele. Podľa lekãrky treba kupele opakovať aby boli vysledky lepšie...

hotelka
5. okt 2016

@dfgabika a chystáte sa tam opäť??

hotelka
5. okt 2016

žienky čo sa tam chystáte, beriete deťom už aj snehule?? 🙂

janet24
5. okt 2016

@hotelka ja beriem istota je istota

lulik01
5. okt 2016

@hotelka ja tiez beriem

hotelka
5. okt 2016

@lulik01
@janet24 popravde si neviem predstaviť, čo budeme robiť vonku keď bude pršať 🙂

livia341
5. okt 2016

aj my ideme 21.10. s 4,6 ročným synom a do LD Smrek.

mkontrikova
5. okt 2016

Ahojte dnes mi prisiel z poistovne návrh s doprovodom do kupelov, je tam napisane ze navrh je platny jeden rok, Zaujimalo by ma ci respektive toto rocne obdobie je vhodne na kupele s detmi vonku je sychravo a prsi a neviem ci su tam aj nejake ine aktivity ak ano tak by ma zaujimalo ake, ked sa vobec neda ist s detmi vonku. Ci vlastne tam clovek nebude s detmi v pripade zleho pocasia zatvorena 21 dni v kupeloch? Poprosim o kazdu cennu radu dakujem Vsetkym za odpovede. 😵

lulik01
5. okt 2016

ahojte, pls, surne potrebujem vediet, o kolkej byva vecera, aby som vedela ci stihneme manzela odviest na stanicu , 18:42 mu ide vlak. dakujem

lulik01
5. okt 2016

@hotelka este dazd by mi nevadil, aj ked nepotesi, ale moj maly sa strasne boji vetra a len krici...

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monline
5. okt 2016

@mkontrikova v horšom počasí môžete ísť na výlet...aj my sme boli 3x na Štrbskom, z toho 2x pršalo...boli sme v Tricklandii v Starom Smokovci, 2x sme boli v jaskyni...2x v ZOO, raz v zámku...ak sa aspoň trocha dá vydržať, treba byť vonku...kreslil kriedou na chodník, maľoval temperkami v altánku, alebo sme sa len prešli...ale my sme mali aj krásne počasie, takže sa dalo využiť všetko

hotelka
6. okt 2016

@monline a ako dlho musime byt vonku??? A ostatne procedury ste mali kedy?

livia341
6. okt 2016

ahojte, chcem sa opýtať, že keď chcem znova podať návrh na kúpele, že od akého času mám vybavovať? pol roka po kúpeloch? alebo dá sa skor vybaviť, stým že my schvália len pol roka po kúpeloch? a zvyknú vám schválit aj 2 krát napr.union-poistovna, ked nebýva tak často chorý ako zo začiatku,ked mal menej rokov a bol v kolektíve s novými detmi v školke?

dfgabika
6. okt 2016

@hotelka starši áno, mladši inde aj z mamou 😉 ale zaleži aj či poistovňa schváli tak, alebo inak.😉

monline
6. okt 2016

@hotelka takmer všetky procedúry sme mali doobeda, ak bolo niečo poobede a chceli sme ísť na výlet, prehodili sme to. Vonku si toľko, koľko chceš, môžeš, uznáš za vhodné...odporúča sa 3-5 hodín pobytu na čerstvom vzduchu, ale zas treba posúdiť, či vonku nie je počasie práve na prechladnutie...toto je na tebe

hotelka
6. okt 2016

@monline nemam problem byt vonku a moje deti uz vobec nue :D len ma stve, ze sme dostali taky termin, ze o 6uz bude tma :/

monline
6. okt 2016

@hotelka verím ti, ani mne by sa teraz nechcelo
jeseň je krásna, ale len pár dní...a zima bez snehu či v čľapkanici tiež o ničom...
dnes som videla fotky z kúpeľov a na nich snehuliaci 🙂

hotelka
6. okt 2016

@monline presne 🙂 aj ja som to videla 🙂 a mozem sa ta opytat aky je tam rezim stravovania?odkedy dokedy ranajky olovrantobed 1. a 2. vecera?

lulik01
6. okt 2016

@hotelka toto rocne obdobie som jedine nechcela

monline
6. okt 2016

@hotelka R,O,V sú presne určené podľa liečebných domov tuším v polhodinovom intervale, olovrant a druhá večera- to býva nejaký jogurt, či koláčik a to si berieš so sebou na obede či večeri. Máš presne určený stôl, kde sedíš a kam ti prinesú jedlo. Ak neprídeš v čase kedy by si mala, tak sa môže stať, že na tvojom mieste už sedí niekto iný. Samozrejme jesť vám dajú, len buď počkáš alebo nájdeš miesto inde. Raňajky som zvyčajne brala bez malého, on ešte spal, po raňajkách a mojej káve na izbe sme šli na inhalácie (na tie môžeš ísť aj v inom čase ako máš určené) a na ďalšie procedúry, medzi nimi sme trávili čas na ihriskách až do obeda. Po obede sme si buď dali siestu alebo výlet 🙂 A po sieste sme boli zas vonku až do večere a aj po nej...teraz ked bude skoro tma, už to nepôjde

janet24
6. okt 2016

Kocky kedy sa chodi do Tesca na nakupy v ktory den?

hotelka
6. okt 2016

@monline ja som si stravu nedala, lebo beriem ešte dceru, a ona moc tomu nedá zabrať...a to nosia jedlo aj deťom??a to kto nosí, sú tam čašníci??neviem si to predstaviť, ja že prídem ku okienku, tam mi to tety kuchárky naložia a idem 🙂