Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

luvis
16. okt 2016

@hotelka stastnu cestu.. o 3 dni sme tam aj my..

leginca
17. okt 2016

@x_shushu_x - áno - to je super, ja som bola so synom zatiaľ dvakrát za sebou. Idem v januári zas vybavovať, lebo mu to naozaj pomáha a býva menej chorý. A vo februári bude mať 6 rokov, takže ak pôjdeme, kým ešte nebude chodiť do školy, tak mi v pohode vypíšu PN-ku tak je to skvelé.

oksu
17. okt 2016

Aj nám liečenie veeelmi pomohlo

hotelka
17. okt 2016

Takze sme tu prvy den a moje pocity???personal velmi mily, pani doktorka Azzamova super lekarka,mila vtipna ochtna vsetko vysvetlit..od zajtra zaciname s procedurami,malej saunu zamietli,vraj deti do troch rokoch sa nemaju saunovat,ale neva...strava sa da..po detoch mi uplne staci..neviem si predstavit ze by som mala mat svoju..len jedine co ma odradza je to otrasne pocasie!!cely den hmla,ze neni na koniec nosa vidiet a hrozna zima...brutalne ma to odradilo!az mam chut sa zbalit a ist domov.... :( herna, hry vonku,telocvicna zavreta...preliezky vsetko mokre!hroza

livia341
17. okt 2016

@hotelka ved to aj mna odradí to počasie, to aby som si dačo zobrala na vysívanie a strikovanie 😀 , my ideme v piatok a ked ste boli pri detskej dr pred nástupom, tak co vás vysetrovala dr.? len pozerala hrdlo a počúvala? či aj crp zobrala?

hotelka
17. okt 2016

@livia341 len vypisala papier,ze su zdravi...deti pri nej ani neboli 🙂 kde budete ubytovani?my sme LD Limba 2P izba jednoducha pekna len hore na 3p vkuse decka behaju tak vecer ani klud neni...

livia341
17. okt 2016

@hotelka tak aj dobre, ked nemusela pocúvat a pozerat deti, lebo dnes aj vcera som pocula syna ako zakaslieva sem tam aj sa mu zadrháva.My budeme v Smrek, tak to nemáte bohviečo susedov buntošov.Kto to vedel,My ideme prvýkrát tak ktovie či aj nám sa dačo nebude páčiť.

livia341
17. okt 2016

@hotelka a to ste boli 2 dni pri dr? či aj 3 dni?

luvis
17. okt 2016

@hotelka ahoj, telocvicna je zavreta? tak to je cudne.. chcela som sa spytat ake mate predpisane procedury, ze ci aj cvicenie, ze co si zobrat (kratase a tricka s kratkym rukavom detom..)?? no neviem, neviem ako sa pobalime 🙂

janet24
17. okt 2016

@hotelka to mi hovor jak stado bizonov keby tam bezalo🙂)))

hotelka
18. okt 2016

@livia341 2dni pred odchodom

hotelka
18. okt 2016

@luvis ahoj,ano aspon vcera bola zavreta z tech.pricin...a mame saunu 3x do tyzdna,bazen,kazdy den preplach nosa, inhalacie a 2xdo tyzdna telesnu...uvidime dnes zaciname 🙂 syn je zlaty ale dcera hroza!!strasne vymysla aj u dr mi scenu spravila aj pri preliezkach 2x;vcera toho stihla vela :D

hotelka
18. okt 2016

@janet24 vy ste prave tu?ci ste sem uz boli?

sykorka27
18. okt 2016

viete prečo je herňa a telocvičňa zavretá? Bude v najbližších dňoch otvorená? Ako sa trávi čas, keď nie sú procedúry?

hotelka
18. okt 2016

@sykorka27 primarka zavrela vsetky spol.priestory lebo tu je vraj velka chorobnost...ale je tu plne ihrisk takze v pohode 🙂 dnes nam svieti aj slniecko tak je super

x_shushu_x
18. okt 2016

@hotelka som rada, že už sa to riesi aj takto....mozno sa rodicia konecne umudria a nebudu musiet pristupovat az k takymto záverom.... (co sa sirenia chorob tyka)

leginca
18. okt 2016

@hotelka - už hlásia zlepšenie počasia, neboj nič.

sykorka27
18. okt 2016

ja sa teším na klzisko, verím, že bude fungovať keď tam prídeme.

nikaj
18. okt 2016

Neviete či aj tento rok bude akcia na bundy?

livia341
18. okt 2016

@hotelka ked ste prisli v prvý den do kúpelov tak ako stravou deti začínali? desiatou či obedom? tak to nie je výhra ked je vysoká chorobnost a či to dotiahneme do konca pobytu.v pohode ked je herna zavretá ohladom choroby, ale sa obávam skor jedálni, procedúr a bazénu že môžu deti ochorieť.

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oksu
18. okt 2016

@hotelka sauna od troch rokov?! ved my sme boli minulý rok s dcerkou co mala rok a pol a povedala ze mozeme - aj sme chodili a nik nam nepovedal ze by mala nemohla.

hotelka
18. okt 2016

@oksu aku ste mali dr??nam to zakazala...

janet24
18. okt 2016

@hotelka hej sme tu od pondelka

livia341
18. okt 2016

@leginca a tú pn vám vypisuje ktorá detská dr. čo je v kúpeloch alebo čo ju má od narodenia?

livia341
18. okt 2016

@leginca tak už viem, dočítala som sa na predchádzajúcej strane, že PN vypisujú dr. na liečení s tým že musí byť škôlkar.

adeluska123
19. okt 2016

Ahoj,

žienky, ktoré ste teraz v kúpeľoch, aké je tam počasie?
Funguje už klzisko? Prípadne neviete, kedy ho štandardne spúšťajú? Vopred ďakujem.

leginca
19. okt 2016

@livia341 - vypisuje ju lekár v kúpeľoch hneď pri príjme dieťaťa 😀 😀 😀

hotelka
19. okt 2016

@adeluska123 svieti slniecko

lucinkask
19. okt 2016

Ahojte, synovi schválili liečebný pobyt. Ideme do Lučivnej 1x. Syn je už školák-prvák, ešte ho nechcem pustiť na samého na liečenie, preto idem s ním. Musím si vybrať dovolenku? Alebo ? Ako to robievate? Čo odporúčate? Ďakujem