Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

oksu
7. dec 2017

@erinka123
@erinka123 nám vypisuje vždy imunoalergolog

oksu
7. dec 2017

@nadezdah u každého asi ináč, nám komplet vypíše imunoalwrgolog.

oksu
7. dec 2017

@nadezdah dôvera zvykne schváliť rodiča do 6rokov dieťaťa.

erinka123
7. dec 2017

@oksu dakujem , ja to dam asi imunologicke plus od pediatra doplnim posledne odbery.

kankam
7. dec 2017

@erinka123 nam tiez vypisuje vsetko komplet +odbery imunologicka. Predbeznu rezervaciu mozem mat aj 1/2 roka vopred a az potom riesit poistovnu,aspon 2 mesiace pred planovanym,predbezne rezervovanym terminom.

erinka123
8. dec 2017

@kankam ciže ked zavolam do kupelov ze si chcem rezervovat termin ubytovania a ziadost podam 6.2. ? to tak si myslela ? ci musim do kupelov nieco preukazat alebo?

monline
8. dec 2017

@erinka123 áno tak to môžeš spraviť
aj ja si chcem dohodnúť termín na máj, ale podať žiadosť môžem až v januári

kankam
9. dec 2017

@erinka123 nic nemusis preukazovat v kupeloch,bezne robia predbezne rezervacie.Ja som dostala take odporucenie od kamosky,ze ked potrebujem konkretny termin (mesiac,rocne obdobie) mam si aspon 1/2 roka vopred zavolat a poprosit tie panie na recepcii o konkretny termin(u nas prelom marec/april).Minuly rok v septembri som poziadala o pred.rezervaciu a v novemri som az mala schvalene kupele z poistovne.Potom som im zavolala a potvrdila tu predbeznu rezervaciu.V kupeloch sme nastupili koncom Marca tento rok.Uz to mam znovu tak nahlasene aj papiere z poistovne uz mame,tak uz budeme cajak len termin z kupelov.

erinka123
9. dec 2017

@kankam dakujem , uz som skusala volat nedvihali tak som poslala email tak uvidim ci mi odpisu.

kankam
9. dec 2017

@erinka123 radsej tam skus volat,ked maju prijem,vtedy nezdvihaju.Ja som tiez skusala viac krat a v roznych casoch a raz ked som uz asi 5-ty krat volala na jedno z tych cisiel z mobilu,tak mi jedna z nich zavolala naspat,ked uz mali klud. Videla som ten frmol ked som bola na prijme ja,tak sa ani necudujem.

kankam
9. dec 2017

@erinka123 mailom som potvrdzovala navratku,tak mozno aj to je cesta ;)

silvatko
9. dec 2017

volaj okolo2-hej. som sa tak dovolala asi 4x vzdy na prvy krat.

erinka123
11. dec 2017

@kankam
@silvatko uz mi odpisali , ak chcem v maji musim rezervovat az februari ak chcem do konca aprila mozem teraz.

kankam
11. dec 2017

@erinka123 ok,je mozne ze teraz ked je dostavana borievka maju vacsiu kapacitu a staci tie 3 mesiace.

alibabaa
12. dec 2017

@erinka123 nepozneme sa nahodou? z inej skupinky. z roku 2011.

ja som bola v oktobri v lucivnej a mna tam do maja napisali. tak neviem preco tebe povedali april... ale vo februari tiez planujem volat pre upresnenie terminu. povedala ze maj-jun sa zajednava vo februari.

kankam
12. dec 2017

@alibabaa mne tiez ked som odchadzala v aprili povedali aby som volala koncom septembra na marec

erinka123
13. dec 2017

@alibabaa ano pozname sa zo sukromnej 😉mne povedala ze teraz to je tak od noveho roku ze ak chcem maj mam si to rezervovat vo februari. Planujes tam aj buduci rok?

erinka123
13. dec 2017

@kankam je to mozne snad bude volne ak nie pojdem az v auguste. Lebo jun a jul by sme mali byt pri mori.

kankam
13. dec 2017

@erinka123 len ta upozornim ze viaceri co nemuseli vraveli ze jul,august by uz nesli,je tam vraj strasny pretlak deti a vseobecne ludi,kvoli prazdninam a dovolenkam

erinka123
13. dec 2017

@kankam uvidime neviem v zivote som nebola na lieceni no ten maj by bol idealny ked nie mozno aj sepember syn aj tak je skolkar este rok.

30mamina3
13. dec 2017

Tak sme sa dočkali....nastupujeme 8.1.a už teraz sa strašne tešíme 😉

alibabaa
14. dec 2017

@erinka123 jej. super. som si nebola ista.
ano, chystame sa maj, pripadne prelom jun. ak by mi dali april ten nezvladnem pracovne poriesit... tak budem volat este vo februari nech mi to daju bud od zaciatku maja alebo prelom jun. ostatne je pre mna pase. potom zasa az september.. to sme boli tento rok a bolo aj zima aj jesenne pocko.. dalo sa to prezit. i ked potom sme dosli domov a zo zimnej bundy a pancuch sme isli pomaly do tricka s kratkym rukavom. strasny teplotny rozdiel to bol... preto by som radsej ten maj, jun.

kankam
14. dec 2017

@erinka123 mne to vraveli baby co tam uz boli viac krat.My sme tiez boli tento rok prvy krat a ideme teraz na jar znovu.Nam ta jar marec/april najviac pomoze.

miah
14. dec 2017

cize teraz staci volat tri mesiace dopredu?

mina982013
16. dec 2017

@lilien10
Mozem sa opytat, ked v januari poslem do poistovne papier, mozem hned zavolat do kupelov a rezervovat si izbu, tiez by sme chceli ist v maji a tiez do jedle, najviac sa mi to pacilo podla fotiek, ideme prvy krat. Syn ma 4r a sme vo vseobecnej zdrav. Pois. Som zvedava ci mi schvalia ako doprovod teda ci mi nieco poistovna preplati nasa alergologicka dala do spravy ze doporucuje doprovod kvoli nizkemu veku dietata. Tak uvidime. Ak nam to vijde tak sa tam vidime v maji.

lilien10
17. dec 2017

@mina982013 doprovod ti všeobecna neschvali ona neschvaluje vobec doprovod...odporucat mi prehlasit maleho aj seba do dôveri ale to sa robi v septembri.Zavolat mozes aj skor aj ja som volala nez som podala V Lucivnej som bola v septembri a dala som si rezervaciu hned.Podavat budem tiez az v januari.

nadezdah
17. dec 2017

@lilien10 si predstav ze VsZP schvaluje aj doprovod. Mna tiez neschvalili,ale ked som bola v oktobri s malym,tak dve maminy mi hovorili,ze ich po odvolani schvalila vseobecna. Jedna mala tak,ze v 5 rokoch ju schvalili hned a ked mal 6, tak ju neschvalili,odvolala sa a schvalili. A ta druha mamina bola so 7 rocnym schvalena VsZP tiez po odvolani. Takze neviem podla coho to v tej poistovni robia...

lilien10
17. dec 2017

@nadezdah si predstavim.

Čitala som x prispevkou aj som sa rozpravala s maminami v Lučivnej a ani jednej neschvalili....Nehadam sa je mozne ze po odvolani to mozne je..

dfgabika
17. dec 2017

@nadezdah všeobecna neschvaľuje...ja som preto menila za dôveru....stači sa opýtať v poistovni. 😁

nadezdah
17. dec 2017

@dfgabika tak asi mi tie maminy klamali. Ja som sama bola z toho prekvapená. 😉