Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

sudabe
24. feb 2018

@carlottafavore myslis rybomunil? ten je na imunitu dietata a nemalo by byt chore no kaslat berie sa pol roka

sudabe
24. feb 2018

@oksu akoze kde dam syna ked pojdeme do bazena?

zuzulkazu
24. feb 2018

Mozno niekomu pomoze

zuzulkazu
25. feb 2018

@sudabe ako mas stareho my ideme utorok, syn mladsi ma 2 a dcera 4,5 ta sa ide liecit, neviem kolko maju tvoje deti ale mne povedali ze surodenec do 3 rokov ma ubytovanie procedury zadara platim mu stravu a tym padom ze sa bude "liecit" aj on moze vsade s nami, tak som zveda ako to bude, mozem potim napisat

sudabe
25. feb 2018

@zuzulkazu no napis potom starsi ma 4,5roka a mladsi 2,7roka preto nas poslala doktorka hovorila ze obaja budu mat spolu preto sa divim ze by to stopli

zuzulkazu
25. feb 2018

@sudabe moj ma cerstve dva pred 2 tyzdnami, tak do 3 rokov len za stravu, len teda musi sa aj on liecit, ak by si ho nechcela liecit vtedy nemoze ist na procedury s vami

sudabe
25. feb 2018

@zuzulkazu praveze chcem môadsi jena tom horsie ako starsi, pred rokom sme boli v sroubarovom ustave a som hovorila doktorke ze proceduri velmi neboli tam to je skor na diagnostiku taze ona nas posle do riadnych kupelov tak ideme ked bude dobre aj o rok pojdeme urcite, jaku mate poistovnu?

zuzulkazu
25. feb 2018

@sudabe doveru, ale mne to sami ponukli ked som povedala ze mam aj surodenca do 3 rokov a papierovo sa ide ktory liecit? Ak mas kupele na starsie dieta a pojdete do 3 rokov mladsieho tak by nenal byt problem

zuzulkazu
25. feb 2018

Zienky je tam niekto aktualne? Vdaka

ingridka07
25. feb 2018

@zuzulkazu myyyyy

nikushka1
25. feb 2018

baby je tam niekde v areali nejaky obchod?alebo niekde blizko arealu? myslim potraviny dakujem

mm2008
25. feb 2018

@minislon ahoj ja som bola s dvoma detmi v osike..a spokojnost.. aj ked je wc a sprcha solocne..na chodbe..vobec to nevadilo..vacsinou si aj tak vonku ..ja by som tam isla znova smrek aj limba su masovka podla mna..osika je utulnejsia..a vsetko tam funguje.. .tv aj wifi..a aj diviaky sme stretli...

oksu
25. feb 2018

@sudabe to ich po novom nezaujíma - bud pojde starsí sam, alebo mladsieho poprosite nech postražia sestričky, alebo bude sedieť pri bazene na stolicke. v tomto je vyhoda ked su dvaja dospely

mm2008
25. feb 2018

@milagrosss20 ahoj mne pred 2 rokmi prave vseobecna schvalila doprovod k vtedy cerstvo 5 rocnemu synovi ...

mm2008
25. feb 2018

@nikushka1 pred 2rokmi nebol... iba ta restika kde mali drogeriu napr.a plavacie rukaviky pre deti..

nikushka1
25. feb 2018

@mm2008 och do prcic. maly je tazky potravinovy alergik. v smokovci ho prestravovat nevedia v lucivnej tiez nie tak som dumala ze pojdeme do lucivnej do toho apartmanu s kuchynkou a budem varit. a ze by som pre oboch varila nech neplatime ze ten pobyt cez 500eur. jasne ze si vsetko donesiem ale keby mi daco chyba tak aby som si vedela kupit

mm2008
25. feb 2018

@fiviasebi ahoj
Byvas niekde blizko lucivnej? sorry ale naco chces chodi prec na vikendy? Strati sa ucinok a aj zmysel toho pobytu...

mm2008
25. feb 2018

@nikushka1 robia sa rzaz do tyzdna nakupy do tesca do popradu...ak nie ste autom.. pripadne sa s niekym dohodnete.. kto ma auto a pojde nakupovat..da sa to..

nikushka1
25. feb 2018

@mm2008 dakujem dufam ze to dajak vymyslime lebo aj plucna aj pediatricka aj imuno na nas dost tlacia aby sme sli

fiviasebi
25. feb 2018

@mm2008 nie nebyvam blizko lucivnej, ale na jeden vikend by som potrebovala byt doma. Takze tak

zuzulkazu
25. feb 2018

@fiviasebi mozes to riesit tak ze by ta vystriedal manzel alebo babka dedko napr,

fiviasebi
25. feb 2018

@zuzulkazu uz je to v pase nejdeme nikam teraz maly ochorel. Tak dalsi termin dohodneme taky kedy to nebudem musiet prerusovat

carlottafavore
25. feb 2018

@sudabe dakujem. a je to ucinne?

minislon
25. feb 2018

@mm2008 ahoj. Moc ďakujem za info 🙂 Potešila si ma. Nebudem teda vymýšľať a uspokojím sa s OSIKOU.

kankam
28. feb 2018

@zuzulkazu už ste na mieste ? Aké sú prvé dojmy ?

livia341
28. feb 2018

@zuzulkazu aj mna by zaujimalo či ste spokojna v borievke? A môžte mi prosím napísať,že v akom.case mate chodit stravovat sa do jedalni?lebo pojdeme asi aj my v maji tam kde ste teraz vy,ak sa neuvolni.v smreku.aby som vedela,ci budem.stihat popri malickom ktory spava doobedu.

sudabe
28. feb 2018

@carlottafavore co vlastne prepac neviem uz o com som pisala

zuzulkazu
28. feb 2018

@livia341
@kankam ahojte, sme tu druhy den, co sa ubytka tyka je super to som velmi spokojna, velmi pomaha ze jedalen je v budove, kvoli obliekaniu prezliekaniu atd
horsie je to s procedurami, lebo tie mame v smreku a v lekne, takze to musime dochadzat
ranajky zacinaju 7:30 a 8:15 prva procedura, tak je to take vesele rychlo najest obliect utekat do smreku tam zas vyzliekat, my sme dnes meskali resp sme boli nacas ale bol tam chaoz na tych inhalaciach tak som nevedela co a ako...pokial mas spolupracujuce a pocuvajuce deti tak sa to asi da zvladnut, ale s tymi mojimi je vecny problem, obed je od 12-12:45, vecera 17-17:45
oliect najest, vsetko im strasne trva, ignoracia, vonku hulakaju ze unaveni a ked niekde prideme tak tam potom lietaju jak besni...
inak fajn, areal krasny, super vyhlad na tatry, pocasie tiez, uz len keby tie moje decka spolupracovali
inak smrek by si mala mozno lepsi z hladiska presuvania lebo su tam procedury, aj jedalen, a potom sa dochadza uz len na bazen sauny, a zo smreku je to urcite blizsie
@kankam

livia341
28. feb 2018

@zuzulkazu dik za vycerpacuje odpovede inac my sme boli uz na liečení predvlani ked som bola tehotna v 8 mesiaci my sme naschval boli v smreku kvoli mojmu stavu tehotenskemu aj to ze všetko po ruke v jednej budove je a esteaké ajv kvoli obliekaniu a, obuvaniu s bruchom velkym mne vyhovuje smrek,lenže som volala predvcerom tak spomínali že maj a april je už rezervovany v smreku,ale v maji je voľný v borovici co je dost od ruky procedury a sauna s bazenom cize viem co hovorite v strese jest aj obliekat aby sme nezmeskali. A môj starší syn je motak tak.to aj trva A mladší je zase nervak v obliekaní tak preto som zvolila maj,že sa menej oblieka ale to vsetko.závisí aky cas.bude.ano je to.krasne kupele s peknym vyhladom na tatry.tak sa liecte aa pevne nervy s detmi.

kankam
28. feb 2018

@zuzulkazu super,snad sa po par dnoch decka aklimatizuju a ma sa oteplit buduci tyzden,tak aj babusenia bude menej.Ja si myslim ze min ta jedalen velmi pomoze v objekte kde je clovek ubytovany,lebo ist v papuciach hl.ked je chladno na jedlo je na nezaplatenie.