Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

kankam
28. feb 2018

@zuzulkazu my ideme do smreku,tak sa tesime,snad sa dovtedy uz nic neskomplikuje ...

zuzulkazu
28. feb 2018

@livia341 dakujem =)

zuzulkazu
28. feb 2018

@kankam a kedy idete? no a v smreku mas aj tie inhalacie preplachy telocvicne takze no stres,akurat do sauny bazena mimo
inak vsetko v papuckach
ja musim zajtra zmenit saunu ,bazen, lebo ako nechapem ze 8:30 mi daju preplach nosa dvoch deciek hysterickych, este chcu aby som im to robila sama, a 8:45 byt uz v inej budove v saune
akoze fasa fasa
😂

sudabe
28. feb 2018

@zuzulkazu taze riadne fofry mas no nemozne z 2detmi do inej budovy keby aspon teplo bolo ze sa netreba obliekat

kankam
28. feb 2018

@zuzulkazu pisala som ip.samozrejme vybav si to na neskor, myslim ze ochotne pomozu ak poziadas

zuzulkazu
28. feb 2018

@sudabe ono by to nebol taky problem keby som len s jednym, tak pohoda alebo keby viac spolupracovali
=D a nebolo to tak casovo natlacene, skusim to poposuvat

15786
28. feb 2018

@zuzulkazu ahoj, preplach nosa mozes dat kedykolvek aj individualnu inhalaciu. Aj my tak chodime.a skupinovu mozes tiez menit podla tych casov predpisanych

sudabe
28. feb 2018

@zuzulkazu ved to ale azda budu ustretovy a da sa to zdialit a jedlo je ake? Co davaju na olovrant?

zuzulkazu
28. feb 2018

@15786 no ved sa opytam zajtra

zuzulkazu
28. feb 2018

@sudabe je tp v jedalnom da sa pozret na nete, vcera mali mandarinky dnes jogurty, a druha vecera vzdy nejaky rozok

luvis
28. feb 2018

Ahojte, boli sme, nezvíťazili sme úplne nad chorobou, ale užili sme si to tam.. sľúbila som pridať foto od sklara, nech sa páči

ingridka07
1. mar 2018

@luvis tak e sa určí videli. Ty si ba foto? Lebo jedna rodinka co tam je bola u nás a včera odišli

katus69
1. mar 2018

neviete ci tam poziciavaju aj hokejky?

ingridka07
2. mar 2018

@katus69 áno

sudabe
2. mar 2018

ahojte ja stale ocakavam ze mi zavola poistovna o schvaleni a dnes mi vola doktorka ze ju kontaktovala poistovna ze zadala zlu diagnozu, no a zase nanovo podavam a zas take 2ryzdne cakania😒

luvis
2. mar 2018

@ingridka07 ahoj, áno ja som fotila, boli sme do utorka, už sme doma

amigad
5. mar 2018

@zuzulkazu Ahoj, môžem sa spýtať. My ideme o 3 týždne vlakom. Pred dvoma rokmi sme boli v H. Smokovci, nabalení ako kočovníci, uterákov a osušiek za pol kufra a zbytočne. Sú poskytnuté všade osušky a uteráky -teda aj pri príchode na izbe aj pre dieťa aj pre sprievodcu, prípadne návštevu ak si riadne platí ubytovanie? Dík vopred za odpoveď.

ingridka07
5. mar 2018

@amigad uteráky sú aké záleží od ubytovania nie sú všade

kankam
5. mar 2018

@amigad v smreku napr.neboli,asi len v nafstandarte.

alenka12345
5. mar 2018

Zienky poradte. Prisla mi smsto ze malemu schvalili kupelnu liecbu vv Lucivnej. V januari som si predbezne zajednala april/maj aj ubytko telefonicky. Teraz mam cakat dokym sa mi oni ozvu alebo mam tam volat ja? Dakujem za odpoved

zuzulkazu
5. mar 2018

@amigad ano mame na izbe dnes po tyzdni menila, sme 3 tak mame vsetko po tri, zajtra pride muz tak sa jej musism spytat ci ako navsteva dostane, a inak, wellnes bazen zas dostanes vsetko, stacia len slapky plavky

zuzulkazu
5. mar 2018

@amigad este opravim my sme v borievke tak mame, tiez som vliekla zbytocne

sudabe
5. mar 2018

@alenka12345 podla mna si zavolaj a povies zehe isto potvrdzujes a kde budete ubytovany?

alenka12345
5. mar 2018

@sudabe topol jedna izba so socialkami

kankam
5. mar 2018

@alenka12345 zavolať si môžeš, zistíš asi bližšie info okamžite ak budú vedieť. Inak po obdržaní schválenia a ak majú pre teba voľné požadované ubytko posielajú pozvánky rýchlo od cca mesiaca a niekedy aj 5 dní pred, ak im niekto napr.vypadne pre chorobu a pod ...

baklik
5. mar 2018

@sudabe 2 tyzdne? my sme cakali mesiac na schvalenie... v unione. davaju si nacas...

baklik
5. mar 2018

baby, nahodou neviete ako je to aktualne s volnymi kapacitami na ubytovanie v maji/juni/juli?

amigad
5. mar 2018

@zuzulkazu Dík, tak počkám ešte na onfo ako pre návštevu, lebo nás malej tatko bude sprevádzať vo vlaku, aby nás neokradli keď ideme na wc-ko a tiež ako pomoc s prestupmi.

amigad
5. mar 2018

@zuzulkazu Mybudeme v Jedli, ale nemal by byť rozdiel v štandarde...ak sú niekde, mali by byť uteráky všade. Však za deti sa platí rovnako z poisťovne. Či nie? Veď v štandarde je rozdiel v obývačke, kúpelke a wc-ku na izbe. Viete sa spýtať ženičiek z Jedle?

marcella5
5. mar 2018

@amigad urcite nie su uteraky vsade, napr. v topoli nadštandardné apartmány uteraky dostavaju, aj zupan, ale izba - dvojlozko uz nedostava