Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

halci
20. mar 2018

Mamicky, neviete prosim ktory den sa nastupuje do kupelov? mame schvaleny jun. ci je to jedno? dakujem.

minislon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matrix87
20. mar 2018

@halci ak vam este neprisli papiere, tak vam pridu a bude tam konkretny datum a aj miesto ubytovania...

matrix87
20. mar 2018

@evi32 na procedury chodis s dietatom. inhalujes s nim, prechadzas sa snim, plavas s nim, v saune si s nim, vo virivke si s nim, vsade si s nim... navyse si mozes zaplatit masaz...

minislon
20. mar 2018

@evi32 ja nie som astmatička, teda z vlastnej skúsenosti neviem. Ale čítala som niekde v diskusii, že boli aj spolu, mama so sebou a dieťa ako dieťa. Dospelý, ale nemá indikačnú skupina A, ale má indikačnú skupinu B a ešte nie v Lučivnej, keďže Lučivná je iba pre deti. Na web. stránke poisťovne sa dá pozrieť, ktoré zariadenia majú zazmluvnené, kde môžu byť aj dospelí aj deti. Napr. Dôvera má Bardejov, Nimnica a Štós.
Mám taký pocit, že to ale asi bude zase taký prípad, že niekomu sa podarí a inému nie. Asi je to aj o šťastí.

evi32
20. mar 2018

@matrix87 to viem, hlavne kvoli nej idem 🙂 len som chcela vediet, ci sa da aj nieco pre take maminky aspon jednorazovo... mne dokonca alergologicka tvrdila, ze by som mala ist aj ja, ze spolu sa to tiez da.. ale nechcela som, lebo som si to nevedela predstavit prave kvoli tym proceduram ako by sme to zvladali casovo 🙂

evi32
20. mar 2018

@minislon vdaka 🙂

moninka1
20. mar 2018

@minislon je to tazke. vela ludi sa tam strieda-mama,otec,babky,tety... kazdy podla svojich moznosti. 6

zuzulkazu
20. mar 2018

@evi32 bazen saunu floating mas s nimi, aj spolocnu inhalaciu, jedine tie individualne inhalacie, ale to si teoreticky vies aj doma, este je liecebny telocvik, klimatoterapia to si tiez vonku s deckami...

molin
20. mar 2018

Zienky prosím vás neviete niektorá do kedy je funkčné klzisko?

kankam
20. mar 2018

@molin kym budu minusove teploty,podla pocasia.Treba mat vlastne korcule,chceli sme si pozicat, ale musim skonstatovat ze sme to aj zavrhli,vobec totuz nedrzia nohu,tak z bezpec.dovodov.

molin
20. mar 2018

@kankam my mame 6. apríla nástup. Tak preto som písala, korčule mame vlastne 😊

kankam
20. mar 2018

@molin dovtedy sa uz na oteplit,teraz by to bolo odealne ...

ccokoladka
20. mar 2018

@kankam nam dnes prislo predvolanie tiez s terminom 6 april

molin
20. mar 2018

@ccokoladka jeee tak sa môžeme stretnúť ak máte záujem. My budeme v Jedli ubytovaní.

alenka12345
20. mar 2018

@matrix87 otazocks: ci v takom pripade ked ja ako doprovod nemozem do sauny?

alenka12345
20. mar 2018

@ccokoladka my ideme 5.4.😉😀

zuzulkazu
20. mar 2018

@alenka12345 pockas,pred je to v pohode, aj ja som tak bola kym mensi surodenec nemohol

ccokoladka
20. mar 2018

@alenka12345 @molin trosku mam obavy z toho apriloveho pocasia tam 😒

magg424
20. mar 2018

@molin ahoj.my budeme v jedle od 12.4

alenka12345
21. mar 2018

@ccokoladka tak to aj ja. Clovek ani nevie co ma zbalit. No nic, balim aj take ja take

matrix87
21. mar 2018

@alenka12345 ja som mala jeden tyzden kramy.takze som nemohla.ale bola som tam v tej casti.syn siel s kamaratom a ja som cakala pred saunou.pripadne sa da s nimi dohodnut.ony su tam mile tie tety

kankam
21. mar 2018

@alenka12345 na kazdom poschodi je pracka, ale zimnu bundu este urcite

minislon
21. mar 2018

@moninka1 ďakujem. Volala som pediatričke OČR mi nedá. Idem si presunúť termín na jeseň a dovtedy si skúsim vyrobiť nadčasy a potom si vyberiem náhradné voľno. Inú možnosť nevidím. Prípadne jeden týždeň dovolenku a 2 náhradné voľno. To by šlo.

Všetkým ďakujem za cenné informácie 🙂

evi32
21. mar 2018

@molin ano? my ideme 4.4., budeme v Smreku 🙂

evi32
21. mar 2018

pozeram, ze viaceri idete 5.,6.,12.4... my ideme 4.4. 🙂 asi budeme potrebovat viac tych zimnych veci.. tam je chladnejsie este v tomto case.. citala som tu o korculovani.. takze mozem zabalit aj korcule alebo aj boby? 🙂

alenka12345
21. mar 2018

@evi32 ja beriem aj boby aj korcule

alenka12345
21. mar 2018

Babule ste tu niektora co nastupuje okolo 5.4. A bude v Topoľ ubytovana?

evi32
21. mar 2018

este by som sa chcela spytat tych, co uz boli, ako znasaju vase deti tie procedury, ako sa im pacilo, aj strava ci postacovala alebo si spravim zasoby aj z domu? aspon to mlieko, cestoviny a pod...? ked tam nie je obchod.. kuchynky su vybavene co sa tyka poharov, hrncov? ak sa chodi do Popradu na nakupy raz v tyzdni, tak s detmi? alebo kde su deti? je tam skolka? asi sa vela pytam, tam na mieste zistim... ale aspon nejake prakticke rady, budem vdacna 🙂

moninka1
21. mar 2018

@minislon este mi napadlo, ze ak mas ochotnu obvodnu ty-dospelacku-tak ta moze dat na PN -nieco vymyslene?-a miesto pobytu nadiktujes nie bydlisko, ale kupele. ja som bola pocas rizikoveho tehotenstva na PN a isli sme do kupelov s detmi aj s manzelom a volala som do poistovne-zmenila som miesto pobytu pocas PN. vraj sa to bezne robi, dokonca aj ked ludia idu pocas PN na vopred zaplatenu dovolenku 🙂