Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

livia341
21. mar 2018

@evi32 procedury sa mojmu pacili a zavisi od stravy aka bola bud cele zjedol,ale nechal ze som po nom dojedala a, mne bolo malo ze som si este robila večeru ja som si stravu za seba nedavala len vtedy ked som vedela ze celu zje a mne neostane
A do popradu sa chodi raz za tyzden poobede od 13-15hod cize beres si aj dieta so sebou,lebo skolka je len dve hodiny doobedu od 10-12hod.
Posielam vam link aby ste mali prehlad co sa tyka programu na mesiac aky byva
http://www.tkl.sk/mesacny-program

livia341
21. mar 2018

@evi32 hrnce,taniere su v kuchynke a pohare mate na izbe k tomu aj kanvicu len si zoberte pribory ak budete varievat tak, akokeby ste, boli v nemocnici

molin
21. mar 2018

@ccokoladka ja si myslím, že to nebude take zle 😊

molin
21. mar 2018

@magg424 teším sa 😊

molin
21. mar 2018

@evi32 aj beriem korčule a lopaty, človek nikdy nevie 😁

molin
21. mar 2018

@evi32 ja som chodila vlakom do Svitu aj s malým. Je tam Billa aj Lidl 😉

ccokoladka
21. mar 2018

@alenka12345 my nastupujeme 6.4. a budeme v Topoli

zuzulkazu
21. mar 2018

@evi32 zalezi od ubytka asi, my sme sa prave vratli z borievky, v nasej kuchynke boli hrnce panvice,rura varna doska cize dalo sa v pohode varit
neviem ako stare deti mas, co znasaju a co nie zalezi od kazdeho, moji teda znasali relativne dobre, len vymyslali hlavne ku koncu...ale teda nic hrozne im nerobia
co sa tyka stravy ci postacovala to je relativna vec, da sa pozriet na ich stranke celko vopred jedalnicky, ked bolo maso tak toho byvalo tak pomenej, ale ked boli buchty zemlovka tak boli dost velke porcie, rano vzdy bolo aj maslo a nejaka natierka alebo tak, zelenina, vzdy bolo aj pecivo navyse...my sme nestihali vsetko ani pojest, deti maju este desiatu olovrant a druhu veceru, a vyberas si vopred co chces
co sa skolky tyka je od 10-12, je v priestoroch herne, mozes tam dat tieta a nemusis, zalezi ako budete mat nacasovane procedury, nam to vychadzalo ze stihala raz do tyzdna...takze moc sme skolku nenavstevovali
tie nakupy su aj s detmi, to vas zobere normalne autobus
este je tam restauracia, keby bolo treba

evi32
22. mar 2018

@zuzulkazu dakujem ti, si zlata, ja len dufam, ze hlavne tie procedury aby sme zvladli a to papanie 🙂

evi32
22. mar 2018

@livia341 dakujem ti, aj vsetkym zienkam tu 🙂

sudabe
22. mar 2018

ahojte akurat mi prisla pozvanky na 04.04 kto ide ?

alenka12345
22. mar 2018

@sudabe 5.4. 😉

alenka12345
22. mar 2018

@ccokoladka tak sa tam stretneme😉

sudabe
22. mar 2018

@alenka12345 tak sa stretneme ides s 1 dietatom? ja s 2ma synmi

alenka12345
22. mar 2018

@sudabe s jednym mladsim (6r.) Ja som v topol 4. A ty?

alenka12345
22. mar 2018

Baby ste niektora vvčera Topol 4 dvojlozko bez obyvacky? Viete poslat foto? Som zvedava😜

sudabe
22. mar 2018

@alenka12345 mi v limbe3 a ja som myslela ze si mozem vybrat izbu no na pozvanke uz bolo uvedene. Uz je asi skolak?

alenka12345
22. mar 2018

@sudabe nie nieje,je skolkar,zle muna padaju roky. Ja som si volala koli ubytovaniu v, januari ze ake by. Som chcela. Maju to uvedene aj na stranke

domi1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonah
22. mar 2018

ahojte,maminky moj syn ma 4,5roka a chceme ist 1x na liečenie ale chcem zobrať aj 2ročnú so sebou,tie čo ste mali dve deti zo sebou ,ktorý LD je najlepší ,že všetko po ruke,...treba si aj nahlasiť do ktoreho ld chcem ist,či to určuju oni ? kolko vas to vyšlo cca finančne? kludne mi možte napisať aj sukromne,...vopred ďakujem.Inak možem si už teraz zavolať do lučivnej,ked papiere -žiadanku mi ešte len vypisuje obvodná lekarka ?moc ďakujem

zuzulkazu
22. mar 2018

@sonah ahoj, my sme tak presne boli teraz, dcera 4,5 a maly cerstvych 2, boli sme v borievke, liecena bola starsia dcera a maly bol surodenec do 3 rokov, platila som na uvod cca 600eur, s tym ze ja som v tom mala stravu na tyzden
najlepsie mas asi smrek, najviac procedur a jedalen po ruke,
ked polistujes vyssie pridavala som cennik co mi poslali na dane ubytovanie ktore platis ako doprovod,
liecene dieta vychadza necelych 50 eur, moj syn bol len za stravu kedze nemal 3, takze cca 180
borievka bola 12,5 e na noc, +nejaky kupelny poplatok
ale cim neskor ides tym je drahsie ubytovanie podla sezony, a zalezi aj od poistovne ci ta schvalia alebo nie ako doprovod, ak nie tak este +5e na noc

sonah
22. mar 2018

@zuzulkazu my sme vsetci v unione,vobec netusim na kedy by nam dali termin,len rozmyslam ze 14dni tam budem aj s malou a potom 14dni by tam bol len s malym tatino ,a tu borievku si si sama urcila ci oni ti to autom.dali ? A dalsie dni si sa ako stravovala ?

zuzulkazu
23. mar 2018

@sonah borievku som si vybrala sama, ty im mozes povedat co chces, a zas ci ti daju 21 alebo 28 dni uvidis, asi podla diagnozy urcuju, potom co decka nezjedli, niekedy nejedli vobec dalo sa, a nieco som si kupila, jogurty vlocky dalo sa

kankam
23. mar 2018

@zuzulkazu nie je to podľa diagnózy, ale v závislosti od poisťovne, Union schvaľuje na 28 dní, Dôvera a Všeobecná si to skrátili na 21 dní. Kedysi bol štandart 28 dní u všetkcých.

nikushka1
23. mar 2018

boli ste niektora tak ze ste varili dietatu? da sa to stihnut popri vsetkych tych procedurach? dakujem

sonah
23. mar 2018

Ja len dufam ze tam tych 28dni vydrži a neochotie mi tam......je tu mamina ,či jej tam dieťa ochorelo?čo v takom pripade???

livia341
23. mar 2018

@sonah ked ochorie dieťa tak sa liecite v izbe a ste zavrety v izbe s tym,ze nechodite na procedury ani do jedalne medzi deti a vy ako mama si chodite po stravu pre dieta do jedalne ak sa stav dietata zhorsil tak ze idete domov sa doliecovat a ked sa vyzdravie tak pridete opat.na liecenie.

sonah
23. mar 2018

@livia341 tak to si neviem ani predstavit keby som tam bola este aj s tou mladsou .....to radsej ist domov sa liecit....ale treba myslet pozitivne a verit ze nic nedostaneme.....😉

molin
23. mar 2018

@sudabe 6.4. 😊