Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

sudabe
24. mar 2018

@molin z akym starym dietatom ides a kde budete ubytovani?

molin
25. mar 2018

@sudabe ja idem s dvomi 6 r. chlapec a 11r. dievča a ubytovaní budeme v Jedli.

magg424
25. mar 2018

baby tie co idete zaciatkom aprila, napiste mi potom ako to vyzera s pocasim, malemu beriem zimne veci ale ci aj mne treba... nwchce sa mi bundu balit ;(

evi32
25. mar 2018

tie co ste boli v tomto aprilovom obdobi.. zvyknu este vykurovat v aprili alebo zabalim aj deku? a procedury su v pracovne dni vsak? cez vikend si mozeme spravit vlastne plany?

sudabe
25. mar 2018

@molin taze deti uz do skoli chodia? No azda sa tam stretneme

sudabe
25. mar 2018

@evi32 to by aj mna zaujimalo azda niekto odpovie

moninka1
25. mar 2018

kurenie sa vraj same nastavuje podla vonkajsieho pocasia. ja som vzdy brala aj ohrievac. a aj sme ho pozivali. izby su rozne na tom. byvali sme vzdy na Smreku. na prizemi je chladnejsie a rohove izby su studene. tam sme spali v mikinach. ostatne boli prijemne. vzdy som brala koberec a deku na zem pre deti. mame vyskusane mesiace maj, jun, september, oktober, november.

molin
26. mar 2018

@sudabe len Linda ,Filipovi zle roky padajú , napíšeme si keď tam budeme a môžeme dať niekde stretnutie 😊

domi1988
26. mar 2018

Baby objednavali ste niektora pizzu do kupelov? Dajte cislo. Priviezli az do arealu?

jvalent
26. mar 2018

Ahojte, dnes Mi prišla návrhárka s nástupom 9.4. do smreky. Tu návratku mám poslať späť alebo ju stačí odovzdať pri nástupe?

jvalent
26. mar 2018

Návratka na pohyt

jvalent
26. mar 2018

Nejako to blbne. Jedná sa o navratku na pobyt, kde je potrebné nahlásiť stravu atď.

zuzana1808
26. mar 2018

Ahojte Ja idem 10.4. s 2 detičkami - 1 rok (dcérka) a 6 rokov(syn), ubytovanie Javor. Niekto s deťmi v podobnom veku kto sa pridá?

moninka1
26. mar 2018

@jvalent navratku treba obratom zaslat. staci aj mailom. informacie z nej potrebuju este pred nastupom. papierovu formu staci odovzdat pri nastupe.

milagrosss20
27. mar 2018

Ahojte prosím vás kde nájdem kalkulačku? A chcem sa spýtať ak je na schválení dieťa a napísané plus sprievod je to schvaleny sprievodca?

evi32
27. mar 2018

@milagrosss20 tam hore na stranke maju zalozku "cennik" a ked si ho rozkliknes, hned hore je "vypocitajte si cenu vasho pobytu" a tam si treba zadat termin, aka ZP, vybrat liecebny dom atd..
http://tkl.netto.sk/

sudabe
27. mar 2018

@milagrosss20 ano to znamena schvaleny sprievod

sonah
27. mar 2018

@zuzana1808 ahoj,prosim ta kedy si si podavala do pistovne ziadost a za kolko ti to prislo a aka poist.ste ?dik

milagrosss20
27. mar 2018

@evi32 a ak sme 2ja rodičia co ideme a 2 deti. Tak ako sa to zadáva?

zuzana1808
27. mar 2018

@sonah ziadost sme davali zaciatkom februara a pozvanka prisla cca pred 2 tyzdnami.Sme Dovera.

magg424
27. mar 2018

baby, budeme v jedle, kuchyna je tam normalne funkcna ? ze si napr uvarim vajce , alebo vyvarim cestoviny vo vode ?

evi32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evi32
28. mar 2018

@milagrosss20 podla mna tam hore vyberies pocet deti (2-ak sa liecia obidvaja), dalej "poplatky za sprievodcu" das spriev. schvaleny poistovnou a dole je takym zelenym "druhy sprievodca" vyberies mu pocet dni a stravu..

misinka26
28. mar 2018

Kočky kto máte Union aj u Vás trvá tak dlho schvaľovanie ??? nám končí dnes lehota a ešte nemajú rozhodnutie a minulý rok nám schválili do týždňa ... porazí ma lebo už urgujú z Lučivnej kôli termínu ...

sonah
28. mar 2018

@misinka26 aka lehota? Si si uz dopredu volala do lucivnej? Tak skus zavolat do poistovne,ci sa to nezapatrosilo......inak aj my sme union a zatial to mam este len u obvodnej 😯

molin
28. mar 2018

@magg424 aj my budeme v Jedle. Minuly rok sme v Osike mali aj maly varič v kuchynke aj hrnce tam boli.

miah
28. mar 2018

@misinka26 my sme Union a vyjadrenie prislo presne po mesiaci

misinka26
28. mar 2018

@sonah lehota na schvalenie... ano do lucivnej som volala a objednavala termin uz v okrobri.... porazi ma ak nam prepadne termin 😭😭😭😭

misinka26
28. mar 2018

@miah si davaju na cas tento rok ... uz im tam vyvolavam 3 den...

miah
28. mar 2018

@misinka26 nam nechcela rezervovat termin kym sme nemali vyjadrenie z poistovne 😄