Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

lulu2014
12. apr 2018

@engie35 dobrý večer. My sme síce ešte neboli nikde....ale plánujem len sa rozhodujem medzi Lúčivnou alebo Horným Smokovcom.....aj keď asi vyhraje Lúčivná ...nakoľko tam môžem byť na izbe aj manželom či s´dcérou ...keď prídu za nami.....

Ale Vám som chcela že nedá sa porovnať Lúčivná s Dolným Smokovcom nakoľko Dolný Smokovec funguje skôr ako nemocnica--čiže dieťa tam absolvuje rôzne vyšetrenia podľa potreby .....a Lúčivná je liečenie "dovolenka" . Potom jedine Horný Smokovec / Lúčivná.

slavkaa25
13. apr 2018

Dobry den mam otazku v papieroch je napisane den nastupu od 8- pol 11...neviem ako to stihneme to by sme museli vyrazit uz pred 6 hod kedze byvame 400km od kupelov.Je mozne prist neskor?

miah
13. apr 2018

@slavkaa25 treba im zacolat, ze pridete neskor, ja som to tiez nestihala

zuzulkazu
13. apr 2018

@slavkaa25 zavolaj ale uprednostnuju do tej 11,tiez sme to riesili, bude vela prijmov treba ist aj lekarke, takze pokial tam bude vela ludi je to nadlho, +ubytovat sa, a zacina sa obedom ktory vydavaju do 12:45

kankam
13. apr 2018

@slavkaa25 my sme tiez prisli neskor,ale boli sme dohodnuti,obed sme ozeleli a procedury dotiahli na druhy den hned rano.

slavkaa25
14. apr 2018

Dakujem krasne za odpovede😉 4.maja mame so synom nastup ale zmenili nam ubytovanie na Villa Breza 2 lozkova ma s tim nikto skusenosti ?

jvalent
15. apr 2018

@slavkaa25 ahoj, práve idem z luxusnej. Všetko je tam ok. Vila breza?, Ok, len tá železnica hneď vedľa je hlučná a veľmi frekventovana

slavkaa25
16. apr 2018

@jvalent Tak som zvedava uz 2x nam menili ubytovanie. Dakujem za odpoved

silviasi
16. apr 2018

Prosim Vas, dievcata, my chceme este len ziadat o poukaz na kupele, ale mam otazku: brali vasim detom na imunologii krv kvoli ziadosti? Nasa imunologicka chce detom brat hadam po 5 ampulkach krvi, chudiatka deti - len kvoli kupelom. Necitala som celu diskusiu, je moc dlha, ale snad si spomeniete, ako ste ziadali vy. Dakujem vopred

sonah
16. apr 2018

@silviasi nám berie krv iba za rok ked mame kontrolu testov,teraz som tam iba odovzdala žiadanku o kupele a zajtra si mam volať či to už vypisala,ale krv koli kupelom určite nie ....

sonah
16. apr 2018

@slavkaa25 prečo ti menili ubytovanie? ja som teraz volala a som si predbežne rezervovala borievku,lebo smrek mali obsadeny ,na jun,....

silviasi
16. apr 2018

@sonah Ale mozno mate tie vysledky krvi nie starsie ako tri mesiace, ci? Tak nam aspon hovori nasa Mudr., ze ich potrebuje mat najviac trojmesacne

sonah
16. apr 2018

@silviasi no mame ich z oktobra,vtedy nas vždy testuju takže maju už pol roka

slavkaa25
16. apr 2018

@sonah Najprv sme mali predbezny termin na april v Smrek ale neskoro prisli papiere tak teraz nam dali na 4 maja ale Breza vsetko uz bolo plne..ja uz len dufam,aby syn neochorel a konecne sa tam dostali

magg424
16. apr 2018

@silviasi nam vypisuje ziadost obvodny lekar na zaklade doporucenia imunologa a vzdy berie krv pred podanim ziadosti , mame doveru, akurat sme v lucivnej

sonah
17. apr 2018

@slavkaa25 aj ja som chcela smrek ale vsetko plne aj na jun tak mame borievku ,ak by ktosi vypadol daju nam smrek ,len jun ma drahsie ubytko ale co uz.......

sonah
19. apr 2018

Babulky a nastupuje sa iba v tyzdni ci aj cez vikend ???

magg424
19. apr 2018

@sonah podla mna len v piatok najneskor

livia341
19. apr 2018

@sonah my sme nastupovali v tyzdni aj si myslim,ze bsurcite sa nastupuje v tyzdni kedze dr.cez vikend neordinuju a, zaroven ani neprijimaju.

strikyhaky
21. apr 2018

Dievcata, co myslite kedy vylozia program na maj? Nastupujeme 04.05 a chcela by som ptecitat co maju v maji naplanovane, nech viem malej zabalit neaky kostym ked treba a pod...
A druha otazka na tych , co su teraz tam. Aka je tam situacia z kliestami?staci neaky repwlent zo, sebou zabrat ? Vdaka

kacenka78
21. apr 2018

@strikyhaky program zvycajne vyvesia posledny den v mesiaci...a kliestom sa zatial uspesne vyhýbame 🙂

strikyhaky
21. apr 2018

@kacenka78 vvdaka za info 🙂, pozdravujeme do lucivnej.za chvilku vas vystriedame.

kacenka78
22. apr 2018

@strikyhaky my koncime 4.5., tak to sa veru presne vystriedame 🙂

slavkaa25
22. apr 2018

Este mam otazku ako je to tam s kuchynkou a vybavenim? Som bez stravy tak aby som vedela co zabalit 😊 dakujem

evi32
22. apr 2018

@beruskavt zimne urcite nie, je tu dost teplo, max. mikina a tenka bunda .. sme tu uz 2 tyzdne a zimne veci mame pekne v skrini 🙂

sapa20
22. apr 2018

Dobry den.Áno boli sme. Bolo to v januári 2017 a bolo super.Mnozstvo výletov ,tvorivé dielne, škôlka a procedúry. Aj strava bola výborná 😂,priblala som.

evi32
22. apr 2018

@slavkaa25 podla toho kde budete, v Smreku maju nejake hrnce, riady, pribory, varechy, ale len 2 platne, zavisi kolki sa rozhodnu varit.. aj v ostatnych myslim ze maju tie zakladne riady

magg424
22. apr 2018

my byvame v jedle a kuchyna je plne vybavena, elektricky sporak, truba , dokonca aj mraznicka , cize veselo aj polotovar si uskladnite a spravite, normalne kuchyna ako doma

myska4
22. apr 2018

Dobry večer.Mamičky,ktore ste tam z deťmi staršími ako 6 rokov.Viete mi poradiť? V práci mi nechcú dať dovolenku,ako to mám poriešiť?OČR-ku v Lučivnej,vystavujú iba na deti do 6 rokov.

baklik
22. apr 2018

@myska4 neviem,ci vobec ocr v lucivnej vystavuju,mozes si dat PN