Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

sonah
23. máj 2018

@engie35 ja platim v borievke 19eur za den ubytko a strava je 8.50 na den ale tu som si nedala nakolko moje dve deti vsetko asi nepojedia

sonah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
livia341
23. máj 2018

@sonah v ten den ked pride manzel moze byt s vami az do vecera,ale ak ma spat tak treba do piatku do 15hod v prijimacej kancelarii nahlasit ze kedy a na kolko.a v prvy den nastupu nemate nic ziadne procedury ani pooebede a ukazu vam,ze kde budete chodit a atd.a co sa tyka procedur na kazdy den byvaju vzdy doobedu pooebede mavaju skolaci cize vy mate fajront poobede a vtedy byvaju programy ore deti ktore si pozriete na stranke kulturny progran a mozte na ne chodit a nemusite.

sonah
23. máj 2018

@misinka26 ten bonsaj je v areali ci kde?

sonah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonah
23. máj 2018

@livia341 super ,moc dakujem za info 😉

livia341
23. máj 2018

@sonah a nahlasit navstevu dopiatku 15hod mas nahlasit ak ti pridu na vikend ake,ak c tyzdni tak aj skor. VA pohode

sonah
23. máj 2018

@livia341 a este sa chcem spytat s 2.5 rocnou mozem ist aj ja do bazena alebo bude bazene iba ten 4 rocny ,je tam hlboka voda ?co tom bazene robite,plavate,sedite a ma to aj perlicky ci nie?

misinka26
23. máj 2018

@sonah Bonsaj je vrámci areálu pri najväčšom ihrisku, to nájdeš neboj, areál nie je až taký veľký.

livia341
23. máj 2018

@sonah do bazena mozes ist aj s mensou a hlboka neviem aka je ale proste dociahnes na zzaciatku a potom dalej uz nie musis plávať.perlicky myslis vyrivku?tam pri bazene nie je nic len wc, ale pri saune trochu dalej vedla miestnosti to je na druhej strane kde chodia na vyrivku,do sauny tak tam chodia co odporucaju tu vyrivku.cize vyrivka pre vsetkych nie je len pre deti.

livia341
23. máj 2018

@sonah mozes plavat ak nie tak sediet v bazene sa neda len vedla bazena mas stoličku tak tam sedis ak nebudes v pkavkach.perlicky v bazene nie su.uz son pochopila.ale asi ked tecie prud vody tak to mas akoze masáž my sme este v bazene neboli zrusila som lebo zacal starsi odrhavat.

sonah
23. máj 2018

@livia341 prosim ta a na obedy chodite do jedalne v borievke?

sonah
23. máj 2018

@livia341 super,no moja mala zboznuje vodu tak ona na suhu nebude a ta voda ma kolko stupnov je taka na plavanie ci teplejsia ako temalna?

livia341
23. máj 2018

@sonah ano do jedalne,ktora je v suterene a my sme na 4.poschodí.a voda je teplejšia ako termalna nie je taka studena na plavanie a je mensi bazen ako.byva na plavarnach.bude sa malej pacit,ze ani nebude chciet odist.a v bazene ci saune davaju osusky cize.nemusíte mat.so sebou osusky.

livia341
23. máj 2018

@sonah a rozpis stravovania su ranajky od 7.30-8.15hod,obed 12-12.45hod a večera 17-17.45hod.

strikyhaky
23. máj 2018

Drahe dievča, tie co su tu v skupine a ktorych sme v kúpeľoch spoznali. Chcem vam aj s Nasťou poďakovať za spoločnos, za kamaratstvo vasim detickam 🙂. Vsetkych sme radi spoznali a kto chce nadalej byt s nami v kontakte kludne si ma pridajde do priatelov ci tu alebo na FB maria scherbenko 🙂. My za chvilku pojdeme domoc, ale píšte kedy idete buduci rok, zorganizujeme particku. Bolo super, Masha a Nasťa.

livia341
23. máj 2018

@sonah dnes na večeri som si všimla ze vedla nášho stola bol na stole papier a oznam,ze dieta sa musí zdrziavat v izbe kedze je chore tak to som ti chcela povedat,ze nastupuju aj chore deti lebo vcera len nastupili jedna mamina s dieťaťom a vcera vecer bolo pocut ako strasne kaslalo dieta,cize zrejme nastúpilo chore.A ci jej.detska ju videla a pocula netušíme.Lebo ked som si bola zobrat potvrdenie od dr.pre deti tesne predtym ako nastupis na liečenie tak mi dr.povedala ze som matka a,ze ja mam vediet ci je dieta vhodne na liecbu. Tak musis vedieť co je dietatu tak podla toho by som isla,ale ak ma dlhodoby chronicky kasel tak asi aj tak nastupuju take deti.ved nato prisli sa,liecit ale ak ma nadchu normalnu.tak to mozu nastupit no ja nem skusenost,lebo my prideme zdravy bez nadchy a kasla.

sonah
23. máj 2018

@livia341 informovala som sa priamo telefonicky aj keby tam ochorieme a bude to len vyroza tak tam mozme byt...ale ved sme zdravi len mi kycha lebo mame vysoke hodnoty na pele stromy a travy strasne mu to vadi tak pevne verim ze liecenie nam pomoze....

sonah
23. máj 2018

@livia341 este sa chcem opytat to potvrdenie od detskej lekarky ze je zdravy mam mat aj na to druhe dieta a potrebujem potvrdenie aj pre seba od mojho lekara ci len na to dieta co sa bude liecit?

livia341
23. máj 2018

@sonah len pre obidve deti ktoré sa budú liecit potrebujes potvrdenie a pre seba nie.

sonah
24. máj 2018

Mimo temu- Je tu nejaka mamina ktorej male dieta do 3rokov ma zvecsenu nosnu mandlu ako to liecite ?co vam zabera?

denda78
24. máj 2018

Ahojte,
ani neviete ako mi je ľúto, že sme sa nedostali na leto do Lučivnej, chodíme každý rok a veeeľmi to dcérke prospieva. V TKL je parááádne ale tešíme sa v 9/2018.

sonah
31. máj 2018

Ide niekto v juni do lucivnej ?ake tam mate pocasie?

miah
31. máj 2018

@sonah my ideme az na prelome juna/jula

lilien10
1. jún 2018

Lučivná schvalená 😀 rezervacia august -september 😁Jedľa 😊

pajka66
1. jún 2018

Dobrý deň, včera nám prišla zamietnutá žiadosť. Vraj sa rok neliecime. Máme všeobecnú, mali ste podobne zamietnutu žiadosť? Ďakujem

livia341
1. jún 2018

@sonah dnes je prvy jun tak pocasie mame teple nosime kratasy aaky bude jun to netusi nikto

baklik
2. jún 2018

@lilien10 no hlavne ze mne este v aprili tvrdili ze jedla bude v lete pre deti bez sprievodu

baklik
2. jún 2018

@pajka66 akoze sa neliecite? Neboli ste u dr za cely ten cas???

lilien10
2. jún 2018

@baklik no je možne ze ma daju az na september.. ano viem ze kazdy rok bola v lete Jedľa aj Limba len pre školákov.Teraz v ceniku ukazuju len Limbu a Jedla od juna-septembra na den 10,50€ ostatne mesiace len 3,50€