Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

miah
19. jún 2018

@sonah ste v troj ci stvorlozkovej izbe?

milagrosss20
19. jún 2018

Fakt nik neni v Topol ubytko?

sonah
20. jún 2018

@miah v 3 lozkovej mame 1 spalnu kde je manzelska postel a este jedno lozko a vedla mame obyvacku kde je rozkladaci gauc

lucka8491
20. jún 2018

Ahojte
Ako je to s detmi do 3rokov?mame dvojicky 1a pol roka ale dr.povedala ze bude asi problem ze na letaku pisu pre deti od 3rokov ..neviete ako tona je prosim vas?

livia341
20. jún 2018

@lucka8491 na letaku píšu,ale kupele maju akciu do 3rokov platite za dieta za stravu+procedury za den 8,50€ ale to si este overte telefonicky na kupele ci to plati,my sme boli pred 3tyzdnami na liečení.ale ak budete mat auto ist na nakup.potravin a nervy.vo vareni.tak si mozte varit ze si usetrite.

livia341
20. jún 2018

@sonah no tak to teda nemate.dobrý.vyber.izieb,no my sme boli.na 407 a mali sme dvojo.okien.v obyvacke smerom na zapade a v spálni smerom na.vychod.aj tak sme mali aj my.dusno nie je to tým ze okna ale aj je to tym.skor.by som.ze nechali.malo sadat dom.

loginexistuje
20. jún 2018

@lucka8491 mozes ist na kiecenie s tym najstarsim co ma nad tri roky a dvoch mladsich doplacas 8,5 na den na jedneho

loginexistuje
20. jún 2018

positovna neschvaluje pobyt detom do troch rokov cize tam ani navrh nepodavas len na toho nad tri roky ak ma zdravotnu indikaciu

sonah
20. jún 2018

@lucka8491 ja som tu so 4r. Ktory je schvaleny poistovnou A s 2.5rocnou a ta ma procedury a stravu za 8.5 na den tak to teraz maju pre deti ako doprovod do 3rokov.....

sonah
20. jún 2018

@livia341 bohužial s tym nic ja nenarobim,cez leto by som tu nesla ani zadarmo lebo ssa tu neda dychat na izbach a to som si dala este sietku do okna aj tak je tu dusno.....a okna uplne vypnute dolu na ventilacku.....ako vysssi standard by mohli vymysliet na teple mesiace aspon klimu alebo sietky na vsetky okna aby sa dalo poriadne vetrat....

ekobaba
20. jún 2018

@adrianazs velmi pekne ti ďakujem za informaciu, cenim si to. Ak by niečo, ešte sa opytam, ak môžem 😊

veronicka1901
20. jún 2018

@sonah my sme byvali v Borievke v maji, mali sme apartman, cize okien dost, vonku bolo max 22 stupnov, ale vnutri bolo na uvarenie aj ked som zatahovala zavesy, aby neprazilo slnko, takze s tebou uplne suhlasim

ekobaba
20. jún 2018

@erikai velmi pekne ďakujem za užitočne rady 😊

ekobaba
20. jún 2018

@pzal no výborne, tak to sa aj naživo snáď uvidíme😊. Prajem vám, aby sa nič neskomplikovalo a aby ste mohli ten pobyt absolvovať.

sonah
20. jún 2018

@veronicka1901 ja som teraz tiež v borievke aj v apartmane ale okna mame iba na spalni obyvacka samí beton.....neni to tu dobre doeriesene podla mna , ako nadstandard by tu mal byt lepsi vzd7h podla mna ale tak ja to nezmenim....

alenka12345
20. jún 2018

@milagrosss20 ja som bola pred necelými dvomi mesiacmi a Max.spokojnost

miah
20. jún 2018

@sonah my budeme v 4lozkovej, tak som zvedava ako je to tam vyriesene, lebo ja som tam byvala este pred rekonstrukciou a bolo tam prijemne 😕

pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adrianazs
20. jún 2018

@ekobaba ahoj kludne ak nieco este napisem ti aj ip chodila som kazdy rok do tohto roku teraz ide mamka s malym budu na topoli v apartmane to je hned pri hlavnom vchode ako su spravcovia je to tam tichsie kedy idete?

strikyhaky
20. jún 2018

@sonah dufam ze sa Vam tam aj nieco paci .. uz pomali prestavam citat skupinku, vela ste pisala otazok a nevedela sa dockat kym tam prijdete, a teraz sama kritika a staznost od vas. Nikto iny tolko negatyvu tu nepise.. borievka je velikanske otdelenie, kopec ludi sme tam stretli, zoznamili sa a nikto nebol tak zhrozeny. Ano, jasne ze okno chyba, ale s tym uz nicnenarobite, tak sa treba dobre naladit a uzivat si. My sme naprikladna izbu iba spat chodili, a v noci pri otvorenom okne aj zima bola. Tak ze je to asi o pristupe a pozitivnom mysleni, hlavne nech detom pomoze.ostatne su malickosti ;)..

sonah
21. jún 2018

@strikyhaky ano tesili sme aj sme radi ze sme tu,ale vsetko ma svoje plusy a minusy a ked sa tu zeny pytaju na skusenosti a chcu vediet nazor tak si tu hadam mozem napisat svoj vlastny nazor....o tom je tu skupina ze si tu napiseme pre a proti

romco3
21. jún 2018

@alibabaa ano uraz a z nemocnice nas poslali domov. V smreku sme mali okno na izbe a okno v kupelni, bolo to vetratelne, na prizemi. Asi aj zavisi kto kde byva a ako ma natocenu izbu, niekde to moze byt horsie a zavisi ako ste zvyknuti na ake teploty.

milagrosss20
21. jún 2018

@alenka12345 maze aj foto?

alenka12345
23. jún 2018

@milagrosss20 jasné,mám sfotenu celú izbu aj kúpeľňu. Večer vám poslem

milagrosss20
23. jún 2018

@alenka12345 ďakujem krasne. Môžete aj popisat. Ako sa vam. Tam byvalo..

nikushka1
25. jún 2018

Baby dnes mi prislo ze malemu poistovna schvalila liecenie v lucivnej.nikde som sa ale nedozvedela aky je dalsi postup. Dakujem

sonah
25. jún 2018

@nikushka1 tak zavolaj zajtra do lucivnej a mali by to tam mat uz aj oni z poistovne a rovno si dohodnite termin ak este ziaden nemate....

nikushka1
25. jún 2018

@sonah dakujem moc zavolam tam.
A este otazka bol niekto v topoli v apartmane s kuchynkou?

adrianazs
25. jún 2018

@nikushka1 ahoj áno ja som bola odporúčam napíšem ti viac zajtra sluzim nočnú

tatiana1980
25. jún 2018

Ahojte my ideme o mesiac do Borievky, boli stetam niekto prosim ubytovany? Je tam chladnicka?