Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

petronela919
16. aug 2018

@legislativa
Dobry den. Práve si čítam diskusiu, že by ste chceli ist v zime do Lučívnej. Podarilo sa Vám tam dovolať? Ja sa o to snažim už druhý týžden a buď to len zvoní, alebo to surovo zrušia. Už som z toho zúfala. Písala som aj mail a tam mi po 3 dňoch odpísali, že si to mám vybvať telefonicky.

emili31
16. aug 2018

@sara2 kamarat tam bol myslim min rok a velmi sa mu pacilo.ma 8 rocnu dcerku a ze super pobyt mali.

malinka2179
16. aug 2018

my sme sa predvčerom vrátili a bolo super🙂 aj budúci rok

sonah
16. aug 2018

@petronela919 skuste volať aj okolo 14hodky a nechjte dlho zvoniť,ja ked som si už zisťovala či su tam papiere na prijatie z poistovne tak mi kazali volať po 14hodine,len skušajte 🙂,držím palčeky

petronela919
16. aug 2018

@sonah Dakujem za radu. Neviem či je to tým, že som sa tu posťažovala, ale dnes sa mi predsa len podarilo spojiť sa s nimi. Mame termín prelom 9/10. Nechystáte sa niekto?

legislativa
16. aug 2018

@petronela919 Áno asi na 5 pokus...🙂 Napísala som im aj na facebooku, aj mi odpovedali, že mám volať...a na druhý deň som sa dovolala.

nadezdah
16. aug 2018

@legislativa ja som sa tam tiež nevedela nedávno dovolať,počas dňa som to skúsila 4x. A si predstavte,že oni mi volali nazad,že nasli zmeškaný hovor. Som ostala v nemom úžase...

petronela919
16. aug 2018

@nadezdah aj mne dnes spätne volali.

petronela919
16. aug 2018

@sonah bicykle mali vlastne ci pozicane? su tam aj odrážadlá?

petronela919
16. aug 2018

@sonah procedury mala aj 2,5 rocna dcerka?

casnicka127
17. aug 2018

Baby mam otázočku v reštaurácii co je v kúpeľoch bonsai sa dá platiť aj lístkami stravnymi a kartou ako to je ďakujem vám za info. Mame nástup 31.8.

adrianazs
17. aug 2018

@casnicka127 ahoj my keď sme boli platobnú kartu brali aj lístky stravné pekný pobyt

casnicka127
17. aug 2018

@adrianazs super ďakujem lebo neviem kde by som minula stravné keďže budem mat dovolenku

sonah
17. aug 2018

@petronela919 mali tam aj odrazadla aj bajky aj velke bajky so aedankou vzadu a ano procedury mala aj 2.5 rocna tak to mali na stranke uvedene deti do 3rokov za 8.50 na den strava +procedury,a v pohode ich zvladala kolko krat lepsie ako starsie detičky.....ci preplachy,inhalacie alebo saunu ci virivku....vsetko zvladala.....

petronela919
17. aug 2018

@sonah dakujem za info 🙂 a do sauny mohla v pohode aj ona?

sonah
17. aug 2018

@petronela919 je to az od 3rokov, ale ked si to vypytate musí vam to lekarka podpisat a aj tu virivku, ze to može absolvovat a potom ju tam v pohode pustia....

petronela919
17. aug 2018

@sonah tak potom super. Moj mladší ma 1,5 roka ale zvyknem ho brať na pár minút.

petronela919
17. aug 2018

@evickamacicka ahoj. Vsimla som si tvoj príspevok, že si sa chystala do kúpeľov s dvoma detičkami. Už ste po? Zvládli ste to v pohode? Ja sa tiež chystám koncom septembra so synom 5 r. a druhým 1,5 roka len sa trochu obávam ako zladíme tie procedúry.

lucika121
18. aug 2018

@petronela919 my sa tiež chystáme, so 7r. a ani nie 1,5r. No celkom mám obavy ako to zvládneme so stravou 1,5r aby to nebolo moc korenené či slané. Veď teraz sa len rozjeda..no uvidíme.

lulianna
18. aug 2018

@lucika121 Aj ja sa chystam so 4,5 a 1,5. Tiez sa trochu bojim, ale hadam to nejak zvladneme. Kedy idete? Ja este nemam presny termin, asi sept/okt.

sonah
18. aug 2018

@lucika121 nemusite sa bat,jedlo neni ani presolene ani korenene mate na vyber z 3druhov jedal ,zemiaky boli skoro vzdy plane ,ze sme dosalali takze kludne sa naje aj to 1.5rocne dietatko....varia vyborne aj krupicnu kasu robievali takze v pohode.....a napr.cedtoviny s meskom ked nebude chciet mesko na stave tak date samotne cestovinky.....a polievocky boli tiez vyborne....

evickamacicka
18. aug 2018

My máme termín teraz 4.9. nastupujeme tak už sa aj trochu bojím hlavne to ako zladime procedúry, napr. keď budem musieť byť so 4rocnou kam dám toho 1,5rocneho 🤔

petronela919
18. aug 2018

@evickamacicka a stravu ste rezervovali aj sebe, alebo len deťom ? Moji nie su velki jedáci tak rozmýšlam, že objednám len im a budem to dojedať príp. si niečo ukuchtím.

petronela919
18. aug 2018

@lulianna Aj my ideme na prelome september/ oktober, ale presný termín ešte neviem. Mozno sa tam stretneme. A v ktorom liečebnom dome budete mať ubytovanie?

sonah
18. aug 2018

@evickamacicka vsade chodite s oboma detmi a napriklad ked bude mat saunu tak sedite oproti saune aj s mladsim dietatom a to starsie je v saune,v bazenoch ste s oboma detmi,na telocviku taktiež aj taka skupinova inhalacia ,deti sedia spolocne v miestnosti s rodicmi a vsetci skupinovo inhaluju takze všade a vsetko spolu....ziaden stres

petronela919
18. aug 2018

@sonah A mensie nemozem zobrať do sauny? Bežne ho zvyknem brávať na pár minút.

sonah
18. aug 2018

@petronela919 ak budete mat vobec saunu ,my sme si ju vypytali po tyzdni na vizite a musite to mat podpisane od lekarky, ze tam moze ist ,inak ju tam nepustia to plati aj o virivke.lebo sauna aj virivka je az od 3rokov.podla mna 1.5 rocnu nepustia,neviem.....opytajte sa hned prvy den lekarky ,nas ako 2.5 rocnych pustili ale mali sme to podpisane 😉 Na všetko sa pytajte ,to je najlepšie.

evickamacicka
18. aug 2018

@petronela919 ubytko mame v javore bez kuchyni takže aj stravu som si dala aj ja 😉 s nami ostáva na pár dní aj očko kým si zvyknú deti takže budem mať trochu pomoc zo začiatku. čo myslíte aké môžme očakávať počasie 🤔 my máme v BA teraz 30+ ale v tatrach bude už september asi iný

petronela919
18. aug 2018

@evickamacicka netuším, tam je určite o pár stupňov menej ,ale v septembri to môže byť aj na vetrovku. my ideme až na prelome 9-10 tak to chcem zbalit aj zimne bundy ak by bolo chladnejšie. Super, že môže aj ocko rýchlejšie sa aklimatizujete. Náš bude zase chodiť aspoň na víkendy.

petronela919
18. aug 2018

@sonah Dakujem za info.