Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

nikushka1
15. sep 2018

@kankam dakujem moc. Ideme 1x tak som cela z toho vymetena 😂

kankam
15. sep 2018

@nikushka1 niet za co,rychlo sa zorientujete na mieste.Personal je tam ochotny,len sa pytajte.kedysi sa to platilo na konci pobytu naraz,ale asi mali problem s niekym,tak teraz sa to plati vopred.

vrabecek
16. sep 2018

mi ideme tento rok uz po treti krat vzdy ideme koncom oktobra aj tento rok nastupujeme 24 oktobra sme ubytovani v limbe a sme vemi spokojny

vrabecek
16. sep 2018

kto ide koncom oktobra a lepsie limba

nikushka1
16. sep 2018

@vrabecek my ideme 16.10 ale topol

jenny2009
16. sep 2018

@sara2 neboli sme tam spolu 🙂 sice nie ja som tam bola este skor ale mam nato len velmi dobre spomienky

engie35
16. sep 2018

@adazdca kuk

alenka12345
16. sep 2018

@nikushka1 v topoli je super👍

nikushka1
16. sep 2018

@alenka12345 juj to je super tesim sa.trosku mam obavy ci budem stihat malemu varit kedze mu nevedia zabezpecit stravu ale tak snad nejako to zmaknem.

adrianazs
16. sep 2018

@nikushka1 ahoj na topoly je super ja som mala apartmány 6 aj 7 spálňa plus kuchyňa sprchový kút a kúpeľňa boli sme veľmi spokojný a chyžná je veľmi láskavá pani prajem pekný pobyt

nikushka1
16. sep 2018

@adrianazs dakujem moc.prosim ta mala si aj ten 3lozkovy apartman?ta kuchyna je komplet vybavena akoze hrnce varechy pribor taniere atd?

adrianazs
16. sep 2018

@nikushka1 áno to sú apartmány 6 a 7 ja som tie mala stále s sú presne máš spálňu v 7 som mala aj v ,6 po 3 postele plus v obývačke toztahovaci gauč plus kompletné kuchyňa.aj s mikrovlnkou s kabovarom a chladničkou bolo to dobré ak malý mi zaspal kľudne som zehlila a kukala večer telku ráno ak ešte spal som zapla telku a popijala kavu manžel spal ak prišiel s nami aj mamka ak došla my sme boli veľmi spokojný ináč variť som vôbec nevarila ale máš tam všetko od riadu po príbor a taniere

nadezdah
16. sep 2018

@adrianazs prosím ťa,bola si s 1 dieťaťom v tom apartmáne? A ak áno,ktorý mesiac? Lebo ja som min.rok bola na 2 izbe,bola strašne mala a vadilo mi chodiť dole do kuchynky. Preto som chcela teraz 6 alebo 7 a že by s nami šiel aj manžel. No vraj iba ak to bude voľné,že uprednostňujú maminy s 2 a viac deťmi.

adrianazs
16. sep 2018

@nadezdah
@nadezdah bola som sama s jedným dieťaťom ja už tam chodím dosť dlho bola som stále v jún júl august kedy ako vytelefonuj si cez prijímačku tento rok bola maminka s malým tak neviem kto je v prijímačke no tiež som po telefóne vybavovala ináč to isté mi vraveli ale nedaj sa vyvolavaj

marcella5
16. sep 2018

@nadezdah ahoj, aj ja som bola sama s malym na 7 uz 2x, vzdy som si rezervovala cca pol roka aj viac vopred, nikdy problem nebol.. muzik chodil za nami. Tie izby su strasne mini oproti apartmanom, tie sú super

adrianazs
16. sep 2018

@marcella5 presne treba dopredu vybavovať ináč nedajú viem že izba vedľa schodov je miny kútik strašne málo miesta v tej izbe a aj izba 2 je tiež miny mala som tam kamošky no malé izby maj sa pekne

nikushka1
16. sep 2018

@nadezdah ja idem tiez sama s malym. Vobec nerobili problem ze jedno dieta. Len sme dlhsie cakali. Rezervaciu som robila koncom aprila a ideme od 16.10.

@adrianazs dik moc. Ja budem musiet varit tak aby som vedela co vsetko si mam doniest

adrianazs
16. sep 2018

@nikushka1 hrnce príbor panvice všetko máš aj poháre taniere , prajem pekný pobyt

petronela919
16. sep 2018

Dievčata a dá sa tam požičať aj vysávač ak by som potrebovala na odsávanie soplíkov?

alenka12345
17. sep 2018

@nikushka1 akože nevedia? Má špeciálnu stravu?

nikushka1
17. sep 2018

@alenka12345 ma alergiu na mlieko psenicu vajce soju zemiaky a histaminovu intoleranciu takze ta jeho dieta je taka celkom obmedzujuca

pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oksu
17. sep 2018

@pzal čiapku netreba

oksu
17. sep 2018
keischa
17. sep 2018

Ahojte minulý rok sme boli v kúpeľoch v novembri, veľmi malej pomohlo, tento rok jej neschválili som z toho smutna, je tu niekto komu neschvalili a sa odvolal? Ďakujem

petronela919
18. sep 2018

Dievčatá v tých spoločných kuchynkách sú aj take ostrejsie príborové nože na rezanie pečiva al. si treba doniesť vlastné?

livia341
19. sep 2018

@pzal môžte ist v nedelu aj s mužom podla rozpisu casu v ktorom budete mat pridelene.

luvis
19. sep 2018

@petronela919 ja som si vždy jeden ostrý nos brala, predsa len je to kuchynka všetkých a nikoho... Nôž som nosila ráno na raňajky ku pečivu 🥐🥖🍞

sonah
19. sep 2018

@keischa skuste sa odvolat vela zien to spravi a vide to na odvolanie....Vzp robi problemy ale netreba sa dat odbyt.....bojujte....do 6r mate narok aj so sprievodom....

pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz