Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonah
22. sep 2018

@pzal olovrant a druhu veceru si automat8cky beriete so sebou,a ked chcete ist na vylet tak si jednoducho objednate balicek namiesto tepleho obeda a v den vyletu pri ranajkach budete mat suchy obed nachystany len zajednava sa to dopredu den alebo dva dopredu na objednavaci listok si to zaskrtnete ktory budete mat na vasom stole ....a inak v jedalni vam vsetko povedia....

pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonah
25. sep 2018

@pzal ja ich sledujem aj nafb a prave dali fotku za im v tatrach nasnezilo....takze zimnu bundu,pancusky,tielka,sal,ciapku rukavice urcite si zoberte my sme v juni ked tam nasnezilo v tatrach chodili zababuseny v ciapkach nakolko bolo pod 10°c cez den a to bolo v juni a ked tam este aj fukat bude tak teple oblecenie urcite

pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonah
26. sep 2018

@pzal urcite ano ved uz je pomaly oktoberr a v tatrach bude urcite chladnejsie....

adrianazs
26. sep 2018

@pzal ahoj my sme tam boli aj v novembri začiatok mesiaca a druhý deň po príchode sme mali sneh šli sme z topoľa do bonsaja na raňajky ráno po snehu a v deň príchodu sme mali len tričká tak radšej aj zimné veci ja som pre istotu tiež brala už aj zimné veci hlavne malému ináč celý pobyt sme mali sychravo dážď aj sneh ...... chodili sme na pleso Štrbské tam bolo už stále snech

pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nadezdah
27. sep 2018

@pzal upratovačka pravidelne dopĺňa. Neber si

adrianazs
27. sep 2018

@pzal my sme chodili po obede vláčikom okolo pol druhej do strby a tam sme prestupovali na druhý čo ide na pleso , do kúpeľov sme nastupovali okolo 5 októbra už presne nepamätám ale pre istotu pobal aj tie zimné veci veď auto odvezie ak idete autom pekný pobyt prajem ahoj

romco3
27. sep 2018

@nadezdah to by som netvrdil ze doplna.. bolo si treba pytat (dokonca ani pred vikendom nevymenila po umyti kupelky a kotuc bol prazdny, museli sme si pytat) ale asi zalezi v ktorom dome a ktore poschodie alebo co. Lebo minule nebol problem, pravidelne doplnali a pred vikendom bol novy kotuc aj zvlast na okne nachystany). Takze asi nejaky vlastny kotuc papiera z domu do rezervy treba radsej mat.

adrianazs
27. sep 2018

@pzal ešte toľko že Štrba stanica lebo je aj zastávka pozor nie že vystupis na zastávke , na Štrbskom plese je pekne prejdes okolo jazera sú tam aj atrakcie pri hoteli fis no neviem či budú fungovať už taký čas autíčka pre deti trampolíny my sme to vystihli dva raz tam okolo jazera prejde čas pekná prechádzka potom sme chodili sa prejsť aj okolo kúpeľov od zadnej branky stanice po asfaltke cez hlavnu bránu bolo to príjemnejšie ako na ihrisku keď bolo tam blato a mokro už sa tešíme aj my na rok mám podané do topoľa izbu 6 alebo 7 možno narok sa stretneme pekný pobyt

nadezdah
27. sep 2018

@romco3 Fakt? No my sme bol v Topoli ubytovaní a nám keď videla že je malo toaletaka vždy dala na okno nový kotúč a na víkend aj prázdny sáčok do koša nechávala. Asi to záleží od upratovačky. Naša bola precízna,denne utierala aj prach aj zárubne,umývala,vysavala...nemôžem na nu nic zle povedať,ja som bola nadmieru spokojná.

adrianazs
27. sep 2018

Presne v topoli je veľmi zlatá milá chyžná vždy dopĺňa toaletný na víkend necháva do koša sáčok ak niečo potrebujete dá či uterák utierku na riad

veronicka1901
27. sep 2018

@pzal ja tiez odporucam zobrat aspon jeden kotucik toaletaku. V Smreku problem nebol, ale v Borievke to bolo horsie.

livia341
28. sep 2018

@veronicka1901 my sme v borievke nemali problem vobec s kotucom a ani zo sackom na smeti.Ked vyšlo malo pred víkendom tak nam nechala navyse kotuc,zavisi od upratovačky na kazdom poschodi aka je zac.

pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronicka1901
28. sep 2018

@livia341 my sme mali s tym problem permanentne. Aj ked bol sviatok 1. a 8. maja. Myslim, ze lepsie je sa pripravit.

roselyn
28. sep 2018

Dobry den. My mame ist teraz v oktobri. Nikdy sme este neboli na kupelnu liecbu. Najde sa tu nejaka “dobra poradkyna” s ktorou by som si napisala IP ? Mam xxx otazok 😉

30mamina3
28. sep 2018

@roselyn kľudne napíš aj budem vedieť pomôžem.boli sme viac krat 😉

casnicka127
28. sep 2018

@pzal do jedle nemusíš je tam super upratovacka všetko dopĺňa a aj sáčok do koša da

pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonah
29. sep 2018

@pzal my sme byvali sice v borievke ale chodilo sa doobedu a aj ostatne ubytovne ....

sonah
29. sep 2018

@pzal my sme byvali sice v borievke ale chodilo sa doobedu a aj ostatne ubytovne ....

casnicka127
29. sep 2018

@pzal o 13 hod bol vstup do bazéna nedeľu Jedla

pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz